CTsciJj b De Uitvaart Informatie Hulplijn 42 I familieberichten mens6nlinq.nl Dirk Dekker Tiny Flikweert-Fierens Tiny Flikweert - Fierens Geertruida Kaijser-Buijze Lieve oma Truida Kaijser-Buijze Georgette Rozalia Levina Selis (LPS Michel Brouesse David den Hamer Willy Delst-van der Weele Pieter Breas Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden vrijdag 28 juni 2013 Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is toch nog vrij onverwacht van ons heengegaan Numansdorp 3 januari 1924 Oostburg 25 juni 2013 Namens de familie: Cor Dekker Correspondentieadres: Fam. C. Dekker Gentiaan 11 9241 EN Wijnjewoude Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 1 juli van 12.30 tot 13.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig dat we weten te zeggen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met hét overlijden van Pieternel Geuze Cliënten, medewerkers en management Philadelphia" Veel heb je ons gegeven, je voerde een niet te winnen strijd. We konden alleen maar meeleven, en je bewonderen om je dapperheid. Tot ons verdriet moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zus en tante Ouwerkerk: Mia en Wim Nikerk- Fierens Brouwershaven: Aad en Coby Fierens- Reuvers Neven en nichten Ik lag en sliep gerust... Psalm 3 3 Tot ons verdriet overleed onze lieve, blijmoedige schoonzus en (oud) tante Piet en Nel Flikweert Anneke en Louis André en Marjan Margriet en Henry Leo en Caroline en kinderen Zierikzee, 26 juni 2013 Door de tronen van dit uur sluipt de glimlach der herinnering, de fijne uren met die goede mens, die stem, die ogen en dat hart, dat hart vooral, een blijvende herinnering. Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Arie Johannes Kaijser in de leeftijd van 82 jaar. A.J. Kaijser Elly - in herinnering - Simon en Corrie klein- en achterkleinkinderen 27 juni 2013 Diepenbrockstraat 327 4536 GT Terneuzen. Maandag 1 juli is er om 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 2 juli om 14.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. Cindy en Michel Arno Bedroefd om haar heengaan maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven is overleden onze schoonzus Terneuzen: PietenSaar Mina en Dingenus t Huizen: Han en Gré Terneuzen: Jannie en Gelein Terneuzen, 27-06-2013 Ze heeft haar leven uitgeleefd. Bedroefd delen wij u mede dat, na een jarenlang afnemende gezondheid, toch nog onverwacht uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame vrouw en moeder echtgenote van Franciscus Joannes Pieters *27-03- 1924 Sas van Gent f26-06-2013 Terneuzen Sas van Gent: Frans Pieters Breda: Emmy Familie Selis Familie Pieters Sas van Gent, 27 juni 2013. Westdam 58,4551 GD De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 2 juli om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zoveel kaarten Zoveel belangstelling Zoveel troostende woorden Hart verwarmend Ze waren en zijn ons tot steun bij het afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa, 1-8-1933 t 22-5-2013 Iedereen bedankt. J. Brouesse-Harms Terneuzen, juni 2013 Na het overlijden van onze geliefde, echtgenoot, vader en grootvader mochten wij bij zijn afscheid ervaren, dat velen hem een laatste groet brachten, en ons terzijde stonden. Hartverwarmend ook zijn de brieven, kaarten en e-mails die wij mochten ontvangen. Onze dank daarvoor. Gerda den Hamer - Meindertsma Bertina en René Robin Job en Ellen Dejan, Milan en Nout Davida Rosa en Julius Terneuzen, juni 2013 De vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zus, schoonzus en tante hebben ons heel goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Jan Deïst Fam. Deïst Fam. Van der Weele Ellemeet, juni 2013 Ontroerend en hartverwarmend waren de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn onvergetelijke man, onze zorgzame vader en fijne opa Piet Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Nellie Breas-Serier Corrie en Jos Steef Colijnsplaat, juni 2013 Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42