-4 Met de Zeeuwse wind komen stormlijnen zeker van pas ZOMERKRANT 3 WAT ZIT ER IN DE KOFFER?. ftomliinen en een qoeö loeit Voor het eerst sinds jaren zijn we weer op vakantie in Nederland", vertelt Gesien. „De afgelopen vijftien jaar zijn we altijd naar Italië of Frankrijk geweest." Het stel uit Deventer had dit jaar niet zo veel zin in een reis van 2500 kilometer. „Normaal zouden we nooit stormlijnen meenemen, maar met de Zeeuwse wind leek het dit jaar wel een goed plan." Na al die jaren in het buitenland is het weer toch een beetje tegengevallen. „Na een och tendzon heb ik daarnet toch maar mijn lange broek aangetrokken", vertelt Rob. „Wat we trou wens ook voor het eerst mee hebben, is een televi sie", bedenkt Gesien zich opeens. „We zagen op de website van de camping dat er een kabelaan sluiting was en omdat de avonden in Nederland niet zo warm zijn, hebben we toch besloten om hem mee te nemen." Waarom Zeeland? „Ze zeg gen dat hier zon en zee te vinden zijn. De zee heb ben we gezien, de zon iets minder", grapt Gesien. Het stel blijft nog tot zaterdag. „In de drie weken dat we hier zijn geweest, zijn we ongeveer alle dorpjes van Walcheren afgefietst." Ze vinden het de mooiste streek van Zeeland. En Gesien kan het weten, zij heeft in de jaren '70 in Goes gewoond. „De Walcherse dorpjes vind ik iets gezelliger." BEACHCLUB PERRY'S, SCHARENDIJKE PUUR, GROEDE '-p VRIJDAG 5 JULI 2013 In deze rubriek nemen we een kijkje in de koffer van vakantiegangers. Vandaag: Rob (65) en Cesien (62) Huurman uit Deventer door Adriënne van der Werf Beachclub Perry's viert dit weekeinde ook het tienjarig bestaan, foto Dirk-Jan Gjeltema Strandpaviljoen Puur was vorig jaar het beste van Zeeland, dit jaar het schoonste van Nederland, foto Peter Nicolai In een Noord-Afrikaanse sfeer uw vrije tijd besteden met gastvrijheid ten top? Bij het haardvuur op de loun- ge-seats of aan de bar. Beachclub Perry's biedt alle luxe en mogelijkheden. Ook voor feesten op maat, van be drijfsfeest tot bruiloft. Op mooie dagen is het lounge deck open. Daar zijn vijf tweepersoonsbedden voor de hele dag te huur om op eenzame hoogte te genieten van het uitzicht. Privacy en rust zijn hier geboden. Als extra service kunnen gasten gebruik maken van het draadloos netwerk. Openingstijden: Van 1 april tot 1 november elke dag geopend. In het winterseizoen elke vrijdag, zaterdag en zondag. De poort gaat open om 10.00 uur, de open keu ken sluit om 21.00 uur, bij mooi weer natuurlijk iets la ter. Adres: Beachclub Perry's ligt aan de Noordzeekust aan de Brouwersdam in Scharendijke. Strandovergang Brou- wersdam 1. Contact: 0111-671723 (niet via e-mail, wel een contact formulier op de website). www.beachdubperrys.nl Puur is geschikt voor een bedrijfsfeest, familiefeest, bruiloft, vergadering, babyborrel en ook als u niets te vieren heeft. Arrangementen: ontbijt, lunchmenu, lunchbuffet, lunch- zak, high tea, vergaderarrangementen met wifi, barbe cue Openingstijden: van 1 april t/m 10 november elke dag geopend. In het winterseizoen elke vrijdag, zaterdag en zondag geopend vanaf 11.00 uur. In het paviljoen is wifi beschikbaar voor draadloos inter net. Van 1 mei t/m 1 oktober staan links en rechts van het paviljoen strandhuisjes. Informatie over verhuur is ver krijgbaar bij het strandpaviljoen. Bij de take away balie in het paviljoen kunnen gasten ook strandstoelen, para sols en luchtbedden huren. Strandpaviljoen Puur werd in 2012 verkozen door Strand Nederland als Beste Paviljoen van Zeeland. Adres: Zeeweg/strand, Duinovergang 22, Groede. Contact: 06-20544331 0117-376671 info@strandpaviljoenpuur.nl www.strandpaviljoenpuur.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 51