Di/ar J ad sri niens9niinq.ni Frans en Elza Van Daele - Rottier 36 (familieberichten Johan Nieuwenhuijse Oostdijk, 1 - 2 -1950 t Biezelinge, 29-6-2013 Johan Nieuwenhuijse Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze dierbare en altijd behulpzame neef )ohan Nieuwenhuijse Wij wensen Mieke, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Rien Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Dicky Nieuwenhuijse -Bouterse Marcel en Judith Nieuwenhuijse Koen en Margriet Nieuwenhuijse Marieke en Juri Nolet en kinderen Oostdijk, 29 juni 213 Onze vriendengroep is niet meer compleet. Vol onbegrip en verdrietig zijn we na het droevige bericht van het overlijden van onze vriend |ohan Nieuwenhuijse We wensen Mieke, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Reinier en Jeannette Henny en Marie Beschieren Trudy Gideon en Lenie Wim en Rina Johan Johan Nieuwenhuijse Wannes we zullen je missen Johan Nieuwenhuijse Johan Nieuwenhuijse Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega johannes Nieuwenhuijse -Johan- Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familie. Meijling& Sameel Notarissen Kapelle en Heinkenszand In verband met het overlijden van onze collega de heer J. Nieuwenhuijse zijn onze kantoren op donderdag 4 juli de gehele dag gesloten. Meijling Sameel Notarissen Kapelle en Heinkenszand Gods goedheid'is te groot voor het geluk alleen zij gaat in alle nood door heel het leven heen. Lied 223:2 Geschokt en diep bedroefd hebben wij vernomen dat johan Nieuwenhuijse plotseling is overleden. Wij kennen |ohan als een gedreven en bescheiden mens. Ruim 34 jaar heeft hij zich voor onze gemeente ingezet als administrateur binnen de Kerkvoogdij. De laatste jaren zelfs nog koster geweest van de Mozeskerk. Hij was hartelijk en meelevend. |ohan had een groot hart voor de kerk en, samen met zijn vrouw Mieke, heeft hij heel veel betekend voor onze gemeente. Wij vertrouwen Johan toe in Gods handen en bidden om kracht voor Mieke, hun kinderen en kleinkinderen om dit verlies te dragen. Protestantse Gemeente Kapelle-Biezelinge-Eversdijk Johan Nieuwenhuijse Johan Nieuwenhuijse Wij willen iedereen bedanken voor de kaarten, bloemen en felicitaties die we ontvingen voor ons 60 jarig huwelijk het was een prachtig en onvergetelijk feest! maandag 1 juli 2013 Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Je bent weggenomen uit ons midden terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Diep verslagen, laten wij u weten, dat in zijn slaap is overleden, mijn lieve man, onze dierbare pa en trotse opa Biezelinge: Mieke Nieuwenhuijse - Kakebeeke Kapelle: Jessica en Gordon Maaike, Anne 's-Gravenpolder: Jacco en Mandy Jessy, Jen the Kapelle: John en Marieke Sophie, Eefje Gildenstraat 82,4421 KV Biezelinge De herinneringsdienst, waarin voorgaat da. Ilse Hogeweg zal donderdag 4 juli om 10.30 uur gehouden worden in de Chr. Ger. kerk, Biezelingsweg 6 te Biezelinge. Vooraf is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om van Johan afscheid te nemen. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in voornoemde kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Eefje: Opa is gewoon lief, ik ga je missen. Jenthe: Opa, ik vind het heel jammer, ik vind je lief. Anne: Ook al kneep je me graag en je kietelde me toch. Ik vind je heel lief. Jessy: Nu ben je dood, wat een verdriet, ik ga je missen. Maaike: Je bent en blijft altijd mijn opa. Sophie: Lieve opa, je zit voor altijd in mijn hartje. Ik zal je missen. Geheel onverwacht is overleden onze schoonzoon, zwager en oom Yerseke: J.M. Kakebeeke Biezelinge: René en Gré Kakebeeke Terneuzen: Jan Kakebeeke neven en nichten Een kleine man met grote daden en een hart van goud voor zijn Mieke, kinderen en kleinkinderen. Totaal onverwacht verliezen wij onze dierbare familievriend Wij wensen Mieke, Jessica en Gordon, Jacco en Mandy, John en Marieke en alle kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. David en Elma van Boven Erik, Ilse, Pepijn en Thijmen Rene en Karine Mieke, Iman en Twan Glenn Remco Diep geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze dierbare vriend Wij wensen Mieke, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Piet Addy Moeleker Kinderen kleinkinderen nog zoveel plannen, nog zoveel te doen. Wij wensen Mieke, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Jaap, Monique Jan, Laurens Edwin, Petra Sharinda, Danyel Met verslagenheid hoorden we het bericht van het volkomen onverwacht overlijden van onze vriend Wij wensen Mieke, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. We zullen de vele mooie herinneringen aan onze vriendschap nooit vergeten. Joke en Peter Sommeijer Dinie en Rien Francke Geschokt en verdrietig zijn wij door het volkomen onverwacht overlijden van onze altijd belangstellende en behulpzame buurman Wij wensen Mieke en de (klein)kinderen sterkte toe voor de komende tijd. Gildenstraat fam Quist fam van Liere fam van Leeuwen fam Filius fam de Waard fam Kamerling fam Havenaar fam Vermue fam Francke Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze schoonzoon John, dochter Marieke en de lieve opa van Sophie en Eefje Wij wensen Mieke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Rien en Marjo Quist Biezelinge, juni 2013 Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de (schoon) vader en opa van onze vrienden. Wij wensen John, Marieke, Sophie, Eefje en de rest van de familie veel sterkte toe. Barry, Doreen Jill, Gwen Jan-Kees, Lisette Evy, Sam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36