m VT O (Densenlinq.nl rfT f ü!/3i Jadsi) Gerrit Spijkerboer Francina Johanna van Hove - Uijl Francien van Hove-Uijl Maria Apollonia Kloeg Rie Jan Maas vrijdag 5 juli 2013 familieberichten I 45 Angèle Bun-Baecke wordt vandaag 80 jaar! We wensen je npg heel veel mooie jaren toe! Liefs familie Bun Eugène "Geborgen bij God" Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar liefde voor ons, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder F randen 28 januari 1923 2 'uli 2013 echtgenote van Pieter Johannes van Hove 11960 Renesse, Marja en Guus Fennet - van Hove Michel en Nicole Nick Jan Mark Richard en Hélène Maartje Sil Zierikzee, zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: Zeedahliaweg 8 4325 CV Renesse Dinsdag 9 juli herdenken wij haar leven tijdens een dienst in de "Corneliskerk" aan de Ring te Noordwelle, aanvang 11.00 uur. Daarna is er tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Smidsweg 9a te Noordwelle. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Hartelijk dank dan de dames van de afdeling "Schelphoek" voor de lieve en respectvolle verzorging. Na een moeizame levensavond hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Zij bereikte de leeftijd van 90 jaar. Koudekerke: Cor Uijl-van den Berge Brouwershaven: Jan en Corrie Uijl-Abrahamse neven en nichten Zierikzee, 2 juli 2013 Met grote droefheid delen wij u mee, dat door de Heere uit dit leven is weggenomen, onze lieve moeder, schoonmpeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder Johanna Maria de Voogd-tfodde sinds 18 november 1989 weduwe van Jan de Voogd inde gezegende leeftijd van 100 jaar. Vrouwenpolder: L. de Visser-de Voogd S. de Visser A. de Voogd E. de Voogd-Joziasse Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen 4 juli 2013 Zorgcentrum "Eben-Haëzer", Middelburg Correspondentie-adres: Familie de Visser-de Voogd Lepelstraat 20,4354 KH Vrouwenpolder Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Eben-Haëzervoor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. maandag 8 juli van 19.30 uur tot 20.00 uur in de "Saronkerk", Noordweg 34 te Oostkapelle. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 9 juli om 13.45 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de "Saronkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. - Geen bloemen Bedroefd geven wij kennis dat is overleden op de leeftijd van 100 jaar onze geliefde zuster en tante Johanna Maria Kodde weduwe van J. de Voogd Goes: J. van Gilst - Kodde Middelburg: C. Kodde Oostkapelle: A. Kodde L. Kodde - Maranus Neven en nichten Tot onze diepe droefheid is overleden Vlissingen, 19 januari 1936 t Oostburg, 2 juli 2013 echtgenote van Max de Rijcke eerder gehuwd met Kees de Kraker t Wij blijven haar gedenken als mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en schoonmoeder. Oostburg: Max de Rijcke Goedereede: Kees de Kraker en Linet Westhoeve Elise Sanne Delfqauw: Michiel de Rijcke en Jannet van der-Woude Chris Overloon: Saskia en Peter van de Pasch-de Rijcke Thijs Maarten Tragelsingel 22, 4501 EE Oostburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 8 juli om 14.00 uur in het crematorium. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van Rie kan op vrijdagavond van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het ziekenhuis te Oostburg en voorafgaand aan de dienst van 13.00 tot 13.30 uur in de rouwkamer van het crematorium. In plaats van bloemen graag een gift aan KiKa in de daarvoor bestemde collectebus in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht en rustig is vandaag overleden Wiesje Wiersinga in herinnering Welsum, 4 oktober 1926 's-Gravenhage, 3 juli 2013 Nederhorst den Berg: Wies A. te Winkel Voorburg: Cornel Spijkerboer Gertjan Roderick Amersfoort: Lambrecht Spijkerboer Jacomijn Puite Timo en Esther Jelger en Judith Utrecht: Rijk Spijkerboer Correspondentieadres: Uitvaartzorg Fa. A. H. Kerkhof Zn T.a.v. familie Spijkerboer Groot Hertoginnelaan 227 2517 ET 's-Gravenhage Vader ligt in rouwcentrum Sorghvliet, Groot Herto ginnelaan 1 te 's-Gravenhage, alwaar geen bezoek. De diénst is in de Bergkerk, Daal en Bergselaan 50A te 's-Gravenhage op maandag 8 juli om 14.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan 12 te 's-Gravenhage om ongeveer 15.30 uur. Direct voor de dienst is er in de Bergkerk van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid tot een korte begroeting en condoleance; later bestaat daarvoor in de ontvang kamer van de begraafplaats meer rust en ruimte. En te dienzelfden dage zult gij zeggen: Ik dank U, HEERE'. dat Gij toornig op mij geweest zijt, maar Uw toorn is afgekeerd, en Gij troost mij. Zie, God is mijn Heil, ik zal vertrouwen en niet vrezen; want de Heere HEERE is mijn Sterkte en Psalm, en Hij is mij tot Heil geworden. Jesaja 12: I en 2 In de gezegende leeftijd van 96 jaar is door de HEERE tot Zich genomen onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Neeltje van Schaik Borssele, 29-4-1917 Terneuzen, 3-7-2013 PapendrechtL. Maas A. Maas-Maljaars Herkingen J. Maas - in herinnering - D. Maas-Witte Kampen Joh. Maas S.M. Maas-Kanis Capelle a/d IJssel N. inacio-Maas O. Inacio Terneuzen J. Wisse-Maas A. Wisse Terneuzen I. van Belzen-Maas C. van Belzen Klein- en achterkleinkinderen Tcmeuzen M.B.R.D. Colscn Correspondentieadres: Fam. van Belzen, Ferlemanstraat 67, 4535 JB Terneuzen. Vrijdag 5 juli is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Kcrkepad 50 te Terneuzen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 8 juli 2013 om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Voorafgaand houden we een rouwdienst in de Hervormde Kerk, Markt 10 te Arnemuiden. die begint om 14.00 uur. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de eerder genoemde kerk. Onze vader en opa mocht een zeer liefdevolle verzorging ontvangen in Kerkepad door het personeel van verzorgingshuis 'Bachten Dieke".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45