i
i
I
I
I
I
-4-
TELEVISIE 15
Veronica
RTL 7///
E
I CANVAS
Vlaanderen muziekland
Live-uitzending vanaf de Grote
Markt in Antwerpen, met louter
Nederlandstalige muziek. Optre
dens van onder anderen Jo Vally,
K3, Sergio, Free Soufïriau, Arne
Vanhaecke en Will T\ira.
River monsters
In de nieuwe reeks van Riviermon
sters gaat sportvisser en bioloog Je
remy Wade wederom op zoek
naar legendarische beesten in en
rond de rivieren en kanalen van
onze planeet.
Bruce Springsteen
the E Street Band
Vorige maand gaf The Boss een
concert in Nijmegen. Fans kun
nen nog nagenieten met concertre
gistratie uit 2002 in Barcelona.
Canvas, 22.25 uur
Import: coyote
Documentaire over het werk van
een 'coyote', een mensensmokkel
aar die langs de Mexicaans-Ameri
kaanse grens zijn zaken doet.
Nederland 2, 23.40 uur
uitenlan
DONDERDAC 11 JULI 2013
i
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 11:20 IT-Next
11:40 RTL Z Nieuws 13:20
Watt Nu?! 13:40 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:01 RTL Telekids 17:20
TV Makelaar
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Deadliest
roads, Realityprogramma
18:15. The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:40 The Ellen DeCeneres
Show, Talkshow
19:35 Dr. Phil, Talkshow
19:35 Beschuldigd, Scripted re
ality serie
06:55 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:05
Born2Cook 14:40 Master-
Chef Australië 16:35 Every day
gourmet with Justine Schofield
17:05 Komen eten 17:35 Mas-
terChef Australië
09:00 Zomerbeelden 11:40
Vive Ie vélo 12:35 De premieja
gers 13:00 Het journaal 13:25
Het Weer 13:30 1000 zonnen
13:50 Thuis 14:15 Sporza: Ron
de van Frankrijk 17:35 Buren
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Jake en de
Nooitgedachtland piraten,
Pokémon, Phineas Ferb, The
suite life on deck, Pair of kings,
Ranger dierenjournaal, Lab
Rats, Phineas Ferb, Mr. Young,
Dude, that's my ghost!, Het ho
telleven van Zack Cody, Het
Speelplein, Kickin' it, Kick But-
towski, De Vervangers, Phineas
Ferb, Zeke Luther, The sui
te life on deck, Lab Rats, Ran
ger dierenjournaal, Mr. Young,
Kickin' it, Inazuma Eleven, Kick
Buttowski, Sidekick, Phineas
Ferb, Randy Cunningham, nin-
ja op school, Het Speelplein,
Dude, that's my ghost!, The sui
te life on deck, Lab Rats, Pair of
kings, Crash Bernstein
18:00 Veronica's funniest com- 18:00 Het journaal
mercials ever!
18:05 #Kansloos
18:10 That 70'sShow
18:40 Mike Molly
19:10 Rules of engagement
19:35 According to Jim
18:10 MasterChef the Profes
sionals
19:00 Het journaal
19:35 1000 zonnen
19:55 Het Weer
09:00 TerZake 09:35 Zomer
beelden 11:00 Villa Politi
ca 12:30 Zender uit de ether
14:28 Sporza: Atletiekmeeting
Naimette 15:12 100" 15:13 Te
gek!? van de Tour 2 16:05 De
weg naar het avondland 16:46
Nature's Microworlds 17:15
Hill Street Blues
18:02 Cheers
18:30 De Canvascrack (h)
19:02 China voor beginners
O
O
00
20:30 RTL 7 Tour Du Jour,
Sporttalkshow
20:30 The Women, Filmko
medie
20:30 Dear John, Romantisch
filmdrama
20:05 The big bang theory, Co
medy
20:30 The School of Rock, Ko
medie
20:00 De premiejagers
20:30 Vlaanderen Muziekland
21:30 Vive Ie vélo
20:00 TerZake
20:35 Nature's Microworlds
(h)
21:00 De Canvascrack
21:35 Panorama
1
22:00 Escape From Absolom,
Actiefilm
22:45 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:15 The Ellen DeCeneres
Show, Talkshow
00:20 Crimson Force, Sf-film
01:50 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:51 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
Eén, 20.30 uur
Discovery channel, 21.00 uur
00:10 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:36 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
22:40 Heavy, Realityprogramma
23:35 Hell's Kitchen, Culinair
programma
22:45 Sun, sex and suspicious
parents, Reality
23:50 The internship: The ma
king of, Making of
00:30 Beschuldigd (h), Scripted
reality serie
01:30 Medium, Misdaadserie
02:20 Astro TV, Interactieve
show
02:50 Hell's Kitchen (h), Culinair
programma
03:40 Hart van Nederland
Shownieuws (h)
00:00 Veronica dance: I AM
Hardwell, Muziekpro
