Ovsriada/J ÜüïUlglf)j}|; J)J7JüIU0rJi]/U Cornelia Hendrika Laterveer-Welbedacht UPS 38 Ifamilieberichten woensdag 3 juli 2013 (t) (Tlensenlinq.nl Je was nog zo i>ol plannen en maakte tijd voor alles maar tijd maakte geen tijd meer voor jou Nog volop in het leven staand, hebben wij met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve levenspartner, onze sterke moeder, schoonmoeder en oma Ivonne Maria de Kok - Pieters sinds 28 november 1991 weduwe van Leonard Michiel de Kok levenspartner van José Emiel Stockman Terneuzen, 2 januari 1929 t Temeuzen, 1 juli 2013 Temeuzen: J.E. Stockman Wemeldinge: Jolanda en Piet Oosterlee - de Kok Peter, Wouter Temeuzen: Ronald en Miriam de Kok - Geysels Douwe, Marit, Bardo Temeuzen: Monique de Kok Jelle, Nina Amsterdam: John en Daphne de Kok - Feller Phileine Churchilllaan 974 4532 JH Temeuzen Wij nodigen u uit voor de R.K. dienst van Woord en Gebed op zaterdag 6 juli om 10.30 uur in de aula van Monuta op de Begraafplaats, Bellamystraat 28c in Temeuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat in Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemde aula. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Annie van der Klooster echtgenote van J. de Muijnck Hoofddorp: M.K. Visser - de Muijnck G. Visser Borssele: E. Karelse - de Muijnck Krabbepdijke: A.M. van Koeveringe - de Muijnck Aagtekerke: A.J. de Muijnck Middelburg: J.P. Poppe - Francke Middelburg: C.J. de Visser - de Muijnck J.A. de Visser Neven en nichten We staan niet altijd stil bij het woord "samen" maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is Johan Nieuwenhuijse Singapore/ Ko Nieuwenhuijse Portugal: Johanna Nieuwenhuijse-Hoogstraate Ulvenhout: lacobine en Arno Manon, Steven en Jorg Naarden: joseline en Aerjen Hidde St. Kruis: Anneline en Freek IN MEMORIAM Lia 3 juli 2012 3 juli 2013 |Ü*i !^1|> Westerschelde Het is koud, de rijp ligt op het land De lucht is grijs, de dijk oneindig lang Een schip fluit de nevels aan flarden Op weg naar een land (ik weet niet waar) achter de horizon door Lia Schuddebeurs, Joop Laterveer kinderen en kleinkinderen Verdrietig delen wij u mede, dat op 1 juli 2013 te Hintham (N-Br) is overleden, onze zus, schoonzus en tante Truus Paauwe-Arendse op de leeftijd van 77 jaar, sinds 4-11-2011 weduwe van Ko Paauwe Biggekerke: Henk en Janny Arendse Goes: Aart en Ria Arendse neven en nichten Hierbij danken wij eenieder, in welke vorm dan ook, het zij met een kaartje of een telefoontje. Na het heengaan van onze broer en zwager Cees Steenhard Namens: Fam. Steenhard Goes, juli 2013 Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen onze lieve zus en schoonzus A 19 april 1932 Marietje Ridder-Scheele 126 juni 2013 Lies Jan en Suus Neeltje t en Arjaan t en Hanna Joke en Jos Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Giel Leenders Echtgenoot van onze collega Lilian de Jong Wij leven mee met Lilian en wensen haar, samen met de kinderen en kleinkinderen, alle kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Namens het College van Bestuur, management. Medewerkers en studenten van Scalda, College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening E.P.H. Kerckhaert Directeur Teamleider R. Martens-Boelens Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer G.H. Leenders De heer Leenders was van 1 maart 1982 tot aan zijn pensionering per 1 maart 2011 werkzaam bij de gemeente, laatstelijk als opzichter Sport bij onze afdeling Realisatie- bedrijf 2. Hij verrichte zijn werkzaamheden altijd met grote inzet en betrokkenheid. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familieleden veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. H.M. Bergmann, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Het dagelijks bestuur, directie en medewerkers van waterschap Scheldestromen mr.drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr.drs. J.A. (Joan) de Visser secetaris-algemeen directeur Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Eduard de Saegher Eduard was vanaf I september 1980 tot 1 mei 2013 in dienst als medewerker beheer en onderhoud. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Wij wensen zijn vrouw Marlou, zijn kinderen Wouter, Robin, Marjolein en Martin de komende tijd veel troost en sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38