PZC Klassieke zomerconcerten in Domburg PZC \&m NS Stedentrip voor slechts 20,- voordeel®" inclusief lunch! Aangename klassieke rode topwijnen pzc.nl/webwinkel X Kortingsbon (2de kaartje gratis) Maak kennis met de nieuwe generatie solisten van de toekomst! <a Castillo de la Pena DO Gran Reserva Bon - 27 Aangename klassieke rode topwijnen Voor het opbouwen van een glansrijke carrière in de klassieke muziek is meer nodig dan alleen talent. The International Holland Music Sessions begeleidt jonge, getalenteerde musici en maakt gebruik van haar internationale netwerk deze muzikale talenten te ontdekken. 0 pzc.nl/abonneevoordeel leder jaar organiseert The Internationale Holland Music Sessions een internationale Summer Academy in Bergen NH. Master- classes en individuele coaching staan hierbij centraal. Door het volgen van de masterclasses en door optredens op podia in binnen-en buitenland plaatsen de jonge musici zich in de schijnwerpers. Dit kan leiden tot een uitnodiging voor een recital in het Concertgebouw in Amsterdam. En wellicht uiteindelijk de status van concert artiest waarmee zij toegang krijgen tot de New Masters on Tour-serie in Europa. Zo profiteren abonnees Abonnees ontvangen tegen inlevering van een ingevulde bon aan de kassa een 2de toegangskaartje gratis. De toegangsprijs bedraagt 18,00 per persoon. De concerten beginnen om 20.30 uur. U bent van harte welkom vanaf 20.00 uur. Programma Zondag 21 juli 2013 Werken van Haydn, Rachmaninov, Bach en Kapustin Zondag 28 juli 2013 Werken van Crumb, Meltzer, Barber, Schubert, Schumann, Verdi en Liszt Zondag 4 augustus 2013 Werken van Milhaud, Kreisler, Skoryk, Liszt, Ravel en Hamelin Zondag 11 augustus 2013 Werken van Franck, Bach, Debussy, Prokofjev en Chopin Zondag 18 augustus 2013 Werken van Catoir, Medtner, Dvorak, Tsjaikovski en Waxman Meer informatie kunt u vinden op de website www.tihms.com Klassieke zomerconcerten in Domburg Chateau Ie Rey Sud Bordeaux Supérieur ABONNEE VOORDEEL 0 pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel Dante Alighieri Brunello di Montalcino DOCG 2008 C«th m Met zilveren medaille bekroonde schit terende rode topwijn uit Noord-Spanje. Helder paars-rood van kleur met paarse tinten. De geur is uitbundig fruitig en kruidig met veel specerijen. Zeer frisse en fruitige smaak met impressies van bramenfruit, vanille, aangename tanninen en impressies van specerijen (kruidnagel en kaneel). Krachtige goed gebalanceerde afdronk. Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) Gratis verzending vanaf 4 dozen. Bij minder dan 4 dozen, 5,95 per bestelling. Hierbij bestel ik: aantal aantal aantal 1 x6fl. Dante Alighieri Brunello di Montalcino d 19,99 per fles x 6/7. Castillo de la Pena DO Gran Reserva a €6,99 per fles x6fl. Chöteau Ie Rey Sud Bordeaux Supérieur 5,99 per fles Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Rankrpkenine Services in opdracht van Wegener Dd"M"eM"^ Media éénmalig het verschuldigde [""*"11 II I bedrag te incasseren van: IIIIIJlIIIIIIII11I Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Handtekening: zaterdag 6 juli 2013 In de maanden juli en augustus vinden er een vijftal klassieke zomerconcerten plaats in de Hervormde Kerk te Domburg. Tijdens deze concerten spelen jonge, zeer getalenteerde musici bekende werken van o.a. Haydn, Rachmaninov, Bach en Tsjaikovski op viool, cello en piano. The International Holland Music Sessions careers in the making ABONNEE VOORDEEL Tegen inlevering van deze ingevulde bon aan de kassa ontvangt u korting in de vorm van een 2de toegangs kaartje gratis. De toegangsprijs bedraagt 18,00 per persoon. On beperkt aantal personen per bon. Naam Telefoonnummer Concertdatum Aantal personen De PZC gaal zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere Informatie aan. it Hl YSU' Deze topwijn uit Bordeaux is vol van smaak en fluweelzacht. Donkerrood van kleur met een paarse rand. In de smaak veel indrukken van kersen, frambozen en aardbeien. De afdronk is intens kruidig met een klein zoetje en indruk ken van laurier. Het is de ultieme wijn opi te genieten bij een mooie maaltijd of bij de borrel! mm WINKEL Zonder twijfel de beroemdste wijn van Italië. Uitermate volle en krachtige wijn. Helder roodbruin van kleur. Uitbundige geur met een lichte kruidigheid, soe pele aanzet, vol en geconcentreerd. Duidelijke indrukken van gebrand hout, leer, peper, paprika, zwart fruit en ha zelnoot. Klein zoetje in de aanzet, boers met zwart fruit en besjes. Daarnaast peperig in combinatie met aangename tan nines. Een topper! 4U* 6-n Deze zomer biedt uw krant u, samen met NS Spoordeelwinkel, exclusief een vijftal uitjes aan met de trein. Naar grote steden in Nederland. Voor slechts 20,- p.p. koopt u een NS Dagretour (2e klas), inclusief een heerlijke lunch in de stad van uw keuze. Wij hebben hiervoor een goede en gezellige lunchgelegenheid in het centrum van de stad geselecteerd. Een dagje uit is zo wel heel lekker. U kunt kiezen uit een dagje met de trein naar: Amsterdam - Grand Café l'Opera Utrecht - Grand Café Quignon 's-Hertogenbosch - 't Keershuys Zwolle - Café de Belgische Keizer Rotterdam - Dudok Info en bestellen Ga naar de Webwinkel, categorie Abonneevoordeel. Hier ziet u alle informatie en voorwaarden, met een uitleg hoe het bestellen werkt. Tip: u hoeft bij het bestellen nog niet de reisdatum aan te geven, dit kunt u later bepalen. Bestel snel, dit kan t/m 31 juli 2013. Wij wensen u alvast een prettige reis!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20