Frans de Ronde Florimond Francis van Meir COROTTO 46 I familieberichten vrijdag 5 juli 2013 [TI0nsenljnq.nl Bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd, voor ons onverwacht, van ons heeft weggenomen onze lieve vader, opa en overopa Iman de Waal weduwnaar van |acoba Breeweg Kortgene, 31 maart 1930 - Goes, 3 juli 2013 's-Heer Hendrikskinderen: Hendriek Labruyère-de Waal )an Labruyère Arjan en Klazina Iman en Twennie Jan-Willem en Nadine Oostdijk: Marjan lmanse-de Waal Iman Imanse Sharon en Lennart Robin lan Krabbendijke: TonnydeWaal Mieke de Waal-de Witte Tanja en Jacco, Emma, Jesse Marieke en Johan, Romeé Arie Cathy en Piet Ceerald en Mariëlle Gerlinda en Wiljo Meriesa Onze dank gaat uit naar iedereen die onze vader, opa en overopa liefdevol heeft verzorgd. Goes, Zorgcentrum Rehoboth afd. de Zwaluw, 3 juli 2013 Correspondentieadres: Filips de Goedestraat 10 4472 BM 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 8 juli van 20.15 tot 20.45 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth'. Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 9 juli om 13.30 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis 'is er eveneens nog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. f "De Here is mijn Herder" Met droefheid géven wij kennis dat, na een lang en rijk leven, door de Here is thuisgehaald, Zijn kind, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader sinds 29 augustus 1991 weduwnaar van Jannetje Priemis partner van Len Berman overleden op 2 juli 2003 in de leeftijd van 101 jaar. Conny van den Berge-de Ronde Joop van den Berge Carolyn en Walter Alfred en Marjan Martin en Sandra Danielle en Arnold Piet de Ronde Els de Ronde-Verhulst Frank en Janneke Marcel en Louise en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, 3 juli 2013 W.G. Bootlaan 5 Correspondentieadres: Nieuwe Diep 20 4465 AA Goes De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 9 juli om 13.30 uur in de Christelijke Gereformeerde kerk, Dapperweg 25 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Burgh, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Enige en algemene kennisgeving Onverwacht is mij ontvallen - Floor - *26 oktober 1929 t 3 juli 2013 L. van Meir Rodenbachstraat 127 4532 CX Terneuzen. Maandag 8 juli is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Sterwen doe je niet ineens, Maar af en toe een beetje (Toon) Het maakt ons stil en verdrietig om afscheid te moeten nemen van mijn lieve man, onze geweldige vader en schoonvader, onze fantastische opa en mijn lieve opa opa Geboren, 10 april 1931 Overleden, 4 juli 2013 Philippine Riet Otto Hilversum Heieen en Jeff Robert Arthur en Charlotte Zuiddorpe Hanneke en Pieter Sandra Marjolein en Dominic - Julian Ede Kees-Jan en Irene Rutger Cor is opgebaard in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Tot en met maandag is er elke dag gelegenheid tussen 16.00 - 17.00 uur om afscheid te nemen. Wilt u voorafgaande eerst even bellen. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op dinsdag, 9 juli om 14.00 in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Correspondentieadres: Hanneke Otto Hoofdweg Zuid 87 4574 RV Zuiddorpe 0115-491029 Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwachts is overleden mijn vader, schoonvader en onze opa Jacobus Rinkhoud ~Ko~ sinds 2004 weduwnaar van Johanna Cornelia Bakker in de leeftijd van 80 jaar. Ad en Marian Rinkhoud-Florussen Priscilla Alyssa Terneuzen, 29 juni 2013 Leliestraat 17 Correspondentieadres: Oranjestraat 15 4532 BT Terneuzen De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 8 juli om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamy straat 74 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Kees Boot in de leeftijd van 72 jaar. Kees was lange tijd - tot april jongstleden - penningmeester van ons bestuur. Eerder was hij vele jaren voor het CDA lid van de gemeenteraad van Middenschouwen. Wij gedenken hem als een zeer betrokken en aimabel mens. Namens het bestuur van het CDA Schouwen-Duiveland, André Flikweert, voorzitter Marcel Ganzeman, secretaris Zierikzee, 3 juli 2013 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees Boot Wij kennen Kees als een integer en bescheiden mens. Jarenlang heeft hij zich voor onze gemeente ingezet als kerkenraadslid en administrateur binnen het College van Kerkrentmeesters. Wij verliezen in Kees een hartelijk en meelevend persoon met een groot hart voor de kerk. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Protestantse Gemeente Scharendijke en omstreken deertje Vroegindeweij - van den Tol Met verdriet geven wij u kennis van het het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Piet Hoorldert Heinkenszand: Willem Hoondert (in herinnering) Sien Hoondert Verdonk Jan Hoondert Joke Hoondert Verhallen Lewedorp: Mientje Adraenssens Hoondert Kees Adriaenssens Heinkenszand: Annie Fackler Hoondert Henk Fackler Adri Hoondert Lenie Hoondert Verdonk Jo Raas Hoondert Bas Raas Betsie Hoondert (in herinnering) 's-Heer Arendskerke: Ko Hoondert (in herinnering) Gepke Verduin Bijl Bas Verduin Neven en nichten Mina van den Berge Katinka Naomi Mattliea "Sr is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart" Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van deri was werkzaam als vrijwilligster bij Woonzorgcentrum de Blide en leverde een waardevolle bijdrage aan de kerkdiensten. Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie alle sterkte toe. Namens bewoners, vrijwilligers, medewerkers, Raad van Bestuur en Managementteam Stichting Ouderenzorg Kanaalzone Met veel verdriet moet ik afscheid nemen van mijn lieve vriendin. Ik zal haar erg missen. Rudie Rentmeester Valckeslotlaan 30a 4461 SE Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46