f I Colofon amilieberichten <1 H1ens9nlinq.nl familieberichten I 43 Simon Jacobus Huigh Willebrordus Dominicus Lambert Yannick Yannick donderdag 27 juni 2013 Je handen hebben voor ons.gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Twee maanden na het verlies van onze moeder moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van Mary Sara Verhage 31 december 1925 te Schoondijke t 25 juni 2013 te Breskens Breskens: Elly en Frans Verplanke-Huigh Ryan en Jacky Niek, Jesse Evelyn en Michel Breskens: Ineke en Willem de Koster-Huigh Jeroen Ruben Correspondentieadressen: Prinses Julianastraat 14, 4511 BS Breskens Visserijstraat 27, 4511 BC Breskens De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 1 juli om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Thuiszorg, Hooge Platen en aan de huisartsen voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Simon Jacobus Huigh Siem nog maar zo kort na het overlijden van zijn echtgenote. We zullen hem missen. E. v.d. Walle-Huigh Iz:v.d. Walle in herinnering C. Huigh-Hennekeij J.S. Huigh in herinnering neven en nichten Schoondijke, 25 juni 2013 Enige en Algemene Kennisgeving Dankbaar dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze bijzondere vader en allerliefste opa Adrianus Bernard Wolfgang Vink Arie A12 mei 1948-f 25 juni 2015 David fackson Paul en Janine Pauline Mark Cheyenne, Nat hasj a Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje, voor de goede en liefdevolle verzorging van Arie. Correspondentieadres: Westerzicht 389,4385 BD Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 28 juni om 15.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de crematie in stilte zal plaatsvinden. Voor aanvang van de dienst 15.00 tot 15.25 uur gelegen heid om afscheid van Arie te nemen. Aansluitend na de afscheidsdienst is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Na een fijn en lang leven 84 jaren, mij op deze aarde gegeven ben ik aan het einde van mijn kracht zacht ingeslapen in de nacht Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en opa - Willy- echtgenoot van Rie Hamelink Stoppeldijk, 11-8-1928 Hulst, 26-6-2013 Vogelwaarde Rie Lambert-Hamelink 'OirsbeekMarian en Eric Jorrit en Shannon Menno AxelJos en Chris Rob en Sofie Rick UtrechtFrank en Annemarie t Gwen Emma HulstChris en Igno Sanne Niels Vogelwaarde Vincent en Els Jeroen f Tamara en Yorick Richard Bossestraat 19 4581 BA Vogelwaarde De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 29 juni om 14.00 uur in de kerk van de H. Gerulphus, Rapenburg 49 te Vogelwaarde. Na de dienst kunt u de familie condoleren in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Vrijdag 28 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys te Terneuzen. Dank aan ieder die zorg verleend heeft aan Willy. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heden overleed mijn lieve man Joos Mattijsse A Domburg, 16 juli 1920 fVeere, 25 juni 2013 C.A. Mattijsse- Kloote Sandenburghlaan 2, kamer 106 4351 RLVeere Mijn bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Nieuw Sandenburgh afdeling Rozenhof voor de liefdevolle verzorging die hij mocht ontvangen. Zaterdag 29 juni zal om 11.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatsvinden in de recreatiezaal van Nieuw Sanden burgh, waarna de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats, Zanddijkse- weg te Veere. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de recreatie zaal van Nieuw Sandenburgh. Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons lid Emile de Kind Wij dankbaar voor wat hij, als trouw lid, voor de vereniging heeft gedaan. Bestuur en leden van P.V. de Zwaluw te St. Jansteen wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. 2008 2013 Yannick al zolang weg en nog zó aanwezig Luciën, Sterra, Milou en Johan Vijf jaar in ons hart Families Blanckaert, van de Walle, de Waal en van Driessche Vijf jaar Stan, Jules, Danny en Christien Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43