'Zonder animatieteam overleef je als ZOMERAGENDA Zee arid I I fiiimtie g 4 ZOMERKRANT CAMPINGLEVEN In de rubriek Campingleven bekijken we verschil lende aspecten van het verblijven op - of runnen van - een camping. Deze week: kindervoorzienin gen. De peuter in de gaten houden in het pie- renbadje, achter de kleuter aanrennen door de speeltuin, de voorraad snoeten poetsers op peil houden; met kinderen op vakantie.is voor ouders vaak hard werken. In een andere omgeving slapen is leuk, maar de jon ge telgen willen overdag graag vermaakt worden. Gelukkig springen campings daarop in, zodat ouders tijdens hun verblijf ook aan ontspanning toekomen. Familiecamping De Molenhoek in Kamperland werkt sinds kort met Kids&Co, een nieuw animatieprogramma. Zo fietst er bijvoor beeld elke ochtend een grote knuffel over de cam ping om de kinderen mee te nemen naar de mini- disco, die al om tien uur begint. Zijn ze gelijk wat rustiger tijdens de lunch. „Het is zelfs zo dat onze gasten vaak op basis van ons recreatieprogramma op de website besluiten op welke dagen ze willen komen", vertelt medewerkster (erina Brasser. Mieke van den Bosch van recreatiecentrum De Vo gel in Hengstdijk kan het succes van zo'n speciaal kinderteam beamen. Sterker nog, zegt zij, „zonder animatieteam kun je als camping tegenwoordig Meer weten? Kijk op: www.pzc.nl/zomerkrant Tips? U kunt ons mailen: zomer@pzc.nl DONDERDAG 4 JULI EP door Simone Maas De complete agenda is ook te vinden op de website van de VW www.vwzeeland.nl Breskens Rondvaart naar de zeehondjes, vanuit de haven van Breskens. Tijdens de rond vaart krijgt u ook uitleg over de be- loodsing, (zee)scheepvaart, vogels, na tuurgebieden, enz. Keerdam 1, van 10.00 tot 11.00 uur. Helder als Glas, op woensdag en don derdag i.s.m. Art Glas-studio. Deelna me: 9,50 per persoon, vanaf 4 jaar. Programma: om 11.30 uur rondleiding museum met diverse demonstraties, om 14.00 uur een demonstratie glas blazen in de Glasstudio (www.Art-Glass-Studio.nl). Reservering via bij het Visserijmuseum, tel. 0117-383656 of visserijmuseumbreskens@outlook.com. Kaai 1-103. Cadzand-Bad Wave Experience. Keuze uit golfsurfen, I Sl/P, brandingkajak- ken, brandingraften en skimboarden. Deelname: 20,00 eu ro p.p. per uur. Moio Beach, Vlaming polderweg 3a (Duinovergang 9), van 13.00 tot 16.00 uur. Colijnsplaat Rondleiding 'het Ver- 0* haal van Rinus'. Land bouwer Rinus de Regt uit Colijnsplaat geeft rondleidingen p door het natuurge bied Morgenland. Een verhaal over vernieu wing, natuur, mensen en morgen. Iedere dinsdag- en donderdagavond (t/m eind aug). Duur: 1,5 uur. Kosten: 5,- p.p. 10,- per gezin. Vogelkijk- hut, Noordlangeweg/Westzeedijk 1, van 19.00 tot 20.30 uur. Dreischor Rondleiding en wijnproeverij op Wijn hoeve De Kleine Schorre. Op donder dagochtend en woensdagmiddag. Kos ten: 5,50 (incl. 1 glas wijn), 3,50 (kind. t/m 15 jaar). Reserveren ver plicht via VW 0900-2020233. Zuiddijk 4, 11.00 tot 13.00u Kamperland Zomermarkt met oude ambachten, en tertainment voor de kinderen, gezellige kramen en diverse shows. Veerweg 15, van 11.00 tot 18.00 uur. Middelburg Rondleiding Abdijcomplex. De Abdij werd omstreeks 1100 gesticht door Monniken uit Vlaanderen. Het complex

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44