O (Tlensenlinq.nl Ü!/ar Jsdsn Franklin Julius Pentury Grietje de Nooijer- Dingemanse dinsdag 2 juli 2013 familieberichten I 37* Gré - Vlissingen Oma's.... Oma, Lieve Oma, Hanya kenangan bagaimana saya hidup di dunia dan bagaimana mereka yang ditinggalkan yang memiliki nilai hidup yang berharga Tinggal berjuang, sampai berakhir dengan damai, anak, saudara, konyadu. oom dan opa Slechts over blijft de herinnering van hoe ik leefde op aarde en voor degene die achter blijft heeft dat de meeste waarde Strijdbaar, tot het laatst is in alle rust, heengegaan mijn zoon, onze broer, zwager, oom en opa Lahir: 14 Oktober 1946 Mcdan (Sumatra-Utara) Meninggal: 25 Juni 2013 Amsterdam Overleden: 25 juni 2013 Amsterdam Jenazah Frank berada di Aula H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD di Middelburg. Hari Rabu, 3 juli, jam 15.30-16.30 kesempatan diberikan kepada saudara-saudara yang mau melihatnya. Hari Kamis, 4 juli: Pelajanan Ibadah Pemakanan di lakukan pada jam 11.30, dan sesudah itu kesempatan di berikan kepada saudara-saudara untuk berjabat tangan dengan keluarga yang berdukacita. Jam 13.45 jenazah Frank keluar dari Aula menuju tempat penguburan di Westelijke Oude Havendijk 3 (Algemene Begraafplaats) di Middelburg dan pemakaman di lakukan pada jam 14.00 Atas nama keluarga yang berdukacita: W. Pentury-Purimahua Geboren: 14 oktober 1946 Mcdan (Noord-Sumatra) Correspondentieadres: Rijnstraat 54, 4335 KJ Middelburg Frank is opgebaard in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD te Middelburg. Bezoek: woensdag 3 juli van 15.30 - 16.30 uur De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 4 juli om 11.30 uur in bovengenoemd centrum, waarna gelegenheid is voor het condoleren van de familie. Om 13.45 uur: vertrek naar de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg voor de begrafenisplechtigheid van 14.00 uur. Uit aller naam: W. Pentury-Purimahua Johannes Beijer Jo Moeder zijn is alles geven zorgen lijden, liefdeen leven. Moeder zijn is alles derven alles en tevreden sten>en. Na een bewogen leven is op 88 jarige leeftijd van ons heen gegaan onze lieve moeder, oma en opoe Johanna Delzenne weduwe van |an van Boven ■sV Kapelle. 24 augustus 1924 -1 Yerseke, 30 juni 2013 Nijkerk: Mattie van Boven Michiel en Connie Lizette Tessa, Ivana en Terenze Karlijn Yerseke: Lenie en Jan Vleugel Kitty en Jacco, Senna Willeke en Peter Hansweert: Kees en Conny van Boven Patrick en Linda, Keano, Timo. Sem Natasja en Jackie, Britt, lake Wesley en Chan tal Andrea Yerseke: Ian en Wilma van Boven llona en Mitchel, Sem Wendy Ven Bas Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van woning 79 Moerzicht te Yerseke, voorde liefdevolle verzorging van moeder. Correspondentieadres: Rozenlaan 39,4401 HE Yerseke. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze moeder op woensdag 3 juli van 15.00 tot 16.00 uur op haar kamer. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heel verdrietig zijn wij nu mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en schat van een oma en opoe is overleden 18 januari 1922 29 juni 2013 Dankbaar zijn wij dat we mama zo lang bij ons mochten hebben, het lijden van de afgelopen maanden hadden wij haar echter graag bespaard. Wat was het moeilijk om afscheid te nemen, wij missen haar nu al! Vlissingen: B. de Nooijer Tiny Jasperse - de Nooijer Cees Jasperse (in liefdevolle herinnering Michael en Romana Rhona en Vera Vincent (in liefdevolle herinnering) Janneke Borggreve - de Nooijer Jaap Borggreve Bastiaan Anja Vereecke - de Nooijer Jean-Paul Vereecke Ramon en Melany Correspondentieadres: Vredehoflaan 74, 4382 CH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 juli 2013 van 19.30 - 20.00 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De rouwplechtigheid is op donderdag 4 juli 2013 om 13.00 uur in bovengenoemd centrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Als u zich betrokken voelt bij Gré of haar gezin, bent u van harte welkom. Wij zijn de medewerkers van Ter Reede woning 11 aan de Vondellaan bijzonder dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Zoals de mijne... zo worden ze niet meer gemaakt. Lieve Oma, bedankt voor alles. Rust zacht. Michael en Romana Rhona, Vera Bedankt voor alle lieve zorgen voor mij. Bastiaan -J U had altijd een lach op uw gezicht, was erg zorgzaam en had altijd tijd voor ons. Uw overlijden kwam voor ons onverwachts. We hopen dat u nu uw rust gevonden heeft. We zullen u missen en herdenken u via de fijne en mooie herinneringen. Rust zacht lieve oma! We houden van u. Veel liefs. Ramon en Melany Sander |JM fT "De Heer is mijn Herder" (naar Psalm 23) Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Elisabeth Neeltje Maas 29 juni 1918 29 juni 2013 Middelburg: Piet Beijer en Tea Tazelaar Leonie en Marcel Jesse en Anouk Middelburg: Leni Beijer en Jan Leuvelink Amsterdam: Lilian en Benjamin Jasper Leusden: Hans en Nel Beijer Sanne, Daan Zwolle: Henk Blom en Coot Blom-Winkler Prins Middelburg: Maaike en Maarten Jens, Siebe, Romme, Floortje Opont (B): Annelieke en Marco Kieran, Noura Domburg: Saskia en Jeroen Sophie Correspondentieadres: Trix Terwindtstraat 39, 4333 CG Middelburg Op donderdag 4 juli zullen we hem om 11.00 uur herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er de mogelijkheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar het personeel van de SVRZ- lokatie 't Ambachtsveld te Oost-Souburg voor de goede en liefdevolle verzorging. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63