Giel Leenders 38 Ifamilieberichten dinsdag 2 juli 2013 fHensentinq.nl Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn man en maatje, vader, schoonvader en tweelingbroer Henk Jongepier echtgenoot van Marja Jongepier-|ager A Middelburg, t Middelburg, 17 november 1955 30 juni 2013 Marja longepier- lager Moniek Ted Erik Laura Jantje (in herinnering) Prinses Bcatrixstraat 14 4332 XK Middelburg U kunt afscheid nemen van Henk in het rouwcentrum Middelburg. Bachweg 2 te Middelburg, op donderdag ,4 juli van 19.00 tot 19.30 uur. Het afscheid vindt plaats op vrijdag 5 juli om 10.00 uur in de aula van de begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Ook wanneer u geen kaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. Henk hield veel van bloemen. Veel te vroeg overleden: onze broer, zwager en oom Henk Jongepier Piet Jongepier en Marie José -Bookelaar Dafna Deborah en Richard, Emma en Tim Ko en Jopie Jongepier-Peene Edward en Carolien, Olaven Ivar Sandra en Robin, Kasper Ineke en Jan Weststrate-Jongepier Joan Wilma en Leon, Emily en Milan Jantje (in herinnering) Hans en Carine Jongepier-Kodde Marcel Elian Hij werd slechts 57 jaar. We zullen hem missen. Bedroefd, maar vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte omging, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve en behulpzame schoonzoon, zwager en oom. Henk Jongepier Wij wensen Marja en de kinderen, die haar man en hun vader zo liefdevol verzorgd hebben, veel kracht toe. Middelburg: B. Jager, G. Jager-Lieben Middelburg: Koos en Sietske Doorn: Hans en Annett Neven en nichten: Eelke, Nicoline en Stein Klaas. Lieselotte en Saar Iwan, Gwen, Jim, Kirsten Middelburg, 30 juni 2013 - Philippus Lansbergen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze goede vriend en medewerker Henk Jongepier Henk was een fervent astro-fotograaf en hij heeft zich jarenlang met veel kennis en enthousiasme ingezet voor de sterrenwacht. Wij zullen hem enonn missen. Namens bestuur en alle medewerkers wens ik Marja en de kinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Rijk-Jan Koppejan Volksstcrrenwacht Philippus Lansbergen Herengracht 52, Middelburg Tot onze grote droefheid is, na een ernstige ziekte, door de HEERF. van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Anna de Muijnck-van der Klooster in de leeftijd van 76 jaar. 's-Gravenpolder: J. de Muijnck Genemuiden: izaak en Lia de Muijnck-Tuitel Borssele: Hans en Mieke de Muijnck-van den Bosse Borssele: Bram en Anita de Muijnck-Looij Goes: Jan en Jacqueline de Muijnck-Lamper Wemeldinge: Anja de Muijnck en Guus de Bie Waarde: Jeannette en Johan Goud-de Muijnck 's-Gravenpolder: Aarnout de Muijnck Klein- en achterkleinkinderen Onze dank en waardering gaan uit naar Dr. Monster, Dr. Kooiman en het personeel van Thuiszorg SVRZ voor de~ liefdevolle verzorging. 30 juni 2013 Magnoliastraat 116,4431 EK 's-Gravenpolder. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 3 juli van 20.00 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 4 juli om 14.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Loslaten is misschien wel de moeilijkste vorm van liefhebben. Mijn man, onze paps, schoonvader en opa is overleden. 24 maart 1948 28 juni 2013 Lilian Guy en Myrthe Dimara Thierry en Mandy Fatiha Aziz, Yassira Marnixplein 31 4386 AA Vlissingen Het samenzijn, waarin wij met jullie afscheid van Giel willen nemen, zal plaatsvinden op vrijdag 5 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Indien u bloemen voor Giel wilt laten bezorgen, dan kan dit bij: uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Met dank en respect voor de warme en deskundige begeleiding van internist oncoloog Leon Kerkhofs en het team van Zorgstroom. We zijn vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde, maar zeer bedroefd door het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Giel Leenders Norma de Jong - Wage Piet de Jong - in liefdevolle herinnering - Antje en Joost Aukje en Maarten: Sanne en Jasmijn Sytske en Marcel Rinke Eelco Ellen en George Sam Puk Weer is er een heengegaan, aan wie wij behoefte hadden. C. Buddingh' Diepbedroefd zijn we nu onze dierbare vriend Jaap Visser er niet meer is. Marjo wensen wij alle kracht. Peter en Hetty Sijnke Cyrill Dagmar en Sander

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38