0 fll0nsenlinq.nl Maria Wilhelmina Mannaart - de Reus Petrus Dezederius Mannaart Marie Mannaart - de Reus Joannes Franciscus De Letter Han Johan De Letter Willy de Vliegher Willy de Vliegher Arij van Oostenbrugge 38 I familieberichten woensdag 10 juli 2013 Moeder Mijn moederke, ik kan het niet verkroppen dat gij gekromd, verdroogd zijt en versleten, zoals een pop waarin een hart zou kloppen, door 't wik bij 't heengaan in een huis vergeten. Tot weerziens dan. Ik kom vannacht of morgen. Gij kunt gerust een onze-vader lezen, en zet uw muts wat recht. Hij zal wel zorgen dat gij geen kou i<at en tevree zult wezen. Willem Elsschot Intens bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alle warmte, zorg en liefde waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een slopende ziekte kalm uit het leven is weggegleden onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 28 januari 2006 weduwe van in de leeftijd van 90 jaar. Wat zullen we haar missen. Terneuzen: Jacques Mannaart Baris Cantimur Terneuzen: Elian Moshos-Mannaart Panagiotis Moshos Heythuysen: Linda Mannaart Lisa de Nijs en Mischa Dehing Roermond: Esther de Nijs en Bastiaan Cuijpers Terneuzen, 7 juli 2013 Correspondentieadres:Fahrenheitlaan 528, 4532 JV Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze dierbare moeder, vrijdag 12 juli van 13.15 tot 13.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid zal zij worden begraven bij onze geliefde vader op de Zuiderbegraafplaats aldaar, waarna er gelegenheid is tot persoonlijke condoleance in bovengenoemde aula. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor het verplegend en verzorgend team van de pg-afdeling SOKA de Blide. heeft vanaf september 2005 op één van jullie afdelingen gewoond. Eerst op de pg-afdeling van de "oude" Blide en daarna op de woon- unit "De Schoone Waardin". We hebben het als bijzonder ervaren om de zorg voor onze moeder uit handen te kunnen geven. Jullie hebben er stuk voor stuk toe bijgedragen, dat onze moeder "haar huisje" als haar thuis beschouwde. Altijd stonden jullie voor haar en ons klaar. Jullie waren steun en toeverlaat bij vreugde en verdriet, tot aan het levenseinde van onze moeder. Daarvoor zijn we jullie veel dank verschuldigd. Als team vormen jullie de pareltjes van de ouderenzorg. Elian Moshos-Mannaart Linda Mannaart Jacques Mannaart Terneuzen, 9 juli 2013 ■Wij kinderen zijn tevreden en dankbaar voor wat vader ons gegeven heeft en voor wat het leven hem gegeven heeft... Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heengegaan onze pa. opa en opa-opa weduwnaar van Paulien de Rechter Hij overleed in de leeftijd van bijna 100 jaar. Hulst: Lizan en Paul van Esbroek-De Letter Inge en Frank, jules, jasmijn Anniek, Demi, Raf Heikant: Henk De Letter t Monique en Michel, Stan, Cas Jeroen Arnout St. lansteen: René en Ria De Letter-van Esbroek Bart, Rowan Barbara en Patrick, lort, Pierette Koewacht: Chris en Fred van Kerkhoven-De Letter Melanie en Eric, Fréderique, Axelle St. Jansteen: Myriam De Letter 8 juli 2013 Correspondentieadres: Steensedijk 66,4561 GN Hulst U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 12 juli van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 13 juli om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van ons erelid en oud-voorzitter Johan heeft samen met enkel andere fietsliefhebbers Tour Club Hulst opgericht. 23 jaar lang is hij onze voorzitter geweest. Tot op hoge leeftijd is hij met de club mee blijven fietsen. Toen dat niet meer ging bleef hij de gebeurtenissen van zijn club nauwlettend volgen. Graag hadden wij samen met hem zijn 100ste verjaardag op 23 juli a.s. gevierd. Nu moeten we afscheid nemen. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Leden en Bestuur Tourclub Hulst. Hulst, 9 mei 2013 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn zorgzame man en mijn vader Willem Henri de Vliegher Willy echtgenoot van Helena de Vliegher-Willems ■ft Zuiddorpe, 3 augustus 1928 Axel, 7 juli 2013 Zuiddorpe: Lena Boudewijn Familie de Vliegher Familie Willems Waterhuisstraat 1,4574 SX Zuiddorpe U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaart centrum van DELA. Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, opdonderdag 11 juli van 18.00 tot 18.30uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 12 juli om 14.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna wij aansluitend Willy gaan begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid tot per soonlijk condoleren bij Restaurant Onder de Linden, Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Vurssche", afdeling 't Fort en Zuivelstraat voor de goede verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we om het overlijden van ons erelid Wij wensen zijn vrouw Lena, zoon Boudewijn en familie sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van accordeonvereniging "La Musica" Heden bereikte ons het verdrietige bericht dat onze medeoprichter van Hengelsportvereniging Zuiddorpe is overleden. Wij wensen zijn vrouw Lena, zoon Boudewijn en familie sterkte met het verlies. Bestuur en leden van de Hengelsportvereniging Zuiddorpe Er ruist langs de wolken een lieflijke Naam, Die hemel en aarde verenigt te zaam. Geen naam is er zoeter en beter voor 't hart. Hij balsemt de wonden en heelt alle smart! Kent gij, kent gij, die Naam nog niet? Die Naam draagt mijn Heiland, mijn lust en mijn lied! Die Naam is naar waarheid mijn Jezus ook waard! Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, is na een moedig jaar vredig van ons heengegaan naar zijn geliefde Vaderhuis onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 8 mei 2012 weduwnaar van Jannetje Hendrika Knops Stellendam, 21 mei 1933 t Oostburg, 5 juli 2013 Breskens: Erika en René Maud en Dennis Britt Correspondentieadres: Fam. R.J. Scheele Ghistelkerke 521 4511 JN Breskens De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van De Stelle voor de liefdevolle verzorging. t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38