MAKELAAR WONEN EN BEDRIJFSMATIG VASTGOED (RMT RT) banenI 7 Plants, People, Profit Commercieel medewerker/ster binnendienst (fulltime) Telefoniste/receptioniste (18 uur per week) Havenwerkers Heftruckchauffeurs Controleurs Stuwerdeks Ruime ervaring vereist. VAKANTIE IS WIELEWAAL HUISARTSENPRAKTIJK BRUINISSE GEDIPLOMEERDE APOTHEKERSASSISTENTE M/V GEDIPLOMEERDE DOKTERSASSISTENTE M/V zaterdag 29 juni 2013 Rato Bato Plastics is producent en internationaal leverancier van kunststof spuitgietproducten. We ontwik kelen, produceren en leveren een kwalitatief hoogwaardig en compleet assortiment kunststof pro ducten voor de professionele tuinbouwbranche. Daarnaast produceren we in opdracht van derden op maat een grote diversiteit aan (technische) producten (custom moulding). Om ons team te versterken zoeken we een: Commercieel medewerker binnendienst Binnen de afdeling sales ben je het eerste telefonische aanspreekpunt voor klanten. Je werkt offertes en orders uit en volgt die op. Je zorgt voor telefonische acquisitie en after-sales. Boven dien ondersteun je de verkoop buitendienst bij alle voorkomende werkzaamheden en neem je ook een deel van de inkoop voor je rekening. Tot slot verricht je projectmatig marktonderzoek binnen de tuinbouwsector en stem je daar marketingactiviteiten, zoals mailings op af. Wij bieden je: een uitdagende en afwisselende verkoopfunctie, een informele werksfeer in een klein team, de mogelijkheid om jezelf via opleidingen en werkervaring te ontwikkelen. We zoeken een collega die: de Nederlandse, Engelse en Franse taal uitstekend beheerst in woord en geschrift, goede communicatieve vaardigheden heeft, een echte commerciële teamspeler is, vastbesloten en effectief toewerkt naar aanwijsbare resultaten, MS Office beheerst en kennis en inzicht heeft in ERP-systemen, een afgeronde HBO-opleiding heeft, kennis van en ervaring in de tuinbouwsector heeft. Telefoniste/receptioniste Voor de eerste goede indruk zoeken wij een representatieve, professionele en hartelijke receptioniste/telefoniste die onze klanten op een prettige manier ontvangt en te woord staat. Daarnaast verricht je allerlei voorkomende receptiewerkzaamheden, voer je orders in en maak je transportdocumenten op. De werktijden liggen vast en zijn van dinsdag tot en met vrijdag van 12.30 tot 17.00 uur. Interesse? Heb je interesse in één van deze vacatures? Stuur dan je sollicitatie en cv binnen twee weken naar: Bato Plastics, t.a.v. de heer B. Gielen, Munterij 2,4762 AH Zevenbergen. Mailen mag ook: bas@bato.nl. Meer informatie over ons bedrijf vind je op www.bato.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Metterwoon Vastgoed B.V., actief sinds 1975, is één van de grotere, particuliere vastgoedorganisaties in Nederland en daarnaast ook actief in Duitsland. De organisatie beheert woningen, winkels en bedrijfspanden. Het werkgebied in Nederland beslaat globaal de hele Randstad, met een sterke focus op Den Haag en Rotterdam. Binnen de Metterwoon organisatie wordt door een betrokken team van ruim 90 medewerkers iedere dag gewerkt aan professionaliteit. De communicatielijnen zijn kort en er heerst een open en informele sfeer. Voor ons kantoor in Roosendaal zijn wij op zoek naar een: In deze leidinggevende functie bent u als meewerkend voorman verantwoordelijk voor de verhuur van woningen en bedrijfsmatig vastgoed en het daarbij behorende uitte voeren onderhoud alsmede de financiële rapportages. Tot uw werkzaamheden behoren de commerciële onderhandelingen en het daarbij behorende administratieve deel (huurovereenkomsten en financiële voortgang). U rapporteert aan de commercieel directeur. Uw profiel: U bent energiek, betrokken en flexibel, een organisator en communicator. Een commerciële instelling, affiniteit met cijfers en juridische knowhow zijn vanzelfsprekend. U beschikt over een gedegen kennis van onroerend goed (woningen en commercieel) en de inherente gegevens voor de vaststelling van onroerend goed waarden (huurwaarde, verkoopwaarde, etc.). Uw opleiding is op minimaal HBO niveau aangevuld met een vastgoedopleiding. Daarnaast beschikt u over meerjarige werkervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie. Metterwoon Vastgoed B.V. biedt een uitdagende en zelfstandige functie, waarin ruimte bestaat voor eigen inbreng en initiatieven. Metterwoon biedt een uitstekend salaris. Een antecedentenonderzoek en psychologisch onderzoek zullen deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Tevens kan een Pre-Employment Screening (PES) worden uitgevoerd. Uw motivatie met curriculum vitae en pasfoto kunt u richten aan: De heer H. Klijberg: sollicitatie@metterwoon.nl of per brief: Metterwoon Vastgoed B.V. Postbus 87950,2508 DJ Den Haag Verbrugge Terminals B.V. is een modern haven- en op- en overslagbedrijf met vestigingen in Terneuzen en Vlissingen. De onderneming leuert hoogwaardige logistieke diensten, onder meer op het gebied van papier-, cellulose- en buikproducten, alsmede hout, staal, metalen en projectlading. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij voor onze vestiging in Vlissingen-Oost op zoek naar een 25-tal: Voor verdere info zie onze website: www.verbrUgge.nl/people/employment Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. www.verbrugge.nl Bezorg jij haar een onvergetelijke vakantietijd? www.wielewaal.nl/vrijwilligers vraagt voor spoedige indiensttreding 16 uren/week 16 uren/week Overige functie-eisen voor beide functies: zelfstandig en in teamyerband kunnen werken, flexibel en patiëntgericht. Schriftelijke sollicitatie met CV kunt u richten aan: Huisartsenpraktijk Bruinisse t.av. mevrouw W. Pols Dorpsweg 5 4311 AG BRUINISSE Email: hapbru@t-hof.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 87