<1 fTlensenlinq.nl Leintje van der Maas - de Jager Riet Snijders - Graafmans Elske T. Oonk - van der Veen Bedroefd delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten, toch nog onverwacht, van ons is weggenomen mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 's-Heer Arendskerke, 27 augustus 1932 Goes, 28 juni 2013 Izaak van der Maas Jozien en Guus Tamara Linda en Toon Leen en Marjolein Westerscheldestraat 135 4335 NE Middelburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. woensdag 3 juli om 13.00 uur in het Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Casembroothuis. Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leintje van der Maas-de lager echtgenote van Izaak van der Maas Sterke de Heere Izaak, kinderen en kleinkind in dit grote verlies. Goes Kortgene Kortgene 's Gravenpolder Goes Wilhelminadorp Goes, 29 juni 2013 A. de lager M.G. van der Maas-Rommers W. Kramer-van der Maas P. van der Maas S.A.M. van der Maas-van Koeveringe J. van der Maas-van der Maas A. van der Maas L. van der Maas-Boot Neven en nichten Het leven is rond, tot het einde geleefd. Het is goed zo. Bedroefd, maar dankbaar voor een mooi leven, laten wij u weten dat op 89-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Kees Snijders 20-07-1923 Tilburg t 28-06-2013 Westdorpe Liesbeth en Ton Frans en Maria Jan en Heieen Bas en Cora Karin en Marc f, Paul Miriam en Marcel Kleinkinderen Sas van Gent, 28 juni 2013. Correspondentieadres: Stevensstraat 16 4551 CK Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 3 juli om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waarna we haar bij pa te ruste zullen leggen. Ma ligt opgebaard in De Geslootene Boom, waar u dinsdag 2 juli om 18.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze aankondiging dan als zodanig beschouwen. Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan, Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma losephina Maria van den Brande-Bertrani Fientje weduwe van fosephus Franciscus van den Brande Zij overleed in de leeftijd van 97 jaar. Nieuw Namen: |an f en Georgette van den Brande-Pauwels Benny de Vries Clinge: Wies en Cory t van den Brande-Blommaert KruibeketB): lohannaen René van Mieghem-van den Brande Clinge: Emiel en Marie-Louise van den Brande-de Vliegher Hulst: Theo en Henny van den Brande-Dieleman Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen 29 juni 2013 Correspondentieadres: Stationsweg 9b, 4561 GB Hulst U kunt afscheid nemen van haar in familiekamer 2 van DE LA. locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 2 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 3 juli om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats H. Henricus te Clinge. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Een woord van dank aan dr. Heijens en het personeel van Blaauwe Hofke 77 voor de goede en liefdevolle verzorging die onze moeder heeft gekregen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jacobus Houg Sjaak Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend |ohan den Boer We zullen hem in onze vriendenkring missen. johan en Tiny de Bakker Wim en Nelly den Boer )an en Nella Legemaate Leendert en Corry de Ruijter Zierikzee 27 juni 2013 Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder, oma en grootoma Kornelia Renetta Pekaar-van Stee sinds 14 december 2001 weduwe van Adriaan Pekaar in de leeftijd van 94 jaar. Adri Pekaar Greet Pekaar-Openeer Arjen en Nicole lelt, Luna, Anne-Fleur Ludwi en Wendy Yinthe, Rhody Leo Pekaar Lia Pekaar-Groenendijk Renate en Clemens Nathan, V Irene en Ingmar Yerseke, 29 juni 2013 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Dahlialaan 39 4401 GX Yerseke Dc afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt woensdag 3 juli om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condo leren. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerksters van Moerzicht voor de goede verzorging. Vredig is van ons heengegaan, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Albert Bernard Oonk *16-04-1927, Leeuwarden t28-6-2013, Sluiskil Kinderen, Klein en achterkleinkinderen Er is is gelegenheid om afscheid te nemen van Elske, dinsdag 2 juli van 15.30 tot 15.45 uur in de aula van Monuta op de begraafplaats, Bellamystraat 28c te terneuzen, waar aansluitend om 16.00 uur de samenkomst zal plaatsvinden. Na de samenkomst zullen we haar gaan begraven op de algemene begraafplaats te Sluiskil. Enige en Algemene kennisgeving. Marie van Waarde 38 I familieberichten maandag 1 juli 2013 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed zacht en kalm onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Schoondijke, 27 mei 1940 Clinge, 29 juni 2013 Groede: Jannie en Cor van Belois - Houg Jenny Jan en Anja Cynthia, Nick Terneuzen: Elly Houg Jeannet en André Monique en John Marco, Steven, Tim t Frank en Hetty Art, Rieke Correspondentieadres: Burg. J.C. Everaarslaan 42 4503 AB Groede Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van De Sterre in Clinge. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 4 juli om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Kranesteyn' is na een kortstondig ziekbed rustig van ons heengegaan, onze dierbare zus, schoonzus, tante en oudtante Kattendijke, 30 april 1935 Breda: Zoutelande: Middelburg: Middelburg: Breda: Middelburg, 29 juni 2013 J.J. van Waarde J.C. van Waarde - Harinck Paulien van Houwelingen - Ringelberg Dick van Houwelingen Loes van Houwelingen Daniel Sonja van Houwelingen Marco Boone Correspondentieadres: D. Koddelaan 12, 4374 ES Zoutelande De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 3 juli om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 14.00 uur plaats vinden op de begraafplaats, Kureweg 11 te Kattendijke. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in 't Blokhuis, Deltastraat 2 te Kattendijke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38