Ernestine Riemens-Miehl 38 I familieberichten dinsdag 2 juli 2013 (Tlensenlinq.nl Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, pa en opa Otto Petrus Maria de Vree echtgenoot van Anna Maria de Vree-Serrarens Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Vogelwaarde: Annie Kloosterzande: fudith en Robin Demi, Colin Familie de Vree Familie Serrarens 29 juni 2013 Esdoornstraat 13.4581 AK Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Otto in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 4 juli van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de hal. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Een woord van dank aan dr. Seij en de mensen van de Thuiszorg voor hun goede begeleiding en verzorging. Het heeft Otto en ons heel goed gedaan. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Lieve opa. Wat was je altijd lief voor ons.. Zoals jij voor ons zorgde, dat vergeten we nooit meer! Veel liefs en xxx van Demi en Colin Annie, Judith, Robin, Demi en Collin heel veel sterkte in deze hele moeilijke tijd. Roger, Cindy, Mathijs en Niels Nooit meer Otto de Vree Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Na jaren van fijne vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriend Otto de Vree Wij zullen hem missen onze lieve fietsvriend. Onze gedachten zijn bij Annie. Judith. Robin, Demi en Colin. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Jo en Tilly Mangnus Jan en Marie-Louise Weemaes Jan en Jenny de Wolf Paul en Lilian van der Maas Wout en Sonja van Wijnen Annie van den Bergen Annie Roelans Mia Janss Met droefheid namen we kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid O.P.M. (Otto) de Vree Als jager heeft hij steeds de belangen van onze vereniging behartigd. Hij zat nog vol plannen en keek weer al volop uit naar het nieuwe seizoen. Wij zullen hem herinneren als een rustig en weidelijk jager, die graag met vrienden in het veld verbleef. Wij wensen zijn vrouw Annie, zijn dochter Judith en de verdere familieleden veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden van de lagersvereniging "Koewacht e.o." Tot onze grote droefheid is, na een ernstige ziekte, door de HEERE van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Anna de Muijnck-van der Klooster in de leeftijd van 76 jaar. 's-Gravenpolder: J. de Muijnck Genemuiden: Izaak en Lia de Muijnck-Tuitel Borssele: Hans en Mieke de Muijnck-van den Bosse Borssele: Bram en Anita de Muijnck-Looij Goes: Jan en Jacqueline de Muijnck-Lamper Wemeldinge: Anja de Muijnck en Guus de Bie Waarde: Jeannette en Johan Goud-de Muijnck 's-Gravenpolder: Aarnout de Muijnck Klein- en achterkleinkinderen Onze dank en waardering gaan uit naar Dr. Monster, Dr. Kooiman en het personeel van Thuiszorg SVRZ voor de liefdevolle verzorging. 30 juni 2013 Magnoliastraat 116,4431 EK 's-Gravenpolder. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 3 juli van 20.00 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 4 juli om 14.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wonderen maakten we samen Plezier hadden we samen Eten deden we samen Gevochten hebben we samen.... Afscheid nemen doen we samen Omringd door zijn gezin dat hem zo dierbaar was, hebben we afscheid moeten nemen van Eduard de Saegher in liefde verbonden met Marlou Crombeen Hij overleed in de leeftijd van 65 jaar. zijn maatje: Marlou zijn kinderen: Wouter Robin Marjolein en Martin 30juni 2013 Nicolaas Beetsstraat 20,4561 ND Hulst U kunt afscheid nemen van Eduard in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 3 juli van 15.00 tot 15.30 uur. De afscheidsdienst wordt daarna gehouden om 16.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamy straat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet vernamen wij het overlijden van Eduard de Saegher Partner van onze werknemer en collega Marlou Crombeen Wij wensen Marlou en de kinderen alle kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en personeel Administratiekantoor Roctus B.V. Verzekeringen Roctus B.V. RegioBank Kloosterzande In verband met de afscheidsdienst van Eduard is ons kantoor woensdag 3 juli 2013 vanaf 15.00 uur gesloten. De kaars leek bijna eindeloos Maar is nu stil gedoofd In liefde gedenken wij sinds 1972 weduwe van Pieter Dirk Riemens 31-7-1912 t 29-6-2013 VeenendaalTon en Jo Riemens-van der Peijl Anton Peter en Grace - Niek, Sjoerd Erik en Angelique - Tim, Bas, Annabel Jacqueline - Lars, Tessa Drunen Leo en Jeanine Riemens-De Broyer Isabel - Thomas, Tim, Etienne Carolien - en kinderen Javahof 35, Terneuzen Correspondentieadres: Klaproos 23 3903 GX Veenendaal De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 5 juli om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de eerder genoemde aula. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Ter Schorre, 2e etage, voor de zeer goede zorg en aandacht. De zon scheen. De vogels floten. De bloemen bloeiden. en toen werd het stil. Lieve Sjaak, rust zacht. We zullen je missen. Cliënten en begeleiding Hofplein 6-8 Tragel zorg -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 64