1 I29 PZC ITALIAANSE MEREN I Genieten aan de -Korea! Doe nu de Kia Fitness Check En maak kans op een reis naar Zuid KRAS.NL Ja, ik wil een Sportabonnement i op de PZC! prijsverlagin9tot 20 per persoon- Uw Kia op 15 punten gecheckt voor maar €15,- Palace Grand Hotel**** 4 dagen nü vanaf 4- t/m 15-daagse autovakantie Varese inclusief verblijf, ontbijt en diner nü vanaf 129,- Aankomstdata en prijzen Voor meer informatie en boekingen: The Power to Surprise Voor maar 15,- checken wij uw Kia op 15 vitale punten. Van het oliepeil tot de remblokken. U ontvangt dan bovendien een voucher waarmee u kans maakt op een compleet verzorgde reis voor twee personen naar Zuid-Korea. De voucher geeft ook recht op 1 jaar lang gratis Kia Internationale Wegenhulpgarantie t.w.v. 100,-. Houd uw Kia in topvorm kom snel langs voor de Kia Fitness Check' Auto Vermeulen Pearyweg 6 Goes Tel 0113 - 561 812 www.kia-goes.nl Autohuis Terneuzen Productiestraat 8 Terneuzen Tel 0115 - 613 690 www.kia-terneuzen.nl Kia Mei se Vüssingen Industrieweg 31 Vlissingen Tel 0118 - 415 220 www.kia-vlissingen.nl Kijk voor meer informatie en de voorwaarden op www.kia.com. Zin in een ontspannen vakantie onder de Italiaanse zon? Dan is deze autovakantie naar het prachtige Varese, nabij het Meer van Varese, helemaal iets voor u! Hier vindt u Indrukwek kende berglandschappen, exotische planten en landelijke dorpjes... U bent dus even helemaal weg van huis! Ook de stad Varese is het ont dekken waard met rijke historie, mooie kerken, historische pleinen en het barokke paleis Palazzo Ducale. Speciaal voor u selecteerden wij het elegante 4-sterren Palace Grand Hotel en alléén u, als lezer van deze krant, profiteert van prijs verlagingen tot 20 per persoon. Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 14 juli, dus wacht niet te lang! Dit karakteristieke en elegante 4-sterren hotel is omgeven door een prachtig park in het Noord- Italiaanse merengebied, op ca. 5 km van het Meer van Varese. Het Lago Maggiore vindt u op 18 km van het hotel en het Comomeer op 35 km. Het hotel beschikt o.a. over een restaurant, American Bar met loungemuziek, lift, fitnessruimte, tennisbanen, draadloos internet (eerste 15 min. gratis) en tennis- tafel. Uw kamer is o.a. voorzien van een telefoon, televisie, minibar en een badkamer met bad of douche en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De P2C gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR51781 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.vv. reisnummer LR51781 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 14 juli 2013. waarom zou je meer betalen J Postcode: Plaats: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: Aankomst van 29 juni t/m 26 oktober 2013. Lezersprijs 4 dagen nü vanaf 129 8 dagen nü vanaf 259 15 dagen nü vanaf C 419 De korting tot C 20 p.p. is reeds in de prijzen verwerkt. Ook 5-, 11- en 12-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 4 t/m 15 dagen (3 t/m 14 nachten) verblijf in Palace Grand Hotel met een welkomstdrankje en dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangendiner. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, toeristenbelasting ca. 2 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen), reserveringskosten 19.50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds C 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR51781 i Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere I zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, i interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via i www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: i O ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor 30,-. (zamapl3) I I i Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - - 2012 I I I I 1 Naam: Voorletters: m O v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35