42 Ifamilieberichten zaterdag 6 juli 2013- fDensenlinq.nl Pieternella van der Vet - Kappetein Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma (zPa^enl - ^elzenne^ cSlisafteiA 'ïïlaiia (}{atuiuae. weduwe van Andries Parent in de leeftijd van 86 jaar. Raamsdonksveer: Donny en Marcel Verstraeten - Parent Margot en Stef Nicole en Hans Oost-Souburg: Marly en Jack -in herinnering- Altena - Parent Sjoerd -in herinnering- Robert Jelmer i Vlissingen, 1 juli 2013 Verpleeghuis Weyevliet Correspondentieadres: Lingestraat 38, 4388 SE Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft, vrijdag 5 juli, in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het team van woning 4 en verpleegkundige voor de liefdevolle verzorging. Corrie Kodde - Dierings Iedereen die met ons meegeleefd heeft door middel van gebed, kaart of bezoek tijdens de ziekte en na het overlijden van onze papa Eric Eric de Pooter willen we hartelijk bedanken. Francois, Anaïs en Corné familie de Pooter Axel, juli 2013 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Bertha Nathalia de Bock-de Maertelaere willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Een hijzonder woord van dank aan de verpleging en vrijwilligers van 't Polderken. Roger de Bock Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, juli 2013. Klaas Grootjans Thomas van Gink Jopie Neeltje Vergouwe-Vos Voor de indrukwekkende belangstelling en het intense meeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en uw aanwezigheid tijdens de uitvaartplechtigheid na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons een grote steun en troost geweest in deze moeilijke periode. Amemuiden, juli 2013 Dini Janse Jan Janse Kinderen en kleinkinderen "De Heer is mijn Herder" CORRIE ECKHARDT- VLAMING Boudewijn Koole Theo van Zeele Overweldigend was de belangstelling en medeleven voor onze lieve man en papa Henk Lamper Het heeft ons erg goed gedaan. We willen een ieder daarvoor hartelijk danken. Willy Lamper-van Boven Mireille en Shamim Nathalie en Yannick Wemeldinge, juli 2013 Daar het ons niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde vader en opa Adriaan de Rijder Adrie Familie de Rijder Goes, juli 2013 Bram Westveer Stilte voor geboorte stilte na de dood Het leven is louter geluid tussen twee ondoorgrondelijke stiltes Isabel Allende Ondanks haar positieve instelling en wilskracht heeft Pia de oneerlijke strijd moeten opgeven en hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter l 02-12-1949 04-07-2013 Han van der Vet Digna van der Vet en Pascal Spanjersbergh Jasmijn E. C. van der Ve* - Korpershoek I Nieuwe Diep 23, 4465 AB GOES Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 9 juli tussen 13.00 en 14.15 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. J "Jij was het zonnetje in mijn leven...." Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk danken voor de blijken van medeleven, de kaarten en bloemen, die ik ontving na het overlijden van mijn lieve vrouw Uw belangstelling was en is een grote steun voor mij. Wim Kodde Vlissingen, juli 2013 Ondanks ons grote verdriet was het een troost te merken dat zovelen wilden meeleven na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader en onze opa Wij zijn u dankbaar voor uw steun in deze voor ons zo moeilijke periode. Wij hopen dat u met ons de toekomst in wilt gaan op de manier die Klaas ons leerde. Nogmaals allemaal bedankt. Jan en Mia Grootjans-Verheij Cynthia Lindsey 8c Matthijs Oost-Souburg, juli 2013 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man, mijn pa, mijn schoonvader en mijn allerliefste opa Dit heeft ons veel steun gegeven. Onze hartelijke dank hiervoor. Koudekerke, juli 2013 Miranda en Jan Willem Alysha In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons mee voelden toen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zo plotseling overleed. Voor alle blijken van medeleven willen wij u hartelijk danken. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert voor de goede begeleiding. Breskens, juli 2013 Hans Jantine en Roel Willy x Voor de vele blijken van belangstelling en hartelijk medeleven van u ontvangen, na het overlijden en bij de crematie van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en opoe zeggen wij u hartelijk dank. Uw betrokkenheid, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons allen heel goed gedaan. Kinden Yerseke, juli 2013. 'Afscheid nemen voelt als een don'kre wolk die huilt maar.tijd droogt tranen Jacoba Koole Wij willen u hartelijk dank zeggen voor alle warmte en liefde tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Het heeft ons goed gedaan dat zo velen met ons meeleefden. Koos Koole-Louwerse Jolande en Doekle, Jaïri en Joost, Myrthe en Paulo Oost-Souburg, juli 2013 De vele kaarten en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden en de grote belangstelling bij de uitvaartdienst van mijn man, vader, schoonvader en onze opa hebben ons erg goed gedaan en zijn een grote steun voor ons geweest. Fam. van Zeele Kinderen en kleinkinderen Hij had nog zo graag een poosje langer willen blijven Uw medeleven in welke vorm dan ook heeft ons getroost bij het afscheid van onze lieve pa en onvergetelijke opa Eddy en Ella Hans en Lizzy Ziggy We hopen dat u af en toe nog eens aan hem zult terug denken. Kruiningen, juli 2013.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42