0 IHensenLinq.nl I 41 1963 2013 Lou Jobse en Nellie Jobse-Kerkhove Johanna Elizabeth Philipse-Andeweg Dankbaarheid: Zo vaak ontvangen nieuw leven door God hem gegeven. Verdriet: Zijn bezige handen en sterke wil vielen tenslotte voor altijd stil. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor zijn optimisme tijdens zijn leven en in het bijzonder tijdens zijn ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze geweldige vader, schoonvader en allerliefste en leukste opa Jan de Buck Koudekerke, 21 augustus 1928 t Goes, 25 juni 2013 Wij zullen hem ontzettend missen. Vlissingen: Jos de Buck - Scherpenisse Bergen op Zoom: Jacqueline Vlissingen: Conny en Ron Naomi, Sam Gerbrandystraat 19, 4384 NB Vlissingen N Jan is bij ons thuis. U kunt afscheid van hem nemen op zaterdag 29 juni van 14.00 tot 16.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 2 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Heden overleed onze lieve broer en zwager Jan de Buck echtgenoot van Jos de Buck - Scherpenisse We zullen hem missen. Vlissingen: David de Buck -in herinnering- Aardenburg: Henk de Buck -in herinnering- Nee>1 de Buck-Aarnoutse Ridderkerk: Ina en Henk Schipper-de Buck Kamperland: Bram en Annie de Buck-Goozen Vlissingen: Jo de Buck Oost-Souburg: Riet en Cees van Schagen-de Buck Oost-Souburg: Mieke en Ad Poelman-de Buck Koudekerke: Elly en Cees van Noppen-Scherpenisse Lieve Ome Jan Jan de Buck Donald Slieker vrijdag 28 juni 2013 28 juni 'Dient elkander door de liefde Galaten 5:13b Vandaag is het 50 jaar geleden dat onze lieve ouders opa en oma in het huwelijk zijn getreden. We hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen worden. Marcel Corina en Kees Irene, Rens en Marloes Oostweg 12 4413 BT Krabbendijke Tot onze diepe droefheid is rustig ingeslapen Herbert Eryk Lerke weduwnaar van Ardina Bosselaar Justynow, 31 maart 1925 Vlissingen, 21 juni 2013 Paul en Els en verdere familie Correspondentieadres: Giessenburg 9,4385 EM Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Plotseling ging jij heen nu zijn wij alleen onuitsprekelijk verdriet vergeten zullen we je niet vaarwel. Geheel onverwacht is van ons weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en trotse oma ~Jo~ in de leeftijd van 76 jaar Hansweert: W. Philipse Hansweert: Kees en Joke Wim en Richelle Irene en Jody Goes: Adrie en Marianne Stefan en Mariëlle Anouk Demi Hansweert: Jeannette en Ronnie Lisette Robin Goes, 27 juni 2013 Correspondentieadres: Waalstraat 13,4417 AP Hansweert Er is gelegenheid om van Jo afscheid te nemen op zondag 30 juni van 14.00-14.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 2 juli om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar vanaf 14.45 uur in verenigingsgebouw 'Kaj Munk' Schoolstraat 5 te Hansweeert. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. MaureenEsra Overeenkomstig de wens van Jan vragen wij u, in plaats van bloemen, een gift te schenken aan het KWF voor de kankerbestrijding. Donatiebussen vindt u hiertoe in de wachtruimte van het crematorium en uitvaartcentrum. Wij, als familie, stellen het zeer op prijs als u voor hem één enkele gele roos mee wilt nemen. Wij zullen je leuke praatjes, levenslust en gezelligheid missen, Chris, Sonja, Danny, Shannon, Saskia, Alexander, Arjan, Sandra, Tommy, Benny, Hans, Wilma, Rien, Majanka, Andre, Annelies, Marjon, Peter, Ard, Jacco, Liselore, Rob, Lucinda, Andre Mooi, Marjolein, Anne-Marie en Gert. Een enthousiaste en gewaardeerde jeu-de-bouler is overleden Al 15 jaar lang speelde hij wekelijks bij onze club en zelden sloeg hij het jaarlijkse strandtoernooi over. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, zussen Jo en Mieke en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Club Jeu de Boules Middelburg The endeavour has ended! Na een kortstondig ziekbed is abrupt van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze meelevende vader, schoonvader en geweldige grootvader Rotterdam, 3 januari 1938 f Goes,*26 juni 2013 Dita Slieker - de Hoog Thomas Slieker Tiziana Nori Dorine van Putten - Slieker Marco van Putten Toine Emma Correspondentieadres Dokter Schutterstraat 12 4307 BP Oosterland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, maandag 1 juli om 14.30 uur in het crematorium "Rotterdam" te Rotterdam, Maeterlinckweg 101. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Emile de Kind De heer de Kind was in de periode van april 1977 tot augustus 1987 werkzaam als medewerker bij de Algemene Dienst van de afdeling Gemeentewerken. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor de gemeente Hulst heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn partner, kinderen en verdere familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid Dhr. J van den Heuvel Op de leeftijd van 88 jaar. Cobus was een gewaardeerd lid van de vereniging, als lid van de technische commissie droeg hij in het verleden bij aan het wel en wee van de haven. Tot het moment dat zijn ziekte het hem onmogelijk maakte was zondagmorgen koffie op de club vaste prik. Cobus kon prachtig vertellen over vroeger. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen, wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Verdrietig geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde broer zwager en oom Marinus van der Plasse Marien 'S-Gra ven polder: Geerard en Co van der Plasse-Sonke Heemstede: Chris en Riet Roy en Milou Den Haag: Paul en Jennifer Annabel 's-Gravenpolder, 27 Juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41