O mensenlinq.nl Jansje Jacoba van de Linde BART ROOK BART ROOK Jaap Visser Jansje Jacoba van de Linde Jans Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moedtr, schoonmoeder, oma en omaatje Christina Bakker-Kunst - Stien sinds 1 november 2010 weduwe van Marinus Hendrik Bakker A 15 augustus 1927 t.29 juni 2013 Hoogstraten (B): Riaen Charles Natalie en Aljen, Mees Bianca en Karei, Britt, Femke Rilland: Hansen Magda Mark en Birgit, Sara, V Roel Koen Dalen: Erna en Jan Manon Rob Heinkenszand: Christella eri Anthony Sharon Ramon Wij zijn het personeel van Hof Cruninghe dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hoofdweg 61 4411 AP Rilland Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 2 juli van 19.30 tot 20.00 uur. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De afscheidsdienst wordt donderdag 4 juli om 13.00 uur gehouden in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in 'De Levensbron' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Trots op watje ons hebt gegeven. Dankbaar voor de goede herinneringen. Verdriet om het grote gemis. Liefde die we nooit vergeten... Met deze gedachten en gevoelens hebben wij in gezinskring afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa in de leeftijd van 73 jaar. Bep Rook - Schot Marleen Amber en Robbert Esme en Ger Marjon en Arjen Lars en Léanne A me en Renée 29 juni 2013 Caustraat 21 4301 KZ Zierikzee Bart is thuis. Donderdag 4 juli is er om 15.30 uur een herdenkings samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met liefdevolle herinneringen denken wij terug aan onze behulpzame zwager en oom Wij wensen Bep, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Cathrien Schot (in herinnering) Edmond en Gasien Blommaert - Schot Piet en Leny Schouls - Schot neven en nichten Zierikzee, 29 juni 2013 Bart Rook Voor altijd mijn vrouw, zonder wie ik niet zou bestaan Als je maar altijd de lente hoort zingen, boven je hoofd en diep in je hart, als je maar voelt dat herinneringen, durend een troost kunnen zijn voor je smart. Den Helder 10 april 1946 Marjo Visser - Zoetelief Wissenkerke 28 juni 2013 Dorpsdijk 116, 4491 EE Wissenkerke De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 3 juli om 14.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Amadore hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Pieternella Leeman-Marteijn Nel Nellie Leeman - Marteijn Dies Dingenis Daniël Lobbezoo maandag 1 juli 2013 familieberichten I 37 We'll meet again, Don't no where Don't no when But I know we'll meet again Some sunny day Verdrietig, maar in alle rust hebben wij afscheid genomen van onze lieve en eigenzinnige moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Kortgene, 5 maart 1925 Geersdijk, 28 juni 2013 Kloetinge: Yamina Abdoun en Hugo Looman Julia en Kenan Renée Zierikzee: Fatima Abdoun Tim en Kirsten, Oliver Wolphaartsdijk: Dalilah Abdoun en Toine Houtekamer Aicha Nina Leia Kortgene: Bob Abdoun Correspondentieadres: Kapelseweg 25, 4481 PC KLOETINGE Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 3 juli tussen 9.30 en 11.30 uur in het restaurant van Landgoed "Rijckholt", Provincialeweg 2 te Geersdijk. Aansluitend zullen we haar in besloten kring naar haar laatste rustplaats brengen op haar geliefde Kortgene. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn lieve dierbare zus, schoonzus en onze lieve tante. Kortgene Geersdijk 5-3-1925 28-6-2013 Kapelle To Bauer-van de Linde Adrie Bauer Neven en nichten 'Ruwe stormen mogen woeden Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Fam: Merle Fam: Ravia Ga maar, ik zal er voor je zijn. Met groot verdriet laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder en oma A 3 juli 1933 t 29 juni 2013 Middelburg, Hubert Leeman Sander Wouter Den Haag, Willem Leeman Nicolette Monde David Vera Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 182 4335 PN Middelburg tel. 0118-853421 De dankdienst voor haar leven willen wij vieren op woensdag 3 juli om 14.30 uur in de Koorkerk aan het Koorkerkhof 2 te Middelburg, de dienst zal worden geleid door Ds. K. Hendrikse. Aansluitend zaldecrematieplechtigheid plaatsvinden om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daar zal na afloop gelegenheid tot condoleren zijn. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus schoonzus en tante Jannie Goud - Marteijn Ko Goud t Aart Marteijn t Jeanne Marteijn - Nooijens Coos Marteijn t Neven en Nichten. Groot was zijn liefde, groot het verdriet. Mooi de herinneringen, die hij achterliet. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van weduwnaar sinds 9 mei 2007 van Maria Jannetje Karelse Oost en West Souburg 18 mei 1938 t Middelburg 29 juni 2013 Truus de Brouwer - Schimmel Michaël Lobbezoo Mike Mitch Patricia du Clou - Lobbezoo Martin du Clou Romy Ryan Hof ter Veste 117 4333 HH Middelburg De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal gehouden worden op donderdag 4 juli om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37