SALill- k i MENINGEN 31 Combinatiereizen ARUBA, BONAIRE CURACAO KRAS.NL Windmolens Yogacentrum -0 Excuses Subsidies BOEK ONLINE of bel 0900-9697 gaat je bank aankloppen bij de overheid. Spaargeld kwijt. Je mag van Jeroen dan nog blij zijn dat je honderdduizend euro mag hou den. Heeft Spekman dit ingefluis terd? Nivelleren is geen feest meer en zeker niet op deze ma nier. Stop je spaargeld maar weer onder je matras. In de krant van 4 juni maakt de Partij voor Zeeland zich zorgen dat het Zeeuwse college zich al leen zorgen maakt om het toeris me bij de plaatsing van extra windmolens en verder geen actie onderneemt. Heeft de PvZ zich al tegen de plaatsing van windmo lens uitgesproken omdat windmo lens totaal niet voldoen aan de verwachtingen? Graag verwijs ik naar mijn ge plaatst stukje in de krant van 1 juni waarin ik duidelijk waarom dat zij totaal ongewenst zijn en de burgers heel veel geld kosten: 90 euro per persoon. Hopelijk krijgt Sauer geen toe stemming om bij Domburg een luxe yogacentrum te realiseren (krant van 2 juli). Bij yoga en me ditatie denk ik aan spiritualiteit - iets wat 'tot de geest behoort' (Van Dale), iets wat van geestelijk inzicht getuigt. Nee, ik bedoel niet 'zakengeest', waar Sauer over duidelijk mee is behept. Voor hem is dit weer een nieuwe ma nier om geld te verdienen, met de ze keer 'spiritualiteit' en 'well ness' als product. De doelgroep moge duidelijk zijn: de happy few. Die willen - in hun jacht naar weer een nieuwe 'beleving' - vast wel iets spiritueels doen. Hun wellness is verzekerd in rian te onderkomens bij Sauers buiten plaats Duinvliet. Alles is te koop, ook spiritualiteit, maar dan van het holle soort, vrees ik. Voor mijn geestesoog verschijnen de grote en kleine boeddha's die in tuincentra als objecten voor huis en tuin worden verkocht. Een van oorsprong betekenisvol symbool, waaraan geen greintje spirituali teit meer vastkleeft. 11 In de krant van afgelopen dinsdag heb ik mij geërgerd aan uw com mentaar. Tevens aan de heer Van Bommel van de SP. Dit betrof met name de viering van de afschaffing van de slaver nij en de excuses die Nederland zou moeten maken. Waarom moet Nederland excuses maken voor misdaden, waar de hedendaagse generatie part noch deel aan heeft In het moderne recht geldt toch het adagium, dat kinderen nooit verantwoordelijk kunnen worden gehouden voor eventuele misda den van hun (voor)ouders. Het is dus een kwestie van niet willen, maar niet kunnen. Iets waar je niet verantwoordelijk voor bent, kun je je ook niet voor verontschuldigen. Zo simpel is het. Het ware beter, dat meneer Van Bommel zich positief onder scheidde, door zich in te zetten voor de rechtelozen van deze tijd. Hierin valt nog een wereld te win nen, kan ik hem verzekeren. Als hij daarmee klaar is, mag hij excuses aanbieden. Het idee van de Rotterdamse wet houder om Europese subsidies voor Bulgarije en Roemenië maar in eigen lokale projecten of zeker in ons eigen land te besteden, is een "water naar de zee dragen" oplossing. Het is erg genoeg om kansarm te zijn, maar de arbeidsmigranten komen in o.a. Rotterdamse achter standswijken terecht die nog ver der verpauperen en later met door ons opgebracht belasting geld weer opgeknapt moeten wor den. Geef subsidies om o.a. de in frastructuur onderwijs en zorg te verbeteren dat levert heel veel werkgelegenheid op, voorwaarde is wel dat er een strengere contro le op komt. Het Kabinet vreest ook meer problemen, maar ver schuilt zich achter de Europese wet-regelgeving, en het onder zoek van de OESO naar de ar beidsmigranten is er een uit de ca tegorie van" de slager die zijn ei gen vlees keurt" dus altijd goed. ::::„aJuLu ontdek Aruba, Bonaire én Curacao in één vakantie boek vóór 9 juli en ontvang tot 300 korting p.p. bij vertrek t/m oktober geniet van het tropische klimaat, de witte zandstranden, de Caribische sfeer en ontdek de mooiste plaatsen inclusief vliegreis, binnenlandse vluchten, transfers en verblijf De combinatiereizen van KRAS.NL CURACAO ARUBA CURACAO, BONAIRE ARUBA ZATERDAG 6 JULI 2013 Peter van Eijl Zuidsingel 18 Axel Jan Duin Leliëndaleweg 15, Burgh-Haamstede Inge Oosterman Strobbelhoekstraat 14, Ovezande Kranslegging bij het Slavernijmonument in Middelburg bij de herdenking van de afschaffing van de slavernij 150 jaar geleden, foto Ruben Oreel M. de Pooter Churchilllaan 274, 4532 MG Terneuzen Thon Bastiaansen Drostlaan 1, Sluiskil ras.nl/surnmers m Verblijf in het Chogogo resort**** op Curacao en The Mill Resort* op Aruba. Zie www.kras.nl/31504 Verblijf in Divi Village Golf"*' op Aruba en Divi Flamingo*op Bonaire. Zie www.kras.nl/31455 Verblijf in Blue Bay Curacao"*", Divi Flamingo**** op Bonaire en Divi Vilage Golf""* op Aruba. 5 Zie www.kras.nl/31410 waarom zou je meer betalen 15 cpm tsV meest actuele prijzen, ziewww.kras.nl A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31