Vertrek op tijd van huis en andere tips voor festivalgangers concer Podiumagenda 2 UIT Het aanstekelijke Lion in the morning sun van Will And The People groeide vo rig jaar uit tot het herkenningsnummer van Concert at Sea. Dit jaar speelt de Britse band zelf op het festival. in de auto of thuis. Het is niet toegestaan die mee te nemen naar het festivalterrein. Om bereikbaar te blijven hebben telefoon- providers extra masten geplaatst. Opladen van je telefoon kan bij de Delta Lounge op het noordelijke deel van het festivalterrein. Daar is ook een wifi-zone. Hou de weersvoorspellingen goed in de ga ten en pas je kleding daarop aan. Wees erop voorbereid dat het 's avonds op de Brouwers- dam flink kan afkoelen. Download de Concert at Sea-app, met alle praktische informatie over het festival. Gekochte munten voor eten of drinken hoefje niet per se op te maken. Aan het eind van het festival kunnen ze weer worden inge wisseld. Wie een groot festival zoals Con cert at Sea dient goed voorbe reid van huis te gaan. Hierbij en kele tips: Vertrek op tijd van huis als je niets wilt missen. Met 40.000 bezoekers per dag kan het even duren voordat je óp de Brouwers- dam bent. Wie met de auto komt, wordt naar de par keerterreinen van het festival geleid. Daar geldt betaald parkeren. Koop vooraf online al vast een parkeerkaart om onnodige wachttij den te voorkomen. Een parkeerkaart kost in de voorverkoop 15 per dag en ter plekke 17,50. Een weekendkaart is 30. Laat flesjes water en andere drank en eten DONDERDAG 27 JUNI Brouwershaven Zomer-concertserie Het Zeeuwse Or kest: Italiaanse operaprogramma met Francis van Broekhuizen (sopraan) en Wil lem de Vries (bariton), Sint Nicolaaskerk, 20.15 uur Middelburg Miniconcert pianist Peter van den Heu vel, met werk van o.a. Debussy, Boulan- ger, Moszkowski en Chabrier, Koorkerk, 15.00 uur Concert 15e Muziekfestival Middel burg: 'Naar Duitsland en het oosten', met werk van Don Jaffé, Doopsgezinde Kerk, 20.00 uur VRIJDAG 28 JUNI Kamperland Zomerconcert muziekvereniging Een dracht maakt macht uit Serooskerke, Camping de Molenhoek, 19.45 uur Middelburg Concert 15e Muziekfestival Middel burg: 'Milontan - Arte de Tango', met Mendelssohn Trio en dansers, Zeeuwse Concertzaal, 20.00 uur Beat Trippin' #2, met Bodyspasm, Foul- der, Chrisson en Verbal Syndrome, De Spot, 21.00 uur (zaal open) Ovezande PopAanZee-avond met optredens van Hunting The Robot en I Could Float Here Forever, De Klomp, 21.15 uur Renesse Eerste dag Concert at Sea, Brouwersdam, 17.30 uur Veere Zomer-concertserie Het Zeeuwse Or kest: Italiaanse operaprogramma, Grote Kerk, 20.15 uur West Zeeuws-Vlaams Muziekfestival dat samenvalt met 150-jarig bestaan Mu ziekvereniging Harmonie Oostburg. Korp sen uit de regio vormen groot orkest, Markt 19.30 uur Renesse Tweede dag Concert at Sea„ Brouwersdam, 13.00 uur Terneuzen DJ Party met Fun-Q-Bator FQB Night Transformers, De Pit, 22.00 uur Tholen Sopraan Annet de Ruyter en tenor/bariton Jan Melse zingen, Gasthuiskapel Tholen, 14.30 uur Zierikzee Beiaardconcert Rosemarie Seuntiëns, Stadhuistoren, 15.00 uur ZONDAG 30 JUNI Goes Manhuistuinconcert Brassband Wilhel- mina uit Colijnsplaat, Manhuistuin, 12.00-13.00 uur Kloetinge Tuinconcert Excelsior o.l.v. Bart Van Neyghem, Jachthuis, 11.30 uur Kortgene Optreden Jazz in Progress, Grand Café, 15.00 uur Vlissingen Zingende rondgang Smartlappenkoor Scharretje met zonnetrein langs boule vard: Phanta Rhei 14.00 u., Naerebout- plein 14.45 u., Waterfront 15.30 u., Ge vangentoren, 16.15 u., De Ruyterplein 17.00 uur, Optreden Naughty Oil, Panta Rhei, 17.00 uur Helemaal thuis op door Rolf Bosboom BROUWERSDAM - ZEELAND Voorafgaand aan elk optreden klonk vo rig jaar op de Brou wersdam een frag ment uit Lion in the morning sun: 'Leave me where I'm having fun! That's lying in the morning sun. And tell me when the day is done, cause I'm a lion in the morning sun. Het nummer werd daardoor een lijflied voor veel festivalgangers. Ook dit jaar zal het luidkeels wor den meegezongen, maar nu zal Will And The People het live spe len, evenals andere hits zoals Sala mander en Holiday. Het is een bijzonder, hippieachtig gezelschap, onder aanvoering van Will Rendle. Drie jaar geleden zou hij een akoestisch solo-optre den doen op het Glastonbury Fes tival. Daar stuitte hij op aantal muzikanten die zijn muziek ken- ZATERDAG 29 JUNI Aardenburg Zomer-concertserie Het Zeeuwse Or kest: Italiaanse operaprogramma, SC Baafskerk, 20.15 uur Middelburg Jong ZJO (Zeeuws Jeugdorkest) geeft buitenoptreden, Tegenover De Vriendschap, 10.30 uur 15e Muziekfestival Middelburg: 'Met muziek Middelburg in', monumentenwan deling met gratis toegankelijke concerten in Doopsgezinde Kerk (13.30 uur), Engel se Kerk (14.45 uur) en Kloveniersdoelen (16.00 uur), Vertrek 13.00 uur Touristshop Slotconcert 15e Muziekfestival Middel burg: 'Naar de oude en de nieuwe we reld', met werk van Prokovjev, Rims- ky-Korsakov, Dvorak, Nyman en Williams. Zeeuwse Concertzaal, 20.00 uur Het optreden van The Upsessions in De Spot is uitgesteld tot 14 september, Oostburg MAANDAG 1 JULI Middelburg Theatervoorstelling Rebelse Vrouwen, Schouwburg, 20.30 uur DINSDAG 2 JULI Heinkenszand Zomerconcert Fanfarekorps Euterpe, Bij W0Z0C0 Dijkstede, Kamilleplein 5, 19.30 uur WOENSDAG 3 JULI Oostkapelle Zomeravondconcert ensemble Ami- cae, Dorpskerk, 20.00 uur Sluis Zomeravondconcert op carillon door Coen Cossaert, Het Belfort, 20.00 uur. Will And The People, met tweede van rechts Will Rendle. foto William Rutten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46