Colofon B BB De Uitvaart Informatie Hulplijn (Tienssnlinq.nl Wilhelmina Johanna Maatje van der Werff Mien van der Werff amiüebericJiten 0DOMINICUS Gedenktekens Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden maandag 8 juli 2013 familieberichten I 39 Heden werd door de Here tot Zich genomen, in volledig geloofsvertrouwen in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Wolphaartsdijk, 18 juli 1920 Goes, 4 juli 2013 Mevr. Mr. A.G.C. de Fretes-van Liere, executeur Zij is op het laatst van haar leven liefdevol verzorgd in hospice 'Het Clarahojje Correspondentieadres: De Zeeuwse Alliantie Notarissen T.a.v.: Mevr. Mr. A.G.C. de Fretes-van Liere Postbus 14 4460 AA Goes Zij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevclanden' te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 10 juli om 10.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Geen bloemen. Omringd met veel liefde en zorg is, na een verblijf in hospice 'Het Clarahofje', Thuisgehaald onze lieve vriendin Wolphaartsdijk: Adrie en Els op 't Hof Yerseke: Martien en Elly Rijnhout Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, 5r ik ben in vrede gegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze broer, schoonbroer en oom George Alouisius Marie Roctus echtgenoot van Rietje Roctus-Crince Hij overleed op 5 juli 2013 in de leeftijd van 67 jaar. Axel: Rietje Roctus-Crince Kinderen en kleinkinderen Familie Roctus De Weistede 34,4571 KZ Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 10 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c teTerneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Speciale dank gaat uit naar het personeel van de IC-afdeling van ziekenhuis Zorgzaam Terneuzen en naar De Weistede voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ie handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Heel verdrietig om het verlies, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat na een kort ziekbed toch nog onverwacht van ons. is heen gegaan, onze allerliefste vader, schoonvader en opa Theodor Franz Stok Theo 30 augustus 1923 5 juli 2013 Vlissingen: Anneke en Rudy van Waterschoot Moniek en Mark Binnendijk Kapelle: Heieen en Lex Kosters correspondentieadres: Westerzicht 292 4385 AX Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 juli a.s. om 15.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van het crematorium. Neeltje de Waal - van Popering Goes, 1 juli 2013,Ter Valcke' Verdrietig delen wij u mede dat onze lieve broer, zwager en oom Adriaan J. van der Moere op 78-jarige leeftijd is overleden. Wissenkerke: P.C. de Loof-van der Moere Geersdijkr L.G. de Haze-van der Moere Kapelle: Co en Dien van der Moere-van Stee Apeldoorn: Truus en lzaak Voogdt-van der Moere Neven en nichten 1 juli 2013 Jannie Zandee-Francke Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder, oma en omaatje Elza Maria Catharina Asselman weduwe van Alphonsus Johannes Hermans betuigen wij u onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan de artsen, het verplegend - en verzorgend personeel en vrijwilligers van het Blaauwe Hofke 63 voor hun liefdevolle verzorging. Familie Hermans, kinderen en kleinkinderen Flulst, juli 2013 Tot ons grote verdriet ontvingen wij het bericht dat de vader van onze leerling en klasgenoot Bob Götz is overleden. Wij wensen Bob en zijn familie alle sterkte om dit verlies te verwerken. Leerlingen en mentor van H3C van het Scheldemond College in Vlissingen Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Bob Peter Götz is overleden. Wij wensen Bob en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College H.J. van Arenthals, bestuurder-rector Mondia Scholengroep Sluittijden overlijdensadvertenties www.dominicusgedenktekens.nl Zacht en kalm is in de leeftijd van ruim 103 jaar overleden, onzeJieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Pieter de Waal 9-4-1983 Wolphaartsdijk: C. J. Weststrate - de Waal B. A. Weststrate Frans en Marja, Frank, Mark Elda en Adrie, Esther Eric, Anique Stuart, Ilse 'Piet en Henriëtte, Amanda Goes: C. J. de Waal A. de Waal - Minnaar Reinier en Monique, Sasha, Nova Irene en Luke, Savita, Bodhi Correspondentieadres: Emmastraat 8, 4461 KW Goes Onze dank gaat uit naar 'Ter Valcke' afd. 4.04 voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. heeft ons geraakt en gesterkt. Wij zijn u hier oprecht dankbaar voor. Jan Zandee, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 8 juli 2013 Uw belangstelling rondom het afscheid van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Oude Zandweg 2 4361 SK Westïapelle 0118-571 436 Verrijn Stuortweg 10 4462 GE Goes 0113-277 200 Madame Curiestraat 10 3316 GN Dordrecht 078-618 28 88 Burg. v Walsumweg 530 3011 MZ Rotterdam 010-270 90 09

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39