6 weken voor slechts €0,50 per dag www.scalda.nl 40 maandag 8 juli 2013 Scalda is een school voor middelbaar beroeps onderwijs (mbo) en volwasseneducatie. Het onderwijs wordt verzorgd door kleinschalige colleges in Goes, Middelburg, Vlissingen en Terneuzen. College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging Helpende Zorg en Welzijn College voor Hotelmanagement en Gastronomie Hotelmanagement College voor Techniek en Design Laboratoriumtechniek Neckermann schrapt banen www.pzc.nl/abonneren FZC Lees nu 6 weken lang de PZC voor maar 0,50 per dag of neem een doorlopend abonnement en lees de eerste 4 weken gratis! Scalda Karin Aarts Iman Abdalla Arevik Abramian Kirsten van Aert Priscilla Allaart Monique Anné-Onderdonck Ruth Antonissen Marloes Arendse I Danny Baan Stephanie Baart Jennifer Bakker Jaimy Bax Iman Belhadj Vanessa van Belzen Nikita Beman Ghislaine Beniff Sangeeta Bhaggoe Devi Bliek Laura Blok Sara van Boeijen Margaret Boone-Koster Betsy Boot-de Gier Kimberlin van den Bos Fadoua Bouzambou Suara van Boven Ria Bracke Stephanie Brandenburg Kimberty Branderhorst-Jackson Nathalie Brasser Angeline van Breda-van Alphen Rachel van den Broeke Rebecca de Brouwer Manuëla Buyck Brenda Caldow Kimberiey de Coninck Janneke de Cooker Zaneta Czekaj Meryem Dadouch Selina Van Damme Erica Danhof Mu Lay Daw Annelien Deurloo Olwina van Dijk-van Putten Djettha Dobbelaar-Lehman Miriam Dourouki Merel van Drongelen Jonathan Duine Sarah El Kaddouri Naoual EL Razouki Natasja Esseling Michéle Fonteijne Arieke Franse Annie Gerarts Demet Geyik Melanie Gillahr Stacy Gimbergh Karlijn Goossen Naomi Goossen Farwah Habib Deborah Hanse Lavie Harel Eyleen Hartman Diana Heikoop I Marinka van Hekke Danny Helmendag Stefanie Herman Lisetta Herwegh-Bakker Desirée van Heulen-Klink Logeman Francisca Hiemstra Rianne op 't Hof Sharon op 't Hof Linsey Hol Carolein Hollestelle Carta van der Hooft-Hamelink Zoë Hoogewoud Mireille van Hooijdonk Jessica Huijskens Frederique de Hulster Amy-Lynn Hunting Yair IJpeij Abina Izeboud-Rogers Martinique de Jong Rachel de Jonge Kelly Joziasse Nathalie Kaijser Esmee Kanaar Annemarie van Kerkoerle Yolanda Klap Jamy van Kleven-de Jonge Esmiralda Klink Martine Knuit Wendy Knuist Asia Koeman Danielle Koster Angela Kriekaard Paul Kuijten Helma Kwekkeboom-van Leerdam Melissa Lafort Engelien Lamper Mirjam Lankreijer Tara Le Conté Melanie van Leerdam Jolanda Ligtvoet-Zuiderhof I Petra Lokerse Linda Lokerse-van de Plasse Bo de Looze Iris Lous Cliff van der Lugt Debbie van der Maale Dominique Maat Yvette Maltha Jaella Manusama Veronica Mari Rizzo Chantal Meesters Kristine Meeusen Magdalena Meyer Nienke Minderhoud Chantelle Molenaar Debby Mookhoek Lajal Mushe Yolanda Neelis-Diloné Morel Santa Nidhansing Nona Nieuwenhuijse-Verweij Paulina Nsingi Robin Offermans Mandy Ollefers Felicia Ooms Hatice Özen Tamara de Pagter Daniëlle van Pamelen Charissa Pauwels Anouk Philipse Brenda Philipsen Nathalie Pinxt Geneviève Van de Plasse Inge Pluymen Marleen Polderman José de Punder-de Rijke Nicole de Quelerij Annet Rasenberg-Engelbrecht Ria Reboe Melany de Regt Shannen Rijckaert Paula Rijk-Braam Iris van Rijsbergen Evie Roelandt Thalita Ruedisueli Annemiek de Ruiter Züleyha Sakinmaz Isabelle Salt-Huizinga Liedewij van der Sande Chandeni Sardjoe Büsra Sarimusa Roos Schneider Jamie de Schoolmeester Vivian Schrijver Miranda Schroevers Ria Serie-van Itegem Serpil Sever Kevin Siegers Anneke Sinke Chantal Sinke Mitchel Smid Denise de Smit Sigoumy van Sörnsen de Koste Elie Speelman Julissa Stofferis Rafaëlla Strooband Kimberly Surenbroek Azam Tavazoee Tess van Tilburg Berna Us Sharon van de Velde Linda Verhelst-Oppeneer Lisette Vermue Kimberly Verstraaten Cathy Verstraete Annemarie Verweij Anouk Verwest Katja Visser Joke Visser-SnijdersShalisa van der Vliet Viviënne van Vliet Lisette de Vos Monique De Vos Alison Vosveld Joyce de Vrieze llona Vrolijk Nancy Walter Peter Wanst Sharona Wegman Sonja Werri-d'Hondt Esther Westveer-Hafkenscheid Petra Weug-de Boer Sheniva Wijnerman Regine Wijnja-Van Meerhaeghe Esmee Winklaar Heidi Witte Natascha de Witte Franca Zegers Marjolijn Zwiep Mitchel van den Berg Jelte Goedegebure Lisa van Ham Gert-jan Hermans Lindsy Jansen Bas Kint Cindy Klap Mandy Kodde Maikel Kok Patrick van Kouwenberg Simone de Kraker Rowena van Loon Jehona Maloku Sherida Matthijsse Lex Meerman Rozemarijn de Meulder Ankie van Mourik Joanna de Putter Ashley Riddering Denise Schiphorst Martijn Sterenborg Ellen Willernsen Yannick Wouters Eveline Zwalua Telefoon: Telefoon mobiel:(o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ingangsdatum: O per direct Panders: Ik verleen eenmalig tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer: Handtekening:-- - 'Geldt alleen indien u de laatste 3 maanden geen betaald abonnement heeft gehad. Deze aanbieding is geldig tot en met 1 september 2013. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en de website van de kranttreft u nadere informatie aan. Voorletters: Voornaam: Tussenvoegsel: Achternaam:Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Vul onderstaande bon in, ga naar www.pzc.nl/abonneren of bel 088 - 013 99 10 Stuur de bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg (een postzegel is niet nodig) Ik lees:* O 6 weken voor€ 18,- Het proefabonnement eindigt automatisch. (P6) Ode eerste 4 weken gratis de krant. Daarna betaal ik 27,50 per maand op basis van kwartaalbetaling. (NA28)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40