O (Tl9nsenlinq.nl Ovsr Jadan JilfflEll) 40 I familieberichten A. Joosse P. Joosse-Suurmond C.H.Meijaard en N.Meijaard-Hoogesteger Anthonia Wilhelmina Adriana" van Schijndel - Tonny - Peter Götz Peter Götz Ondanks zijn positieve instelling heeft hij deze oneerlijke strijd niet kunnen winnen. Wij moeten nu afscheid nemen van mijn lieve man en onze papa Adriaan Peter Götz echtgenoot van Ina Götz-Schulenburg Hij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Ina Götz-Schulenburg Lisa Vlissingen, 4 juli 2013 Dwarsstraat 16,4386 BD Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 10 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. In plaats van bloemen graag een donatie aan het KWF. Hiervoor zullen collectebussen aanwezig zijn. Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Hoewel wij wisten dat hij ziek was kwam zijn overlijden toch nog onverwacht en veel te vroeg. Wij zijn dan ook geschokt en verdrietig door het overlijden van Peter Götz echtgenoot van onze medewerkster Ina Götz Wij wensen ina en de kinderen heel veel sterkte de komende tijd. Directie en collega's Roompot Vakanties Met droefheid namen we kennis van het overlijden van Cor Otto Cor was bestuurslid van november 2001 tot 2010. Tijdens deze periode heeft hij de taak als penningmeester op zich genomen. We gedenken hem als een blijmoedig bestuurslid. Het voltallig bestuur wenst Riet en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur van de "Vereniging tot Behoud van de Historie van Philippine" Janny Beenhakker - de Puit echtgenote van Marius Beenhakker 17-8-2006 Veldhoven: Goes, 5 juli 2013 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Jannie Beenhakker-de Puit Wij zullen je missen J.J. Mallekote-de Puit Henk en Els Dig en |an Roel en Marleen Kapelle, 5 juli 2013 Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze zorgzame, lieve zus, schoonzus en tante Ivonne Marie de Jaeger-Matthijs Ivon sinds 2001 weduwe van Gerard de |aeger Zij overleed na een kortstondig ziekbed van 5 weken op 'de Meander' te Hulst in de leeftijd van 79 jaar. Koewacht: M.Janssens-Matthijs R. lanssens t kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Koewacht: R.Matthijs t A.Matthijs-de Waal t Hulst: D.Steel-Matthijs T.Steel kinderen en kleinkinderen 3 juli 2013 Molenstraat 30. Axel Correspondentieadres: Clausstraat 19,4561 JC Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 juli om 10.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. zaterdag 6 juli 2013 We willen iedereen bedanken voor de grote hoeveelheid kaarten en geschenken bij ons 50 jarig huwelijk. Het was geweldig! Willem en Martina Gabriëlse De HEERE dankbaar, mogen wij op 8 juli a.s. gedenken dat wij 60 jaar getrouwd zijn. Wij willen dat met onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen vieren op 13 juli a.s. in De Zandput te Serooskerke. Gelegenheid voor feliciteren aldaar tussen 16.00 en 17.30 uur. Ter Vestelaan 87,4333 GZ Middelburg Maandag 15 juli 2013 zijn onze ouders, groot-en overgrootouders 65 jaar getrouwd. U bent van harte welkom op de receptie, die wordt gehouden op zaterdag 13 juli a.s. van 15.30 tot 17.30 uur in "Klein Stelle", Stelhoekweg 1 te Wemeldinge. Namens kinderen, klein-en - achterkleinkinderen. Wem.Zandweg 32 4424 CP Wemeldinge Kadotip: b Ik wil alleen zijn met de zee, ik wil alleen zijn met het strand, ik wil mijn ziel wat laten varen, niet mijn lijf en mijn verstand. Toon Hermans Omringd door liefdevolle zorg en zich bewust van haar naderende einde is overleden onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante *Middelburg t Middelburg 17 juli 1923 4 juli 2013 Zaandam: Marijke Pullens - van Schijndel Kees Pullens t kinderen en kleinkinderen Tilburg: Wil Blauwhof - van Schijndel Wim Blauwhof kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Annet Blauwhof en Jan Koeman Augusta de Witlaan 14, 4481 DN Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 juli om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn het personeel van Hof Klarenbeek te Middelburg dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega en medewerker Een vakman die stond voor zijn karwei en een goede collega met humor en optimisme. Zo zullen wij Peter dan ook altijd blijven herinneren. Ons medeleven gaat uit naar Ina, Lisa en Bob. directie en medewerkers HAVENWERK BV Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Wij wenseft Ina, Lisa en Bob veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Schoonouders Gerrit Dieneke Schulenburg Janny Henri Henry Titia Marjan Jan Gerdien Henk José Bobby Anita Jan Rita Egbert Neven Nichten Bob Dankbaar voor de goede zorgen die zij ons gegeven heeft, stellen wij u ervan in kennis dat, na een kort ziekbed is overleden onze moeder en oma Kapelle, 23 februari 1930 Heinkenszand: Eersel: 's-Heer Arendskerke: Kees Beenhakker Paula Beenhakker-Oostdijk Mischa en Raoul, Sanne, Sem Eline en Pim Piet Beenhakker Clazien Beenhakker-Kopmels Marino Tijs Karlijn Els Beenhakker Theo Braam Peter en Saskia Robert Michiel Marcel Beenhakker Rita Beenhakker-Peeters Marco Aniek en Stefan f v Correspondentieadres: Strandloperstraat 3 4451 DG Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 9 juli van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De herdenkingsdienst vindt plaats op woensdag 10 juli om 13.00 uur in de Petruskerk te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats van Eindewege. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Heer Arendhuis', Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40