Challenger vangt gemis hoofdsponsor in breedte op SPORT 39 Laatste dagen DE BANK ANNO NU II ABNAMR0 A-klasse BlueEFFICIENCY 20% bi-telling Inclusief: Style pakket Licht zicht pakket Cruise control, navigatie van Oeveren Goes - Teineuzen Meer informatie of proefrit MIDDELBURG - Het is de Challen ger Zeeland niet gelukt om een ge schikte, nieuwe hoofdsponsor te vinden. Bij de voorgaande drie edities was Thermphos de grote geldschieter, maar dat bedrijf be sloot vanwege de moeilijke finan ciële situatie nog voor het faillisse ment het contract niet te verlen gen. Sander van Buren is op zoek ge gaan naar een andere naamgever, maar vond die nog niet „We wis ten al jaren: als onze hoofdspon sor een keer wegvalt, kunnen we dat opvangen in de breedte. We hebben namelijk heel veel andere partners. Die hebben ons dit jaar enorm geholpen, vooral door de Challenger Zeeland extra in natu- ra te sponsoren. Daarnaast heb ben we nog een aantal nieuwe partners gevonden." Ook is Van Buren blij met de op stelling van de gemeente Middel burg. Nadat de toernooidirecteur eerder klaagde over de geringe subsidie, is de toelage voor dit jaar omhoog gegaan. Naar 25.000 euro, evenveel als de provincie do neert. „We merken dat de ge meente onze behoefte aan extra subsidie serieus heeft genomen." De Challenger Zeeland is een ge zond evenement, stelt Van Buren. „Maar zonder de crisis hadden we nóg gezonder kunnen zijn. Dan had er nog iets meer slagroom op de taart gezeten." 12.00 uur: Ouderen Droomdag Vrijdag 5 juli 10.00 uur challenger vrouwen, fu ture mannen, future rolstoelten- nis, open toernooi 12.00 uur Challenger Jeugd Sport Fondsdag Zaterdag 6 juli 10.00 uur: challenger vrouwen, fu ture mannen, future rolstoelten- nis, open toernooi 10.00 uur. NK hardserveren Zondag 7 juli 10.00 uur: open toernooi 12.00 uur: finales challenger vrou wen, future mannen, future rol- stoeltennis Mercedes-Benz www.mbvanoi Sander van Buren is voor het vierde jaar op rij de eindverantwoordelijke bij de Challenger Zeeland. 17" LM Zomerwielen 16" LM Winterwielen Afleverkosten VRIJDAG 28 JUNI 2013 «Uk aanbouw bij MLTC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39