Colofon O CP familieberichten m ÖMI vdle aandacht Maria Jacoba Catharina de Bruijne-de Vlieger familieberichtenonline.nl f) fTlensenlinq.nl donderdag 4 juli 2013 I 39 'k Zal in den dageraad ontwaken en met gezang mijn God genaken. Psalm 108 vers I Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons was, melden wij u dat in haar Heiland is ontslapen mijn liefste, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder 11 maart 1931 1 juli 2013 Zierikzee: J. de Bruijnc Zierikzee: Rien de Bruijne Nelly de Bruijne-den Boer Jolanda en Johan Laurens, Celine Jaap en Esselien Marvin, Javden Marieke en Marcel Wendy Mark en Norvia Utrecht: Henk de Bruijne Liesbeth de Bruijne-Scholten Rozanne en Jaap Elore Myrte en Geert Jurric Joris Elias Ezra Dominik Dianthe Zierikzee: Maartje de Bruijne Zierikzee: Geert Jan de Bruijne Debora de Bruijne-Posdijk Hannelore Bo 4301 BK Zierikzee, 1 juli 2013 Manhuisstraat 22 Vrijdag 5 juli is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in "Het Kerkplein" aan de Zevengetij straat te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal D.V. om 13.30 uur worden gehouden in de Christelijke Gereformeerde kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Liever geen bloemen De bewoners van het Seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennis genomen van het plotseling en onverwachts overlijden van hun medebewoonster Mevr. M.J.C. de Bruijne-de Vlieger In haar verliezen wij een meelevend en geliefd lid van de Bewonersclub. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte met dit verlies. Namens ons allen Het bestuur van de Bewonersclub Zierikzee, 2 juli 2013 Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde broer, zwager en oom Hidde Jans Luining Groningen, 11 april 1926 Goes, 2 juli 2013 Krabbendijke: S. Luining-de Bel Groningen: J. Siebeling-Luining H. Siebeling Sliedrecht: D.L. Vlaming-de Bel F. Vlaming Waarde: J. Krijnsen-de Bel M.P. Krijnsen Krabbendijke: M. Dieleman-de Bel C.M. Dieleman Kruiningen: Schrijver-Snoep C. Schrijver Roozenburg: M. Kardol-Gelderblom W. Kardol Neven en nichten Correspondentieadres: Zuidweg 22 4413 NM Krabbendijke De rouwdienst, geleid door Ds-, T.W. van Bennekom. wordt D.V. zaterdag 6 juli om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke gelegenheid tot condoleren. Na een werkzaam en sociaal leven en een aantal moeilijke laatste jaren is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Piet Hoondert in de leeftijd van 83 jaar. Sien Hoondert-Simonse Riet en Arnold Jozanne jasper en Dominique Wessel en Pauline Eddy en Marjan Sabrina en Rob Arko Marleen en jan Lian en Willem Bart en Ilse, Ot joost en Sanne Martijn en Sterre Marco (in liefdevolle herinnering) Familie Hoondert Familie Simonse Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers vanAllévo, Zorgboerderij 'De Notenhoeve', het logeerhuis van Ter Valckeen de verzorging van Poelwijck/Boogstraat 88 2 juli 2013 Veersemeerstraat 6,4456 AZ Lewedorp. Vrijdag 5 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Piet te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 6 juli om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Jfiepmmtttmie Sluittijden overige familieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen >.<an Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd muet zijn met zorg en respect Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleins'e details, en vooral ook de lijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit nanoen te nemen, 'odat emoties at'« ruimte krijgen Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413417 www.uzil.nl UITVAARTVERZORGSTER Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39