HSES Manager EASTMAN Gaatu binnenkort op vakantie? 1/akantiepuzzelboek Limagrain Ter Weel is in bloei YE Ra Bestel dan nu Het grote Ga naar www, pzcn l/webwi n kei (categorie Boeken) Wees er snel bij want op=op! support engineer electrics PCs f/m i-manrnnr Mai' motivatie Gespecialiseerd Verzorgende Psychogeriatrie (GVP) VAKANTIE IS WIELEWAAL - banenI 13 Europe Zeer goede primaire secundaire arbeidsvoorwaarden - Middelburg Roompot Vakanties Ter Weel Commercieel administratief medewerker M/V (fulltime) www.roompot.nl/vacatures pp^JJ v. ABONNEE VOORDEEL zaterdag 6 juli 2013 Limagrain Europe breeds, produces and commercializes field seeds to farmers. Our products are sold in 50 countries through 19 subsidiaries and many distributors. We are the European leader in wheat, barley and forage maize for animal nutrition and main actor in sunflower. Limagrain Europe is a business unit of Groupe Limagrain, founded and managed by farmers the 1st European largest seed company and 4th in the world. For additional information: www.limagrain-europe.com/www.limagrain.nl. Our Phira-group in Rilland (NL) develops and maintains advanced high throughput phenotyping tools used on mobile platforms in the field (harvesters are tractor-based platforms). It's a dynamic team that develops and supports the total solution, from field PCs and dataloggers to programming and statistical data treatment. For this Phira-group we are looking for a motivated full-time Your function You are responsible for the maintenance and support of the Limagrain online NIR systems on harvesters in Europe. You guide installations on new harvesters in order to integrate the instruments and PCs electrically and mechanically. Outside the harvest season you are responsible for the maintenance and stock management of the PCs and instruments of the online NIR system. You are supporting other developments in the automation (handhelds, GPS technology, PLC automation) and phenotyping area (tractor-based plant monitoring). Where needed you support the development of new tools in southern Europe. Your profile You have a technical education in the field of Mechatronics (mechanical/electrotechnical engineering). Experience with high precision instruments is a plus. You are able to execute small electricity work yourself, with help of our automation engineer or external companies for more complex work. You are a good communicator with good knowledge of French and English and you like to travel frequently. Our offer A very good remuneration package, a pleasant work climate and motivated team of colleagues. Access to training and focus on development. Information For more information concerning this profile you can contact mr. Piet Reyns, head of the PHIRA-group, at tel. +31 113 55 71 00 or +31 6 12 96 82 46. Your letter of motivation and Curriculum Vitae can be send within two weeks to Caroline van Zoest, FIR manager, e-mail: recruitment@limagrain.nl. Organisatie Onze opdrachtgever Eastman Chemical Company is een succesvol, beursgenoteerd en internationaal opererend chemieconcern uit 1920. Zij neemt, na de overname van Solutia, met ruim 13.500 medewerkers wereldwijd een toppositie in binnen de chemische industrie. In Middelburg vindt met ruim 240 enthousiaste medewerkers de productie van hoog waardige harsproducten plaats, een grondstof voor diverse industrieën. Functie Als vastberaden HSES Manager heeft u zitting in het management team en de leiding over alle Health, Safety, Environment Security zaken. Hiertoe stuurt u een 7-tal professionele medewerkers op bevlogen wijze aan. Als boegbeeld van veiligheid krijgt u de kans, samen met uw teamleden, de site op een nog hoger (veiligheids)niveau te brengen. Met de wet- en regelgeving als fundament weet u mensen daadwerkelijk te raken ten aanzien van gewenst gedrag. Natuurlijk volgt u nieuwe.ontwikkelingen en vertaalt deze op pragmatische wijze naar daadkrachtige organisatorische maatregelen. Vol overgave drijft u het veiligheidsbewustzijn en bekleedt een representatieve rol naar overheden. Gezien uw managementkwaliteiten biedt Eastman Chemical doorgroeimogelijkheden. U rapporteert aan de EMEA HSES Manager en geografisch aan de Site Manager. Profiel HBO/academische opleiding: bijvoorbeeld chemische techno logie en een HVK opleiding, of bereidheid deze te volgen. Aangevuld met relevante (management)ervaring. U heeft een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel en beschikt over doorzettingsvermogen. Communicatief sterk; zowel mondeling als schriftelijk en tevens Engels taalvaardig. Gevoel voor diplomatie en tact. Interesse? Ga naarwww.yer.nl/5874000 of neem contact op met Guido Klaassen, 06 - 55 38 40 24. Voor het hoofdkantoor in Kamperland zijn we op zoek naar een: Wat zijn de taken? Controleren facturen Excel lijsten opstellen Analyse van Excel lijsten Verschillende taken ter ondersteuning van Roompot parken Wat verwachten we? HBO werk- en denkniveau Secuur Doortastend Commercieel gevorderde kennis Word en Excel Kennis van Duitse taal is een pre Wat bieden wij? Leuke uitdagende functie Betaling volgens CAO-verblijfsrecreatie stelling.n@roompot.nl Voor meer informatie kun je de volledige vacature raadplegen op onze website. Algemene informatie over Ter Weel vind je op WWW.terweel.nl Zorggroep Ter Weel is op afdeling De Mooije Staak (Goesl op zoek naar een: gediplomeerd of bereid opleiding te volgen, minimaal 28 uur per week ruifmwt by V www.pzc.nl/webwinkel (categorie Boeken) Bezorg jij haar een onvergetelijke vakantietijd? www.wielewaal.nl/vrijwilligers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 13