mt üysrJsilsii O (Ilensenlinq.nl Francina Suzanna Beekman-Vogel 38 Ifamilieberichten De HEER' betoont Zijn welbehagen Aan hen, die need'rig naar Hem vragen, Psalm 147 6 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze geliefde en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 31 oktober 1971 weduwe van Adriaan Beekman 23 augustus 1924 t 5 juli 2013 Rina en Piet de Rijke-Beekman Johanna en Aarnoud Francine en Mare Maria en Gabor Willemien en Martin Pieter en Sanneke Joop en Jannie Beekman-Meeuwsen Arjan en Ella-Maria Pieter en Marieke Joost Theo en Johanneke Frank Elly en Bram Kasse-Beekman Martine Andrea en Laurens Ard-Jan en Marije Leendert en Elise Wageningen-Hoog: Corrie en Albert Schuurman-Beekman en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer, afd. Oester, voor de liefdevolle verzorging en Dr. P. de Loet met assistentes voor de medische begeleiding. Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: C. de Rijke-Beekman, Essenlaan 9, 4334 BL Middelburg Op dinsdag 9 juli van 19.30 tot 20.00 uur is er gelegen heid tot condoleren in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 11 juli om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze collega Pia van der Vet [arenlang heeft Pia zich, op haar eigen bescheiden wijze, ingezet voor de ontwikkeling van Wereldwinkel Goes. Tot het laatst is zij betrokken geweest bij de medewerkers en geïnteresseerd in de winkel. Zij was een fijne collega, niet alleen als medewerker, maar ook als mens. We missen haar. Medewerkers Wereldwinkel Goes Francina Suzanna Beekman-Vogel Middelburg: Oostdijk: Middelburg: Johanna Janisse - Hugense in de leeftijd van 86 jaar, weduwe van Adriaan Janisse Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Elisabeth de Klerk-Vader (Mina) weduwe van Jan de Klerk in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: Jan en Ineke Karin en Danny Milan, Levi Christian en Carolien Fay, Finn Bergen op Zoom: Lia en Berend Bart Tomas Jolande Arnemuiden: Rien en Agnes Arnemuiden: Rob Veere: Ina en Rini Nicky Jordy Arnemuiden, 7 juli 2013 Correspondentieadres: Ooststraat 9,4341 GD Arnemuiden De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 11 juli om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een rouwdienst plaats in verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk aan Markt te Arnemuiden, die aanvangt om 1115 uur en geleid zal worden door ds. D. Jongeneel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bloemen Geen toespraken Geen bezoek aan huis Johanna Janisse-Hugense Janny Beenhakker-de Puit Neem, Heer, mijn beide handen en leidt Uw kind tot ik aan de eeuwige stranden de ruste vind Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ter Reede, woning 21 te Vlissingen, rustig is ingeslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jeannette Huberdina Bostelaar - Jeannette weduwe van Arij Hoek in de leeftijd van 87 jaar. Brielle: ArieenJoke Linda en Danny Krista en Sander Goes: Tiny en Jan Jeroen en Carolien Pim Marjan en Martin Fabian, Milan Florien en Jarno Vlissingen: Jeaneen Hans Natascha Vlissingen, 5 juli 2013 Correspondentieadres: De Lannoystraat 6 4381 VT Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 juli van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen we u mee dat overleden is onze geliefde schoonzuster en tante op de leeftijd van 88 jaar. Middelburg, 5 juli 2013 Middelburg C. de Bruijn Middelburg B.Vogel-Bolle Neven en nichten weduwe van A. Beekman maandag 8 juli 2013 Neem, Heer, mijn beide handen en leid Uw kind. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar met dankbaarheid om haar liefde, delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Nooit vragend, nooit klagend Altijd alles voor zichzelf dragend Vlissingen: Corrie en Cor Lampert Lodewijk en Joyce, Luc Stefan en Irene Westkapelle: Lou en Margreet Janisse Anne en Maarten Lourens Zoutelande: Leida en Adri Stroo Maarten Westkapelle: Noach en Carla Janisse Matt hijs Frank Rens Westkapelle: Hanneke en Jan van Boxtel Mathieu Westkapelle: Adriaan en Mirjam Janisse Amanda Jelle Koestraat 88 4361 BJ Westkapelle, 6 juli 2013 Moeder is thuis. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal donderdag 11 juli om 11.00 uur gehouden worden in de Moria" kerk aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het Jeugdgebouw naast de kerk. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Domburg: J. Hugense C. Hugense-Cornelisse Middelburg: P. Rison-Hugense Aagtekerke: A. Corré-Hugense Neven en nichten Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle goede herinneringen, zijn wij door het overlijden van onze tante Wij wensen de familie veel sterkte toe. Floor en Nelly Meulbroek Wim en Janneke Beenhakker Kees en Tiny Beenhakker Jan en Joke Beenhakker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38