Onlinemagazine ibouwen gelanceerd Meer zelf doen bij huizenverkoop WONEN 3 VRIJDAG 28 JUNI 2013 Het onlinemagazine ibouwen is ge lanceerd! Sinds 30 mei is het eer ste gratis onlinemagazine beschik baar voor iedereen met een fasci natie voor bouwen. Het magazine is het digitale broer tje van het blad Bouwen dat vijf keer per jaar bij alle werknemers in de bouw en infra op de deur mat valt. Geïnteresseerden kun nen zich aanmelden via www.ibouwen.nl. Lezers kunnen stemmen, een quiz'doen, filmpjes bekijken en muziek luisteren. In het eerste nummer kan de lezer bijvoor beeld in een film meevliegen met een drone over de werkzaamhe den aan de A2 bij Maastricht. Ook kunnen lezers stemmen welke bouwfoto een prijs verdient. Ibou wen is hét onlinemagazine over loopbaanontwikkeling en ontwik kelingen in vaktechniek. Ibouwen wordt gemaakt in opdracht van het Loopbaantraject Bouw In fra en mogelijk gemaakt door werknemers- en werkgeverspar tijen in de bouw en infra. De uit gever van ibouwen is Fundeon, het kennis en adviescentrum voor de bouw en infra. Nieuwbouwsite Niki.nl en NVM-makelaar Makelaarsland gaan samenwerken. Makelaars- land gaat het werkterrein uitbrei den richting professionele op drachtgevers. Hiermee beogen de partijen het voor ontwikke laars van nieuwbouwwoningen- eenvoudiger en goedkoper te ma ken om nieuwbouwprojecten te verkopen. Makelaarsland ver wierf naam als internetmake laar, waarbij de particuliere hui zenverkoper zelf een deel van de werkzaamheden op zich neemt in combinatie met flink lagere makelaarskosten en een optima le presentatie op bekende websi tes alsfunda.nl. „Wij zien ook bij projectontwikkelaars en woning corporaties een groeiende be hoefte om zelf betrokken te zijn bij hun projecten en verschillen de makelaarsdiensten zelf onder handen te nemen. Daarnaast is er behoefte aan transparantie en een eenvoudig proces om vanuit één plek alle administratieve handelingen te verrichten en de voortgang te kunnen volgen", al dus Jeroen Stoop, directeur van Makelaarsland. Verleden bij De Val Zo verscholen in het groen als het woonwagenkamp nu ligt, zo open en bloot lag het kamp er een jaar of veertig geleden bij. De gemeenteraad van Zierikzee besloot in februari 1972 dat het oude buitenzwembad De Val, gelegen aan de voet van de Zeelandbrug, geschikt moest worden ge maakt voor de vestiging van een tijdelijk kamp. Daar konden destijds acht wagens terecht. Later volgde verhuizing naar de Klerksweg. De grond daar, waarop bij wij ze van basisvoorziening schuurtjes staan, is van de gemeente. De huizen zijn eigendom van de bewoners. Onder de wagens zitten daadwerkelijk wielen, dat is wettelijk verplicht. Porseleinen pronkstukken en serviesseries sieren de woning van Van Poppel. ■A - Een indrukwekkend fornuis vormt het middelpunt van de ruime open keu ken. De achterzijde van de woning van Van Poppel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47