Ü7sr Isdüii Cornelia Adriana van der Knijff - Meerman Zwanette Maria Melis 36 Ifamilieberichten woensdag 10 juli 2013 (j) fll9nsenlinq.nl De Heer is mijn Herder. Met verdriet in ons hart. werd hij thuisgehaald door zijn Heiland na een langdurige, slopende, zonder klacht gedragen ziekte, mijn liefhebbende man. onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Louwerse echtgenoot van Neeltje Janse geboren 5 oktober 1936 overleden 8 juli 2013 Middelburg, N. Louwerse-lanse Middelburg, Joke en Willem Middelburg. Fred Gapinge. Gerda en Peter Joey Timo Quinty Maxime Wij bedanken alle mensenartsen en verpleging voor de goede zorg die zij hebben gegeven. Veerseweg 125 4332 BD Middelburg Mijn man en onze vader is thuis opgebaard, alwaar u op woensdag 10 juli van 14.30 uur tot 15.30 uur en op donderdag 11 juli van 19.00 uur tot 20.00 uur afscheid kunt nemen. Vrijdag 12 juli om 11.30 uur is er een dienst van Woord en Gebed in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg waarin wij hem gedenken. Aansluitend begeleiden wij hem naar de algemene begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere, waar om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "De Spil", Schotsehoek 8 te Gapinge. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Allerliefste opa Je was voor ons een veilige haven. Altijd konden we op je rekenen. Je leefde intens met ons mee. Een telefoontje, een praatje, een knuffel op de bank, niets was je teveel. Je wijze levenslessen zijn ons tot voorbeeld. We dragen je warmte en geborgenheid voor altijd met ons-mee; We doen als jij, zwaaien ten afscheid. Joey Timo Quinty Maxime Weer moeten we afscheid nemen, nu van ons aller zeer geliefde broer, zwager en oom Willem Louwerse echtgenoot van Neel Janse, in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Neel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Veere: J. Arendse-Louwerse B. Arendse t Middelburg: J. van Oorschot-Louwerse F. van Oorschot t Middelburg: J. Alewijnse-Louwerse C.J. Alewijnse t Veere: J.l. Louwerse t M. Louwerse- Steenepoorte Gapinge: E. de Nooijer-Louwerse t A. de Nooijer t Veere: A. Louwerse t M. Louwerse-Janse Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede herinneringen die we aan hem mochten hebben. André, Marleen, Daniël en Helène Louwerse Wim Louwerse Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg, 8 juli 2013 Wim Louwerse echtgenoot van Neeltje Janse Familie Janse Met droefheid hebben wij vernomen dat op 8 juli 2013 overleden is onze"buurman" Wim Louwerse Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit enorme verlies. Familie de Buck-Besuijen Familie Buijs Familie Coppoolse Familie van Dis Familie Janse Familie Luyk Familie Marinissen Familie Poppe Familie van Sluijs Familie Vos Familie Willemse Neven en nichten Middelburg, 8 juli 2013 Donshaar voor alle goats dat wij tijdens fiaar teven mochten ervaren stellen wij u ervan in kennis dat onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder is overleden. - Keetje - Sinds 21 januari 2001 weduwe van Jan van der Knijff Oost-Souburg, 31 mei 1923 Oost-Souburg, 5 juli 2013 Koudekerke: G.C. van der Knijff A. van der Knijff-te Due Suzan en Witko Stefan en Etine Jeroen Middelburg: J. Ploeger-van der Knijff J.R.F. Ploeger Daniël Eveline en Bident Yasmine en Jesse Vtissingen: L. van Kleven-van der Knijff J. van Kleven Ferry, Rudy Oost-Souburg: J. van der Knijff P. van der Knijff-Zundert Jan, N ico, Tonny, Sylvia Grijpskerke: CA. Goedbloed-van der Knijff A.J. Goedbloed Op haar verzoek heeft het afscheid in 6esJoten kring plaatsgevonden. Tjc tigt te ruste bij haar man op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een langdurige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en mijn lieve, zorgzame moeder Leuntje Eckhardt-Otte - Lenie in de leeftijd van 51 jaar. Kruiningen: Gerard Fxkhardt Kapelle: Jantine 9 juli 2013 Meidam 7 4416 A| Kruiningen Lenie is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 11 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 12 juli om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerksters van R.S.T. en dokter Risseeuw voor de jarenlange liefdevolle hulp en steun. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis dat, na een ziekte van vele jaren, door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Lenie Eckhardt-Otte Sterke de Heere Gerard en Jantine in dit zware verlies. M.A. Otte M.W. Otte-Griffioen A.W. Otte (in liefdevolle herinnefing) C. Otte-van Noorden C. Otte P. Otte-Burgel IJ. Otte C. Otte-Jansen M. Otte S. Otte-Jansen L. Otte A.G. Otte-Vercijs Neven en nichten Bedroefd geven wij kennis dat, voor ons toch nog onverwachts, is overleden onze geliefde schoondochter en schoonzus Lenie Eckhardt-Otte Kruiningen: J. Eckhardt-de Jonge Amersfoort: Petra Jullie hebben niet mij uitgekozen, maar ik jullie. Johannes 15 vers 16a In dankbare herinnering hebben wij, toch nog onverwachts, afscheid moeten nemen van in de leeftijd van 99 jaar. Tot op hoge leeftijd was ze betrokken bij familie en had grote belangstelling voor kerk en samenleving. Namens de familie: N. H. Kodde-Melis 7 juli 2013 "Swerf-rust" Middelburg Correspondentieadres: Roompot 3 4341 LK Arnemuiden De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op zaterdag 13 juli om 11.00 uur in de Aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36