Colofoi\arnjlieberjchten O fT1ensenlinq.nl Adriaan Antoine van Zwieten 38 I familieberichten donderdag 4 juli 2013 Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle goede herinneringen die wij aan haar mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden Wilhelmina Martina van den Berge in de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam: J.M. Engelen 3 juli 2013 Correspondentieadres: Postbus 457,4430 AL Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 juli 2013 op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Wanneer u hierbij aanwezig wil zijn nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Mina van de Berge is op 79-jarige leeftijd overleden. Met een warm gevoel denken we aan haar terug, ze was bijzonder in haar eenvoud. Team thuisbegeleiding Bevelanden Gors Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve ma en oma Mariëtte Mathilde de Boeye-Ferket weduwe van Gabriël Aloijsius de Boeve A Clinge, 30 mei 1937 t Sint Niklaas, 2 juli 2013 Clinge: Marina en Giovanni de Potter-de Boeye Carmelita juanita Wij zijn Dr. Content, "De Thuiszorg", afdeling 16 en afdeling intensieve zorgen van het ziekenhuis AZ Nikolaas dankbaar voor hun goede zorgen. Correspondentieadres: DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Mariëtte in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 7 juli van 13.00 tot 13.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 8 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Elke keer jouw lach naar ons, jouw hand in de onze, en jouw zwaai bij het weggaan, zal ons voor altijd in onze gedachten blijven voortbestaan. Rust zacht lieve Mit Van je kleinkinderen Carmelita en luanita Na een werkzaam en sociaal leven en een aantal moeilijke laatste jaren is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Piet Hoondert in de leeftijd van 83 jaar. Sien Hoondert-Simonse Riet en Arnold jozanne lasperen Dominique Wesselen Pauline Eddy en Marjan Sabrina en Rob Arko Marleen en jan Lian en Willem Bart en Ilse, Ot loost en Sanne Martijn en Sterre Marco (in liefdevolle herinnering) Familie Hoondert Familie Simonse Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers vanAllévo, Zorgboerderij 'De Notenhoe\>e', het logeerhuis van Ter Valcke en de verzorging van Poelwijck/Boogstraat 88 2 juli 2013 Veersemeerstraat 6.4456 AZ Lewedorp. Vrijdag 5 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Piet te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 6 juli om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde broer, zwager en oom Hidde |ans Luining Groningen, 11 april 1926 Goes, 2 juli 2013 Krabbendijke: S. Luining-de Bel Groningen: J. Siebeling-Luining H. Siebeling Sliedrecht: D.L. Vlaming-de Bel F. Vlaming Waarde: J. Krijnsen-de Bel M.P. Krijnsen Krabbendijke: M. Dieleman-de Bel C.M. Dieleman Kruiningen: J. Schrijver-Snoep C. Schrijver Roozenburg: M. Kardol-Gelderblom W. Kardol Neven en nichten Correspondentieadres: Zuidweg 22 4413 NM Krabbendijke De rouwdienst, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt D.V. zaterdag 6 juli om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, ).W. Frisostraat 1 te Krabbendijke gelegenheid tot condoleren. Geertje Vroeg inde weij - van den Tol Geri Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man en vader. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Echtgenoot van Marianne Mattheeuws Geboren Ampenan (Indonesië), Overleden IJzendijke, 10 april 1949 1 juli 2013 IJzendijke: Marianne van Zwieten-Mattheeuws Francis van Zwieten Correspondentieadres: Hoogstraat 7 4515 AP IJzendijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 6 juli om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Ten Hemelopneming in IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mr - Mina - 0 Ze is niet verdwenen Wij kannen haar nog horen CJn suizende wind Jn fluisterend gras Zij die wij hebben liefgehad in de leeftijd van 72 jaar. Bram Karin "Ronnie Terneuzen, 2juli 2013 Fahrenheiflaan 22 4532JfR Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op zaterdag 6 juli om 17.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. /\la afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. maar over je lichaam had je geen macht. blijft voor altijd in ons voortleven. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. I'» iii P*>i_ aWPgLill W Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70