9 Colofon <1 (llensenlinq.nl Oys/Jada/i amïlieberichteti 38 I familieberichten woensdag 3 juli 2013 Je was nog zo vol plannen en maakte tijd voor alles maar tijd maakte geen tijd meer voor jou Nog volop in het leven staand, hebben wij met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve levenspartner, onze sterke moeder, schoonmoeder en oma Ivonne Maria de Kok - Pieters sinds 28 november 1991 weduwe van Leonard Michiel de Kok levenspartner van José Emiel Stockman Terneuzen, 2 januari 1929 t Terneuzen, 1 juli 2013 Temeuzen: Wemeldinge: Temeuzen: Temeuzen: Amsterdam: Churchilllaan 974 4532 JH Temeuzen J.E. Stockman Jolanda en Piet Oosterlee - de Kok Peter, Wouter Ronald en Miriam de Kok - Geysels Douwe, Marit, Bardo Monique de Kok Jelle, Nina John en Daphne de Kok - Feller Phileine Wij nodigen u uit voor de R.K. dienst van Woord en Gebed op zaterdag 6 juli om 10.30 uur in de aula van Monuta op de Begraafplaats, Bellamystraat 28c in Temeuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat in Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemde aula. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen onze lieve zus en schoonzus Marietje Ridder-Scheele A 19 april 1932 126 juni 2013 Lies |an en Suus Neeltje en Arjaan t en Hanna Joke en |os Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Giel Leenders Echtgenoot van onze collega Lilian de |ong Wij leven mee met Lilian en wensen haar, samen met de kinderen en kleinkinderen, alle kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Namens het College van Bestuur, management. Medewerkers en studenten van Scalda, College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening E.P.H. Kerckhaert R. Martens-Boelens Directeur Teamleider Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Eduard de Saegher Eduard was ruim 20 jaar een van de stuwende krachten voor de organisatie van onze jaarlijkse veldrit op de Liniedijk. Wij zullen de kennis, inzet en prettige samenwerking van Eduard missen. Wij wensen Marlou, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Organisatie en medewerkers Wielerveldrit Hulst Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Eduard de Saegher Eduard was vanaf 1 september 1980 tot 1 mei 2013 in dienst als medewerker beheer en onderhoud. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Wij wensen zijn vrouw Marlou, zijn kinderen Wouter, Robin, Marjolein en Martin de komende tijd veel troost en sterkte toe. Het dagelijks bestuur, directie en medewerkers van waterschap Scheldestromen mr.drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr.drs. J.A. (loan) de Visser secetaris-algemeen directeur UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróooniijlze begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70