gramma
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
22:20 Het journaal laat
22:35 Nieuw leven
23:24 Keno
23:25 Het Weer (h)
23:30 The Tudors
00:25 1000 zonnen(h)
00:45 Journaallus (h)
22:25 Bruce Springsteen and O
the E-Street Band: live in
Barcelona
23:10 Rock Werchter 2013(h)
00:40 Villa Politica (h)
02:10 Canvaslus(h)
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:18 Het Weer
07:20 Zeeuwse Top 40 clips 07:30
Zeeland NU 07:49 Het Weer 07:51
Regioned 07:57 Verzeeuwigd 08:00
Zeeland NU 03:18 Herhaling pro
grammering 07:18-08:00 09:18 Het
Weer 09:20 Zeeuwse Top 40 clips
09:30 Zeeland NU 09:49 Het Weer
09:51 Regioned 09:57 Verzeeuwigd
10:00 Zeeland NU 10:18 Herhaling
programmering 09:18-09:57 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland NU 18:18 Het Weer 18:20
Regioned 18:30 Herhaling program
mering 18:00-18:2018:57 Verzeeu
wigd 19:00 Zeeland NU 19:18 Het
Weer 19:20 Regioned 19:30 Zeeland
NU 19:49 Het Weer 19:51 Regioned
19:57 Herhaling programmering
18:57-19:51 20:57 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland NU 21:18 Het Weer
21:20 Regioned 21:30 Zeeland NU
21:49 Het Weer 21:51 Regioned
21:57 Herhaling programmering
20:57-21:51 22:57 Verzeeuwigd
23:00 Zeeland NU 23:18 Het Weer
23:20 Regioned 23:30 Zeeland NU
23:49 Het Weer 23:51 Regioned
23:57 Verzeeuwigd 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 The Specials 12:30 Escape
to the Country 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One 14:30 Re
gional News and Weather 14:45 Land
Girls 15:30 Only Fools and Horses
16:30 Perfection 17:15 Flog Itl 18:15
Pointless 19:00 BBC News at Six
19:30 Regional News and Weather
20:00 The One Show 20:30 EastEnd-
ers 21:00 Great British Budget Menu
22:00 Nick and Margaret: We All Pay
Your Benefits 23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and Weather
23:35 The Apprentice: Why I Fired
Them 00:35 This Week 01:20 Holiday
Weatherview 01:25 BBC News
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 The Specials 08:35 Bargain
Hunt 09:20 Don't Get Done, Get
Dom 10:05 Rhys Jones's Wildlife Pa
trol 10:35 Peter Jones Meets... 11:35
HARDtalk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily Politics
14:00 Instant Restaurant 14:45
The Weakest Link 15:30 Classic
Mastermind 16:00 The A to Z of TV
Gardening 16:45 A Taste of My Life
17:15 Frozen Planet 18:15 Vintage
Antiques Roadshow 19:00 Eggheads
19:30 Britain's Empty Homes 20:00
Aüstralia with Simon Reeve 21:00
Hampton Court Palace Flower Show
22:00 Hebrides: Islands on the
Edge 23:00 Mock the Week 23:30
Newsnight 00:20 Horizon: The Truth
About Personality 01:20 The Trouble
with Trump - Panorama
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet
- Leben genielJen 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet - Leben
genieSen 13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 Ele-
fant, Tiger Co 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich - Alles Klara
19:45 Wissen vor 8 - Natur 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor
acht 20:00 Tagesschau 20:15 Die
groKe Show der Naturwunder 21:45
Kontraste 22:15 Tagesthemen 22:45
Beckmann 00:00 Nachtmagazin
00:20 Die grol?e Show der Naturwun
der 01:53 Tagesschau 01:55 Marlowe
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKOKöln 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 hallo deutschland - hautnah
17:45 Leute heute 18:05 SOKO
Stuttgart 19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Notruf Hafenkante 20:15 Sport
Extra 22:45 Maybrit Miner 23:45 Mar
kus Lanz 00:55 heute nacht 01:10
Magnum
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:15 Planet
Wissen 09:15 Abenteuer Erde 09:45
hier und heute 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Nashorn, Ze
bra Co. 12:00 Panda, Gorilla Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Mord ist ihr Hobby - 36. Pulverfass
14:58 WDR aktuell 15:00 Planet
Wissen 16:00 WDR aktuell 16:15
daheim unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20 Service
