K Colofon O (T1ensenlinq.nl ICTanTOfEIrii '•ilieberichten dinsdag 2 juli 2013 familieberichten I 3<f Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt. Maar als de dagen knellen gaan zij ziek wordt, moe en benauwd bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden in haar eigen zo vertrouwde omgeving van onze lieve, zeer zorgzame moeder en oma Helena Walraven - Vendevielle Lenie sinds 7 maart 1972 weduwe van Adriaan Pieter Walraven Oost- en West-Souburg t Middelburg 16 juli 1915 30 juni 2013 Zoutelande: Aart Walraven Maaike Walraven - Janssen Ermelo: Jaap Walraven Ineke Walraven - Rook Nieuwegein: Marleen Paulus - Walraven Anton Paulus Arnhem: Ella Walraven Jos Antheunis Klein- en achterkleinkinderen Onze welgemeende dank gaat uit naar dokter Manni, en de medewerkers van Zorgstroom voor hun liefdevolle zorg en begeleiding. Correspondentieadres: Swaalingestraat 85, 4374 BW Zoutelande De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan Ds. J. Nauta, wordt gehouden zaterdag 6 juli om 11.00 uur in kerkcentrum "De Morgenster", Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. We ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze lieve, meelevende schoonzus en tante Lenie Walraven-Vendevielle Weduwe van Adri Walraven We wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Namens de fam. Vendevielle Middelburg: A. Vendevielle-Wisse Middelburg: L. de Vries Neven en nichten. We denken ook aan degenen die ons eerder ontvallen zijn. Middelburg. 30 juni 2013 Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen onze lieve zus, en schoonzus Marietje Ridder-Scheele A 19 april 1932 126 juni 2013 Liefs Jan en Suus Neeltje t en Arjaan t en Hanna )oke en )os Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en trots op alles wat hij heeft bereikt nemen wij bedroefd afscheid van mijn energieke man en onze lieve vader en opa Adriaan Paul Maarten Verhaart Yerseke 8 december 1917 t Goes 30 juni 2013 Goes: Rotterdam: Amsterdam: Singapore: M.K. Verhaart - Was Loes Verhaart Han Meijer Marina en Benjamin Joke Verhaart Oscar Wezenbeek Eline Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 9 4462 CD Goes De uitvaartplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op vrijdag 5 juli om 13.30 uur in het dorpshuis de Zaete, Korringaweg 3 te Yerseke. Waarna aansluitend om omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Molenlaan te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid om p.m. 16.00 uur de familie te condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De heer Adriaan Paul Maarten Verhaart Yerseke. 07-12-1918 Goes, 30-06-2013 is zondag j.l. overleden. Hij heeft vele jaren als directeur van N.V. de Meulemeester Co. leiding gegeven aan deze hem zo na aan het hart liggende onderneming. Het indertijd aan de beurs genoteerde bedrijf, heeft bloeiende jaren onder zijn leiding gekend. In mindere tijden (1963) had hij de moed en het doorzet tingsvermogen om het oesterbedrijf overeind te houden, zodat wij onze onderneming nog steeds kunnen voortzetten. Tot op hoge leeftijd bleef hij betrokken bij het wel en wee van onze onderneming. Wij wensen mevrouw Verhaart, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie Personeel De Meulemeester B. V Yerseke, 1 juli 2013 Op zondag 30 juni 2013 ontvingen wij het bericht dat onze oud-directeur Adriaan Paul Maarten Verhaart op de hoge leeftijd van 95 jaar is overleden. Met respect en waardering denken wij terug aan de lange tijd dat wij met hem mochten samenwerken. Wij wensen mevrouw Verhaart, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe in deze moeilijke tijd. H. Oostdijk J. Ridderhof J. de Koeijer Yerseke, 1 juli 2013 Pieter Cevaal Mijn lieve man Leen Oele Heimwee, naar ons leventje samen. Verdrietig zonder jou, voor altijd in mijn hart. Dankbaar voor zoveel steun het hele jaar door van familie, vrienden, kennissen en buren. Dat doet mij goed. Heel veel dank. Gerda Oele - de Pagter Uitvaartverzorging V\ Schouwen-Duiveland M. de Bruijne (0111) 45 07 17 Meritxell t Cosmo Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van Pa (opa, oop), heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Joke en Kees Peter en Anita en de kinderen Oost-Souburg, juli 2013 02-07-2012 02-07-2013 Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www.uitvaartschouwenduiveland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65