O rnensenlinq.nl Alida Maatje de Vlieger - Suurland dinsdag 9 juli 2013 familieberichten I 37 Willemina Pieternella Lamain - Kunst Willemina Pieternella Kunst Piet Hendrikse Ik heb u bij uw, naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43 Verdrietig, maar vol bewondering voor de manier waarop zij tegen haar ziekte heeft gevochten, geven wij kennis dat, na een moeilijke, laatste levensfase, is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Aaltje sinds 2 december 2001 weduwe van Cornelis de Vlieger in de leeftijd van 93 jaar. Coby en Piet Anita en Peter, Guus, Bas, Niels Tonny en Joke Edwin en Judith, Jari, Romy Marcel en Diana, Ricardo, Anouk Marian en Cor Patrick en Sylvana, Tygo Bianca Zierikzee, 7 juli 2013 Zorgcentrum "De Wieken", kamer 245 Correspondentieadres: Beatrixstraat 11 4316 AC Zonnemaire Donderdag 11 juli zal de herdenkingsdienst gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Professor Zeemanstraat 2 te Zonnemaire, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, I.M. van de Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Liever geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar de medeiuerkers van "De Wieken en dokter Audier voor de goede zorg en aandacht. Heden bereikte ons het verdrietige bericht dat onze medeoprichter van Hengelsportvereniging Zuiddorpe is overleden. Willy de Vliegher Wij wensen zijn vrouw Lena, zoon Boudewijn en familie sterkte met het verlies. Bestuur en leden van de Hengelsportvereniging Zuiddorpe tante Mina de Klerk Ps. 121:8 Eggebert Scheele sinds 29 november 2007 weduwnaar van Elizabeth Scheele - Knibbe 4501 AA Oostburg Jo Janisse-Hugense Verdrietig zijn wij, omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jan Marinus Lamain t Zierikzee, 16 augustus 1923 Ovezande, 7 juli 2013 Addy en Jaap Arco en Sylvia Tobian Mare Lonneke en Chris Chris Kiki Helma en Jan Emiel Lindie en Davy Dankbaar zijn we voor alle goede dingen die we samen mochten delen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 11 juli tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 12 juli om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Landweg 17, 4458 BD 's-Heer Arendskerke Bedroefd geven wij kennis van het nog vrij onverwacht overlijden van onze dierbare schoonzuster en tante Weduwe van Jan Marinus Lamain Bergen op Zoom: A. J. Duine - Lamain J. A. Duine (in herinnering) Goes: J. A. Jansens - Lamain A. Jansens (in herinnering) Neven en nichten Wij zijn er naar toe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor een ieder van ons moeilijk. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, broer, zwager en opa *14 maart 1942 t 7 juli 2013 Nathaly Stefano Sandro Kitanna, Giovanni, Ronaldinho David en Nel Rina en Sjoerd John en Jetty Correspondentieadres: Nathaly Hendrikse Louwersdonk 44 4824 DE Breda Piet is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, donderdag 11 juli om 10.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte. Onze bijzondere dank gaat uit naar medewerkers van het St Jans Hospice de Casembroot voor de liefdevolle zorg welke zij aan Piet hebben gegeven. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve Sterke de Heere de kinderen en (achter)kleinkinderen met dit grote verlies. Jaantje en Bas Jan en Mineke Ineke en Blaas De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Verlangend naar het Einde, heeft de Here tot Zich genomen, onze oom en zwager In de leeftijd van 96 jaar Fam. Scheele Fam. Knibbe Oostburg, Verpleeghuis De Stelle, 7 juli 2013 Correspondentieadres: D.W.Scheele 't Schuttebocht 15 De dienst van woord en gebed, zal D.V. worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Molenberg te Oostburg op vrijdag 12 juli om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Na de begrafenis komen we samen in gebouw "Pro Rege" Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van verpleeghuis "De Stelle" afdeling Boterbloem voor de liefdevolle verzorging en aandacht. We zijn bedroefd, dat i$, overleden onze vriendelijke en altijd belangstellende buurvrouw Wij wensen de familie veel sterkte toe. De buren Noach en Plona Roelse Marleen de Wild Dieter en Elleke Prenten Jan Kees Louwerse Yvonne Dommershuijzen Simon Lievense Ko en Janneke Duvekot

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37