zeit 18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau 20:15
Polizeiruf 110: Tod im Atelier 21:45
WDR aktuell 22:00 B.sucht 22:30
Menschen hautnah: Null Bock gibt's
nicht 23:15 Tagesschaum 23:25
Food, Inc. - Was essen wir wirklich? -
00:55 Rockpalast: PaulWeller
Discovery
07:20 Ultimate survival 08:10 Storm
chasers 09:00 Ultimate car build-off
09:50 Extreme engineering 10:40
Tanked 11:30 Amish mafia 12:20
Dual survival 13:10 Mythbusters
14:00 How it's made 14:50 Aviators
15:15 American chopper: Senior vs
Junior 16:05 Gold rush 16:55 Swamp
brothers 17:20 Kings of crash 18:10
Tanked 19:05 Extreme engineering
20:00 Dirty jobs 21:00 River mon
sters 22:00 Salvage hunters 23:00
Dealers 00:00 Finding Bigfoot 01:00
Ross Kemp: Back on the frontline
01:55 River monsters
National Geographic
07:00 Car S O S 08:00 The dog
whisperer 09:00 Fish warrior 10:00
Doomsday preppers 11:00 Bloody
tales of Europe 12:00 The dog
whisperer 13:00 Mudcats 14:00
Megafactories 15:00 Car S.O.S 16:00
Doomsday preppers 17:00 Bloody
tales of Europe 18:00 Mudcats 19:00
Doomsday preppers 20:00 Car S.O.S
21:00 Ghost town gold 22:00 Break
out 23:00 Ghost town gold 00:00 Bid
Sr destroy 01:00 Breakout
Animal Planet TLC
07:40 Four weddings US 08:30 LA
Ink 09:25 Extreme couponing 10:20
Extreme cheapskates 10:45 My crazy
obsession 11:10 Craft wars 12:00
Animal cops Houston 12:50 Wildlife
SOS 13:40 Deep into the wild with
Nick Baker 14:05 Escape to Chimp
Eden 15:00 Four wedoings US 15:50
Jon Kate plus 8 16:45 Say yes to the
dress 17:10 Randy's wedding rescue
18:00 Cake boss 19:00 LA Ink 20:00
Four weddings US 21:00 Queen of
bling 22:00 A Gypsy life for me 22:55
Extreme cheapskates 23:20 My crazy
obsession 23:45 Disappeared 00:35
Couples who kill 01:25 Queen of
bling
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:35
Atout 5 08:50 Nini Patalo 09:00
Yakari 09:10 Geronimo Stilton 09:35
Jardins et loisirs 10:00 Flash 10:05
Chroniques d'en haut 10:30 Nec
plus ultra 11:00 Flash 11:05 Miss
météo 11:30 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 A table! 12:30 Le doc
du dimanche 13:30 Journal télévisé
de la RTBF 14:00 Les hauts et les bas
de Sophie Paquin 15:30 Flash 15:35
Mystères maritimes, affaires classées
16:00 TV5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash 17:05 Passe-moi les jumelles
18:00 TV5Monde, le journal 18:20
L'invité 18:35 La disparition 20:10
Flash 20:15 En direct de notre passé
20:30 Journal de France 2 20:55 Le
film du Tour 21:00 Let My People Go!
22:25 La tranchée 22:35 Expresso
23:00 TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Spectacle de
la fête nationale canadienne 01:40
Passe-moi les jumelles
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Married with children
09:50 Spin city 10:35 The Graham
Norton Show 12:55 Married with
children 13:20 Spin city 14:05 The
Graham Norton Show 15:35 Psych
16:25 Scrubs 17:10 Dharma Greg
18:00 Futurama 18:25 American Dad!
18:50 Psych 19:40 It's always sunny
in Philadelphia 20:00 Futurama 20:25
American Dad! 20:50 Scrubs 21:35
Anger management 22:00 Dharma
Greg 22:55 Married with children
23:45 Spin city 00:35 South Park
00:55 American Dad! 01:20 Anger
management 01:45 Married with
children
Eurosport
08:30 Rally Raid: Silk Way 08:45
Wielrennen: Tour de France 10:00
Schoonspringen: Zomer Universiade
2013 13:15 Wielrennen: Tour de
France 17:45 Voetbal: Europees kam-
pioenschap vrouwen 22:30 Sports
excellence 22:45 Fight club 00:15
Rally Raid: Silk Way 00:45 Wielren
nen: Tour de France 01:30 Zender uit
de ether
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 Business T raveller 10:00
World Business Today 11:00 CNN
Newsroom 11:30 Mainsail 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk
17:00 Global Exchange 17:45 CNN
Marketplace Middle East 18:00
World Sport 18:30 Mainsail 19:00 In
ternational Desk 20:00 Quest Means
Business 20:45 CNN Marketplace
Europe 21:00 Amanpour 2130 CNN
NewsCenter 22:00 Connect the
World with Becky Anderson 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Tonight 01:00 CNN
Newsroom Live from Hong Kong