Elke dag gourmetten is voor een echte vleeseter geen straf Genieten op hoog niveau ZOMERKRANT 3 WAT ZIT ER IN DE KOFFER? fi-ed met de It&kpUat BEZOEKERSINFORMATIE Samen met hun twee jonge kinderen zijn Saskia en Fred voor een weekje op vakan tie in Renesse. Ze verblijven op het vakan tiepark De Soeten Haert. Hoewel ze vaker in Zeeland op bezoek zijn geweest, is dit de eerste keer dat ze hier meerdere dagen zijn en het bevalt hen goed. „Het weer is lekker en onze locatie is perfect." Omdat de kinderen mee zijn, zijn de nabijheid van een strand en zwembad en goede faciliteiten prioriteiten voor Saskia en Fred. „Gelukkig zitten we vlakbij het strand en is een zwembad een klein autoritje hiervandaan. Ook is er op het va kantiepark een leuke speeltuin." Elke vakantie ne men Saskia en Fred ook nog een strandtentje mee voor de kinderen. „We willen dat de kinde ren zich goed vermaken natuurlijk." Maar wat nemen ze nu echt mee voor zichzelf? De meest essentiële baggage als Saskia en Fred op vakantie gaan is hun bakplaat. „Op elke vakantie nemen we hem mee." Deze wordt dan ook veel vuldig gebruikt. „We hebben de afgelopen week op het vakantiepark elke avond al gegourmet." En het stel is er nog zeker niet op uitgekeken. „Van avond gebruiken we 'm weer. Ik ben nu eenmaal een echte vleeseter. Heerlijk!", lacht Fred. Eén van de activiteiten die je deze zomer kunt doen bij Zeeland Buitenland is het hoogteparcours. Geen activi teit voor mensen met hoogtevrees! Het parcours bestaat uit verschillen de hoogtes, van drie tot tien meter, en gaat in een ronde. De onderde len hebben verschillende moeilijk heidsgraden. Een instructeur legt je eerst uit hoe je met de uitrusting om moet gaan, zodat je veilig over het parcours kunt. Op elk punt tijdens het parcours moet je er namelijk voor zorgen dat je jezelf veilig vastzet. Mocht het fout gaan, dan blijf je ten minste in de lucht hangen. Maar niet gevreesd, gelukkig is het nog nooit serieus fout gegaan. „Er is nog nooit iemand van het par cours naar beneden gevallen", ver zekert iristructeur Stefan, die al en kele jaren bij Zeeland Buitenland werkt. Na deze korte introductie is het tijd om het parcours te betreden. Eenmaal vastgeklipt, kun je begin nen. Er zijn onder meer een net waar je langs moet klimmen, verti cale boomstammetjes die aan tou wen vast zitten waar je over heen moet lopen en twee touwen waar je als duo balancerend over heen moet gaan. Hoewel sommige onderdelen wat moeilijker zijn dan andere, heb je voor allemaal je concentratie nodig om goed evenwicht te blijven be houden. Gelukkig kun je na elke hindernis op een platformpje even bijkomen. En vergeet dan vooral ook niet te genieten van het prach tige uitzicht op de natuur om je heen! De jongens van het Thorbecke Voortgezet Onderwijs hebben het tijdens een sportkamp erg naar hun zin bij Zeeland Buitenland, foto's Dirk-Jan Cjeltema Op het hoogteparcours moet je klimmen langs een net en lopen over boom stammetjes aan touwen. Vakantieschema van 1 juli tot 31 augustus. Zeven dagen per week is er een selectie van drie activitei ten per dag, beginnend om 10.00, 12.00 en 14.00 uur en kanovaren de hele dag door. Voor groepen wordt een op maat gemaakt programma aangeboden. Prijzen: 1 activiteit voor 10 euro per persoon, 2 voor 17,50 euro en 3 voor 22,50 euro. Adres: Middelplaat 6, Ouddorp Meer informatie is te vinden op www.zeelandbuitenland.nl WOENSDAG 3 JULI 2013 In deze rubriek nemen we een kijkje in de koffer van vakantiegangers. Vandaag: Saskia (32) en Fred (36) uit Utrecht door Kristy Evers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43