O fDensenlinq.nl rnflrqïïmn-im ~z.argzaam T: 0118-58 22 98 Henk Dingemanse Lies Koper - Bom Lieve Chloé Jan Goossen Willy Emiel Raes Lieve Chloé Celina Maria de Koster de Klerk Chloé Jo de Feijter Jacobus Willem Verbrugge Plonie van Langevelde-van der Borgt Jan van de Wege De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Egon Drijdijk Familieberichten zaterdag 6 juli 2013 familieberichten I 43* orzorging (dag en nacht bereikbaar) www.begrafenisverzorgingroubos.nl Reigortberq 15, Aaqtekerke infoabeqrafenisverzorgingroubosnl Hierbij wil ik iedereen bedanken voor het medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve partner en maatje, Fijn dat u er was. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Namens allen: Daniël en Ineke Meulmeester - Looise Het gaat niet over. Het verdriet, het gemis De herinnering houdt ons staande. Het is al, wat er van jou nog is Vlissingen, juli 2013 Een markante man is van ons heengegaan Wij danken iedereen voor het medeleven, fijne brieven en kaarten die we ontvingen bij het overlijden van mijn lieve man, pa, pa en opaatje. Het heeft ons veel steun en troost gegeven. Zijn wijsheid en positieve levenshouding blijven voor ons een voorbeeld. Kloos'terzande: Tessa Goossen-Burm Kinderen, klein- en achterkleinkinderen liefs Pap, Mam en Simone Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, telefoontjes en de lieve kaarten ons goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Amanda Anja en Guido Willy en Agatha en kinderen Wilfried en Helena en kinderen In woorden kunnen wij niet uitleggen hoeveel wij jou missen Er zijn niet genoeg woorden Liefs xxx Opa en Oma Randy en [ess Martijn, Joyce Gino en Dewi Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij -de crematieplechtigheid van onze lieve moeder.schoonmocder en omie alsmede voor de mooie bloemen, kaarten en de goede verzorging van de uitvaart willen wij u allen hartelijk danken. Lia en Theo Herwegh-de Koster Dennis en Vanessa, Damian en Thijmen Koewacht, juli 2013 In liefdevolle herinnering Voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man en onze vader Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Tante en ome Johan Jeff, Bianca en Veerle Judith, Edwin en Fréderique willen wij u hartelijk bedanken. Maria Hak-Gernaert MoDiek Oost-Souburg, juli 2013 In liefdevolle herinnering Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn geliefde broer en zwager Weinigen die het weten een enkeling die het ziet. Het huilen zonder tranen men noemt het stil verdriet Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, juli 2013. Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. namens de familie N.W. Verbrugge Terneuzen, juli 2013 pa, ma Femke, Floris, Bouke Nienke, Michèl, Collin, Deacin Voor de vele blijken van medeleven, die we mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve mari, onze lieve vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze hartelijke dank. E.M. van de Wege-Stolk kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, juli 2013 Tranen en leegte... maar ook liefde en warmte hebben wij gevoeld. Wij danken u allen hartelijk voor de vele blijken van medeleven en verbondenheid, op welke manier dan ook, die wij mochten ontvangen voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze geweldige pa, opa en over-opa Wij danken het verplegend personeel van Allévo voor de verzorging en in het bijzonder dr. J. de Graaf voor zijn steun en begeleiding. C. Westdorp-Remijn Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ovezande, juli 2013 Het is vandaag 3 jaar geleden, elke dag blijft het een gemis. Je lach, je stem, je grappen... Het zijn nu mooie herinneringen Het gemis zal er altijd zijn maar het medeleven, de belang stelling en de vele kaarten na het plotseling overlijden van mijn zorgzame lieve zoon, broer, zwager en oom heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Familie Drijdijk Ovezande. juli 2013 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg E mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet www.famiiieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43