42 I familieberichten H1ensenlinq.nl Piet Erasmus Jacomina Johanna Wilhelmina Reydon - Lodders Cobie t Jk Jacobus van den Heuvel donderdag 27 juni 2013 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Nu je uit ons leven bent verdwenen, zul je voor altijd in ons hart verder blijven leven. Na een moeizame strijd heb je eindelijk rust gevonden. Van ons is heengegaan, in de leeftijd van 68 jaar, mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en zoon Richard Trompert echtgenoot van Ineke Catharina van Alten 20 november 1944 - f 25 juni 2013 Goes: Ineke Gorinchem: Amanda Mark Kqylee, Nancy, Dave Bergen op Zoom: Patricia Michel Jari, Lieve Heinkenszand: Marloes Sjoerd Nigel Correspondentieadres: Havikhof 14,4451 EG Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Richard op vrijdag 28 juni van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8 b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 1 juli om 13.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum te 's-Graven polder gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De onrust is voorbij Wat blijft is eeuwigheid Tranen van verdriet Moeder en zoon Herinneringen blijven Na een ernstige ziekte overleed op 68-jarige leeftijd onze lieve, altijd meelevende zoon Richard A.Ph. Trompert (in liefdevolle herinnering 1997) J.T. Trompert-Peute 25 juni 2013 Verliezen is moeilijk en voelt zo onrechtvaardig. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame en geweldige broer, zwager en oom Richard Trompert Kloetinge: Marjan en Kees Ultima (Australië): Evelyn en Greg Kinderen en kleinkinderen Enige en algemene kennisgeving Indankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer en oom in de leeftijd van 74 jaar. Breskens: Jan en Agnes Erasmus Schoondijke: Lilian Erasmus Stefan Biervliet: Jan Erasmus Liesbeth Bracke Breskens 22 juni 2013 Corr.adres: Scheldekade 32-101 4511 AW Breskens De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Het leven is niet altijd zoals we het zouden willen. Waarom is het leven soms zo zwaar, moeilijk en ingewikkeld. Aanvaard je leven - watje aanvaardt is lichter te dragen. Niet zomaar accepteren maar ook verwerken. Na een 6 jaar durende, moedige en volhardende strijd tegen een ernstige ziekte, die zij uiteindelijk niet zou kunnen winnen, is tot ons zeer grote verdriet, in de leeftijd van 67 jaar, van ons heengegaan mijn innig geliefde echtgenote, onze geweldige moeder, schoonmoeder en oma Hooge en Lage Zwaluwe, 29 maart 1946 t Brouwershaven, 26 juni 2013 Zij is tot het laatste moment blijmoedig en positief gestemd gebleven. Wij zijn dankbaar voor de vele mooie jaren die wij met haar hebben mogen beleven en voor alle zorg en liefde die zij ons heeft geschonken. Pieter Reydon Ingeborg Harland-Reydon Léon Harland Ties Joris Suzanne Marjon Reydon Ivo Kristelijn Jari Noorddijkstraat 64 4318 BK Brouwershaven Vrijdag 28 juni is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis li Laat varen zij die varen lusten Ik heb gevaren Laat mij maar rusten Na een paar zware laatste maanden, maar een goed geleefd leven, is overleden mijn liefhebbende man en vader echtgenoot van Saar Pleijte Breskens, 1 april 1925 t Vlissingen, 25 juni 2013 Namens de familie, S.P. van den Heuvel - Pleijte Onze dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van Zorgcentrum "Ter Reede", het Hospice "Ter Reede" en dr.Hamelink voor de goede verzorging. Vredehoflaan 226 4382 CH Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 29 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie informeel te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat onze collega Ria Hettich-Cijs zaterdag 22 juni 2013 is overleden. Ria was sinds 1 januari 1997, werkzaam voor de gemeente Veere. Haar hart lag bij het ondersteunen bij de vele huwelijksvoltrekkingen in het oude stadhuis Veere. Wij zullen Ria herinneren als een spontane, kordate en zeer betrokken collega. Namens bestuur en alle collega's van de gemeente Veere, Gemeentesecretaris, Burgemeester, R.S.M. Heintjes MCM drs. R.J. van der Zwaag We zijn geschrokken door het bericht van het overlijden van onze fijne en gewaardeerde collega Ria Hettich-Cijs Zij was beheerster van het gymnastieklokaal in Vrouwenpolder. We wensen Frans en verdere familie veel sterkte. De collega's van de afdeling Openbare Ruimte, cluster accommodatiebeheer, van de gemeente Veere Wat hebben we gelachen joh! Op zaterdag 22 juni is na een ziekte van een half jaar toch nog onverwacht overleden onze altijd vrolijke en behulpzame collega Ria Hettich-Cijs Over een half jaar zou ze met pensioen gaan. We wensen haar man Frans veel sterkte toe in de komende tijd. De collega's van afdeling Bedrijfsvoering, cluster Facilitair van de gemeente Veere, Betsie Elve-Brouwer Wim Hoogerheide Diny Rademaker-Hartevelt Ruud Sonius Rick Verhaagen Gemand Verrijzer Geschokt en verslagen hebben we kennisgenomen van het onverwachts overlijden van ons gewaardeerd lid en collega Ria Hettich in de leeftijd van 64 jaar. Ria is jarenlang actief lid geweest van onze kring, we zullen haar positieve inbreng missen. We wensen Frans heel veel sterkte toe met dit grote verlies. namens de Zeeuwse Bodekring Jan Moerdijk, voorzitter Ad Bouwman, secretaris Enige en algemene kennisgeving Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat van ons is heen gegaan Elisabeth Gijsel-de Bruijckere A Aardenburg, 10 april 1927 t Oostburg, 24 juni 2013 Brugge: Jeannine Gijsel haar dochter 24 juni 2013 Correspondentieadres Notaris Mertens,Executeur Postbus 44,4500 AA Oostburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis de Stelle te Oostburg. De uitvaartviering, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 1 juli 2013 om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Oostburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42