Boek nu en betaal GEEN reserveringskosten t.w.v. 23,- Veelzijdig Veluwe! IRuimte r—v°or 1 Landal DUTCH r, &MORE ft woensdag 3 juli 2013 Wees er snel bij. Actie is geldig tot 10 juli 2013. Geen Speciaal tijdelijk aanbod voor de periode van 5 juli tot 30 augustus 2013 Boek nu deze lezersreis ~\5iP pzc.nl/webwinkel reizen gezinsvakanties 3 dagen genieten van uitmuntende gastvrijheid Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Adviesprijs vanaf 139,- p.p. LEZERSPRDS vanaf 99,- p.p.* Uw wekker is een vrolijke merel. De verse croissantjes ruiken heerlijk. Uw zomerdag kan niet meer stuk. Bij Landal GreenParks vindt u alle ingrediënten voor een heerlijke zomervakantie. Verblijf in een comfortabele bungalow midden in de natuur en kies uit de vele zomeractiviteiten. Daarnaast kunt u volop wandelen en fietsen of met de kinderen een dorpje in de buurt ontdekken. Wat u ook van plan bent, er is alle ruimte om de zomer op uw manier te beleven reserveringskosten Deze aanbieding is geldig op de volgende parken: Nederland: Landal Het Vennenbos (Noord-Brabant), Hoog Vaals (Limburg), Heihaas, Heideheuvel, Stroombroek (Gelderland) Twenhaarsveld (Overijssel), Esonstad (Friesland), Orveltermarke (Drenthe) Duitsland: Landal Dwergter Sand (Oldenburger Münsterland) en Winterberg (Sauerland) Boek nu en betaal GEEN reserveringskosten t.w.v. 23,-. Deze korting is geldig bovenop de last minute prijzen (tot 40% korting) Informatie en reserveren: Voor meer informatie, prijzen, type, data, voorwaarden en reserveringen: kijk op onze webwinkel, ga naar www.landal.nl/WED17L of bel Landal GreenParks 0900 - 8842 0,20 p. min.). Vermeld bij uw reservering de code: WED17L Orrtdefc ivaf arvcn fcan doon. Veelzijdig Veluwe - 2x overnachting in een comfortabele kamer - 2x uitgebreid ontbijtbuffet - lx 2 gangendiner compleet, gedurende 1,5 uur dranken uit het Hollands assortiment) én koffie thee na -1 dag fietshuur inclusief Veluwse routes - Gebruik van zwembad en fitness - Gratis WIFI tijdens verblijf -15% op de losse wellnessbehandelingen, smoothie en badparels Prijs is per persoon en gebaseerd op 2 personen per tweeper soonskamer en op basis van beschikbaarheid. Prijs is exclusief toeristenbelastingen 9,95 reserveringskosten. Het arrange ment is geldig tot en met 31 oktober 2013. F Zo De Veluwe is een paradijs voor natuurlief hebbers. Pak de fiets en ontdek de méér dan 200 perfect onderhouden fietsroutes. Het Nationaal Park de Hoge Veluwe is hét bekendste natuurgebied van Nederland en zal u verbazen met haar prachtige zandver stuivingen, uitgestrekte heidevelden en talrijke bossen. Bent u cultuurliefhebber dan mag een bezoek aan de talrijke kunst werken in het Kröller- Müller Museum of het 300 jaar opde Paleis Het Loo zeker niet ont breken. Dit lievelingspaleis van Koningin Wilhelmina geeft u een goede indruk van de historie van de Koninklijke familie over de afgelopen 3 eeuwen. Zin om een dagje te winkelen? Dan is een bezoek aan de sfeer volle stad Harderwijk of chique stad Apel doorn een must. Kortom de Veluwe voor ieder wat wils! Bilderberg Résidence Groot Heideborgh**** Te midden van elf hectare heide en bos ligt Résidence Groot Heideborgh. In dit luxu euze hotel in Garderen ontbreekt het u aan niets. Uw ruime suite beschikt over een Frans balkon, met uitzicht op de fraaie bos sen van de Veluwe. In het Grand Café kunt u ongedwongen een boek lezen, uitgebreid Even lekker wegdromen en tot rust komen tijdens een paar ontspannen dagen op de Veluwe? De prach tige groene bosrijke omgeving nodigt u uit om optimaal te genieten van veelzijdig Veluwe. Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174725 202 (ma-vrij van 09:00u-17:00u) of per mail reserveringen@dmha.nl koffie drinken of uw aperitief laten begelei den door heerlijke Fingerfood gerechten. In Restaurant 'de Prinsenhof' kunt u genieten van onze wisselende drie- of viergangen diners. In het weekend en in alle vakanties bent u van harte welkom in ons 'Proeflo kaal', waar wij u graag meenemen op een culinair avontuur. Een bezoek aan het Clarins Gold Wellness Centre maakt uw verblijf compleet! Eerste klas faciliteiten staan voor u ter beschik king zoals een verwarmd zwembad, Turks stoombad, sauna en fitnessapparatuur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16