O (Tlensenlinq.nl Maatje Jasperse - Aarnoutse Roger Pierre Stofferis Annigje Blokland-Muis Jacobus Waterman Verdrietig laten wij weten dat is overleden onze moeder, oma en over-oma sinds 15 juni 2006 weduwe van Jan Pieter Jasperse Koudekerke, 8 september 1928 Vlissingen, 4 juli 2013 Ritthem: Nel en Kees Piet (in herinnering) Simon en Carmen Bart en Magda Marijke en Robin Adriaan en Aniek Amsterdam: Adriana Esther Koudekerke: Simon en Janny Martijn Sander en Valesta, Zoëy Wolphaartsdijk: Peter en Thea Johan en Yvonne- Robin en Nigel Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken is geweest bij de verzorging van onze moeder en in het bijzonder de medewerkers van het Hospice Ter Reede. Correspondentieadres: Rammekensweg 5, 4389 TZ Ritthem Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 9 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 10 juli om 10.30 uur in kerkcentrum "Open Hof Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de graflegging plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Klimop" te Koudekerke. Maatje Jasperse-Aarnoutse Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij mij heeft gegeven, deel ik u mede dat toch nog onverwacht van mij is heengegaan mijn lieve zorgzame vader weduwnaar van Marie Leonie Steenaert *22-09- 1925 f 28 - 06 - 2013 Sas van Gent Temeuzen Lieve Pa rust zacht Marlo Sas van Gent, 5 juli 2013. Bencluxstraat 9,4551 TH De afscheidsbijeenkomst heeft reeds in besloten kring plaatsgehad, waarna we pa te ruste hebben gelegd bij ma op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. En op die dag, als mijn kracht verminderd. Mijn adem stokt en mijn einde komt. Zal toch mijn ziel Uw loflied blijven zingen tienduizend jaar en tot in eeuwigheid. Donderdag is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe oma" Annie weduwe van Jaap Blokland Giessen-Nieuwkerk, Middelburg, 30 juli 1926 4 juli 2013 Ritthem: Nel en Piet Kant Sandra en Jan, Saona, Roy en Jairo Merel en Mare, Nikki en Cas Vlissingen: Martin en Carla Blokland Tamara err Vincent, Tim Vlissingen: Henk Blokland Vlissingen: Margöt en Toon Poppe Marlena Poppe-lsa en Mohaned Isa, Zayneb Isa, Iman Isa, Maryam Isa en Layla Isa Viënna en Jan, Abel Ritthem: Willy Blokland Anne en Lionel, Tycho Michael Mark We willen iedereen bedanken die de afgelopen jaren betrokken is geweest bij de verzorging van onze moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe oma Correspondentieadres: Piet en Nel Kant Lambrechtsestraat 26 4389 TL Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaand aan de afscheidsdienst van 12.45 tot 13.00 uur in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 9 juli om 13.15 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Een ieder die zich betrokken voelt bij onze moeder nodigen wij van harte uit om aanwezig te zijn tijdens het afscheid. Kennst du das Land, wo die Zitronen blühn, Goethe, Mignon Verdrietig delen wij u mee dat is overleden, mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en onze opa lohannes Gerardus van der Sman in de leeftijd van 83 jaar. Bertje van der Sman-van Bekhoven Dineke en Coen Brechtje en Jaap Marijn en Nina Gert-)an en Linda Elisabeth en Freek Lydia en Tommaso Cécile en jan Luc en Julia Hilde laapen Eline Sophie Kim 5 juli 2013 Cederlaan 15,4421 BZKapelle De crematieplechtigheid wordt gehouden woensdag 10 juli om 16.30 uur in het crematorium. Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Voor aanvang van de plechtigheid is er van 16.15 tot 16.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jan te nemen. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Hubregt van Iwaarden Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht voert Hij mij in 't eeuwig licht. Na een langzaam afnemende gezondheid, is donderdag 4 juli op de leeftijd van 87 jaar overleden mijn man, vader en onze opa en overgrootvader 60 jaar echtgenoot van C. Pouwer Waarde, 13 juni 1926 t Goes, 4 juli 2013 Goes: C. Waterman - Pouwer Goes: Lya de Schipper - Waterman Kees de Schipper Kortgene: Jasper en Lianne Thijs Jort Driewegen: Danielle en Maarten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Ter Weel" te Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Heulmeetken 19, 4464 JL Goes U kunt afscheid nemen op maandag 8 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 9 juli 'om 11.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de Petruskerk. Indien u persoonlijk geen rouwbrief heeft ontvangen, dient u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. zaterdag 6 juli 2013 familieberichten I 41 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Oud 84 jaar J. Aarnoutse t G.D. Aarnoutse-Landeweer t C. Verhage-Aarnoutse J. Verhage t A. Ruitenbeek-Aarnoutse C. Ruitenbeek D. Aarnoutse M.J. Aarnoutse-Gideonse Neven en nichten - Jan - Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom sinds 31 mei 2003 weduwnaar van Maria Luteijn Wolphaartsdijk Oostburg 10 juni 1923 4 juli 2013 Groede: Huib en Marleen Adegem(B): Marleen en Kristiaan Anne-Wil Willem-Jan Familie van Iwaarden Correspondentieadres: H. van Iwaarden Walenstraat 10 4503 AD Groede Huib is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg, waar maandag 8 juli van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. - De afscheidsdienst zal in besloten kring in het crematorium in Terneuzen plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle" afdeling Klaproos. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41