lilff fnensenlinq.nl Cornelis Willem Boot- 38 Ifamilieberichten donderdag 4 juli 2013 Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle goede herinneringen die wij aan haar mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden Wilhelmina Martina van den Berge - Mina - in de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam: J.M. Engelen 3 juli 2013 Correspondentieadres: Postbus 457,4430 AL Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 juli 2013 op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Wanneer u hierbij aanwezig wil zijn nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Mina van de Berge is op 79-jarige leeftijd overleden. Met een warm gevoel denken we aan haar terug, ze was bijzonder in haar eenvodd. Team thuisbegeleiding Bevelanden Gors Droom niet je leven, leef je droom... Richard Hollaar Sinds 1992 weduwnaar van Jenny Stokroos. 7 december 1930 30 juni 2013 Dankbaar voor zijn enorme kracht, liefde en levenslust hebben wij afscheid moeten nemen van hem. Pbrtner van Lia Wagemakers Vader van Jacqueline Opa van Michelle Boulevard Bankert 378, 4382 AC Vlissingen Het samenzijn waarin wij hem herdenken zal plaatsvinden op dinsdag 9 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Met droefheid hebben wij vernomen dat op 1 juli 2013 is overleden onze medebewoner Richard Hollaar Hij was een van de eerste bewoners van de Résidence Belvédère en is geheel onverwacht na een kort ziekbed in het ziekenhuis in Rotterdam overleden. Wij herinneren hem als een sympathieke bewoner met een vriendelijk woord voor iedereen. Wij wensen Lia en de familie veel sterkte toe. De VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen De Herinnering blijft... Na een rijk en voldragen leven is overleden mijn lieve man Adriaan Siereveld Arnemuiden 2 februari 1915 Vlissingen 2 juli 2013 Samen lief en leed gedeeld! echtgenoot van G. Siereveld - Schuit Bedroefd, maar dankbaar en trots dat hij onze vader, groot- en overgrootvader was! Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: G. Siereveld - Schuit Bloemenlaan 139 4382 SK Vlissingen De begrafenisplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve opa. Je was een man van weinig woorden, maar \yat jij voor ons betekend hebt is niet eens in woorden uit te drukken. Opa, je was er altijd als we je nodig hadden en voor menigeen was je meer een vader dan een opa. We zijn trots en blij dat jij onze opa was. Je blijft voor altijd en eeuwig in onze harten. Miranda, Bianco, Giovanni en Marcel Lieve Papa, Woorden schieten tekort hoeveel ik je ga missen. Zoveel heb je voor mijn kinderen en mij gedaan... nooit zal ik dit vergeten. Tot op het laatst toe was daar je lachje waarmee je me iedere keer weer met energie deed vullen. Wees gerust papa, ik zal goed voor mama blijven zorgen. Ik zal je nooit en nimmer vergeten, nooit. Rust zacht lieve papa. je hebt dit verdiend. Ineke en Simon Hallo Pa Hallo Pa, hoe gaat het? Hallo Pa, wil je wat drinken? Hallo Pa, krijg ik nog een kus van je? Hallo Pa, heb je pijn? Hallo Pa. ben je moe? Hallo Pa, tot morgen. Hallo Pa, ga maar... Dag Pa, rust zacht Streeft dan naar de hoogste gaven. En ik wijs u een weg, die nog veel verder omhoog voert. 1 Corinthiërs 12 31 Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor de manier waarop hij er voor ons was, geven wij kennis dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Kees 28 januari 1941 13 juli 2013 Zierikzee, Wim Boot Riet Boot-van Dorland Harry en Jackie, David, Marieke, Gabriëlle Gertjan en Angelique, Luuk, Alec Anneke en Tekke, Fien, Thijn, Puck Noordgouwe, Mijnie Dalebout-Boot Leo en Monique, Jamal en Billy, Giovanni, Sibren Anita en Peter, Lieke, Nanna Brouwershaven, Han Boot Jacomien Boot-Kappetein Harry en Patricia, Dennis Johan en Sian Pieter en Jacqueline Syke-Sörhausen (Did.), Joop Boot Marianne Boot-Meifiner Putmeetweg 4, 4322 BT Scharendijke Kees is thuis opgebaard, waar gelegenheid is afscheid van hem te nemen op vrijdag 5 juli en zaterdag 6 juli van 14.00 tot 16.00 uur. Maandag 8 juli is er van 12.00 tot 12.50 uur gelegenheid tot condoleren in "De Hoeksteen" bij de kerk, Bethlehemplein 4 te Scharendijke. De afscheidsdienst zal om 13.00 uur gehouden worden in de "Bethlehemkerk" aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Hoeksteen". Kees Boot Veel samen gedeeld in goede en slechte tijden. Vaarwel goede vriend. Hennie en Arie Ons bereikte het droeve bericht- van het overlijden van de heer A.P.M. Verhaart oud-directeur en mede-naamgever van ons bedrijf Wij wensen de nabestaanden heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens de Directie van Vette-Verhaart BV NJ. Vette f.W. Vette Yerseke, 4juli2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38