1799 NU 1295 PAAUWE NS Stedentrip voor inclusief lunch! slechts 20 (ki' 35 Zomer- l paawA>4/ A Geldig'»n I"11 en augustus donderdag 4 juli 2013 Rolf Benz Linea uitgevoerd in zwarte, moderne structuurstof. Normaal Profiteer tijdens de zomeropruiming bij Paauwe van kortingen tot wel 70% op showroommodellen van vele topmerken. Èen investering waar u jarenlang plezier van hebt. Kom langs en ontdek nog 249 andere fantastische aanbiedingen voor binnen èn voor buiten in Zonnemaire. Maar doe het snel, want weg=weg! Ga voor meer voorkennis naar interieur-paauwe.nl Dressoir Selva Bernini van 5420 NU 3750 Relaxfauteuil DeSede 166 poef van 5045" NU 3495 Fauteuil Selva Downtown van 3500^ NU 1250 INTERIEUR ZONNEMAIRE ABONNEE VOORDEEL Wij hebben hiervoor een goede en gezellige lunchgelegenheid in het centrum van de stad geselecteerd. Een dagje uit is zo wel heel lekker. Info en bestellen Ga naar de Webwinkel, categorie Abonneevoordeel. Hier ziet u alle informatie en voorwaarden, met een uitleg hoe het bestellen werkt. U betaalt eenvoudig en veilig via iDEAL. Tip: u hoeft bij het bestellen nog niet de reisdatum aan te geven, dit kunt u later bepalen. Bestel snel, dit kan t/m 31 juli 2013. Wij wensen u alvast een prettige reis! V pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel Investeer eens in een Duitse bank Prijzen zijn netto, op basis van halen en betalen. Levering direct. Betreft aangewezen showroommodellen. Ruiling is niet mogelijk. Zuidweg 20a, 4316 LB Zonnemaire (011140 13 18 www.interieur-paauwe.nl Deze zomer biedt uw krant u, samen met NS Spoordeelwinkel, exclusief een vijftal uitjes aan met de trein. Naar grote steden in Nederland. U kunt kiezen uit een dagje met de trein naar én lunch in: Amsterdam - Grand Café l'Opera Utrecht - Grand Café Quignon 's-Hertogenbosch - 't Keershuys Zwolle - Café de Belgische Keizer Rotterdam - Dudok Actievoorwaarden Deze aanbieding is te koop t/m woensdag 31 juli 2013. Het betreft een e-ticket NS Dagretour (2e klas) naar de betreffende stad van uw keuze plus een voucher voor de lunchgelegenheid in die stad (voor 1 pers.). De NS Dagretour lunch zijn naar keuze op één dag te gebruiken in de periode van 1 juli t/m 31 augustus 2013. De NS Dagretour is geldig op maandag t/m vrijdag na 9.00 uur, in het weekend de hele dag. De NS Dagretour is enkel geldig in treinen van NS, niet in treinen van Arriva, Breng, Connexxion, Veolia en Syntus. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingen. Kinderen van 4 t/m 11 jaar kunnen gebruik maken van een Railrunner kaartje, te koop voor 2,50 bij de NS kaartautomaat. Voor slechts 20,- p.p. koopt u een NS Dagretour (2e klas), inclusief een heerlijke lunch in de stad van uw keuze De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Peooonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35