Ü'Jïf isdsn Leon Hypolitus Polfliet 42 Ifamilieberichten woensdag 26 juni 2013 0 fHensenlinq.nl Godfried Machiel Johannes van Haut Godfried van Haut Helena Janneke van Bendegem Maria Geertruida Wisse Nijssen - Lindenbergh 1 Een markante persoonlijkheid is na een kort ziekbed overleden Vader van Janis van Haut 7 juli 1954-22 juni 2013 De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 28 juni 2013 om 12.00 uur in de activiteitenruimte van Stichting DOOR, Golsteinseweg 4, 4333 RA Middelburg Middelburg: Bewoners Vrijwilligers Medewerkers Stichting DOOR Middelburg, 25 juni 2013 Een reiziger is na zijn laatste reis thuis gekomen Het was niet altijd gemakkelijk maar beslist de moeite waard om de laatste jaren stukjes met je mee te reizen Klara Minderhoud Harm-Jan Swiers Sari de Nooijer Margriet Kuijper Mieke van der Paal Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed voor ons nog onverwacht is overleden mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Cornelia Hendrika op 't Hof - tante Cor - weduwe van Herman Heeseman partner geweest van Leendert Melio 4-20 juli 1919 - f 24 juni 2013 Familie Passon Familie op 'tHof Familie de Keizer Van Tilburghstraat 12,4438 AK Driewegen Vrijdag 28 juni is er van 14.00 tot 14.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van tante Cor in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst om 15.30 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 15.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is weggenomen Pieternella Nieuwdorp-Fraanje weduwe van Willem Nieuwdorp in de leeftijd van 94 jaar. (schoon)moeder van: oma van: overoma van: 24 juni 2013 C.D. Vereekeplein 18 4421 CA Kapelle De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 28 juni om 10.00 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle. Omstreeks 11.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 9.15 tot 9.45 uur in de zaal van de 'Petrakerk' gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Wim en Corrie Piet en Nellie Jeanina en Arjo Wibo en Saskia Vera, Maud, Lieke Nu mag je rustig in Gods schaduw overnachten. Zijn liefde dekt je veilig toe. Met veel lieve herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve schoonzus en tante Marie Kanaar Australië: Greta Kanaar Goes: Krijn en Nely Kanaar neven en nichten Er is een band die door de dood niet kan verbreken, liefde en herinnering leven altijd voort. Omringd door haar kinderen en kleinkinderen is in alle rust overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en opoetje Maria Kanaar-van Zweden weduwe van Charles Kanaar in de leeftijd van 93 jaar. Ria Marjan en Mario, Cecile Dianne Joke Richard en Esther, Chantal Rinus en Wilma Mark en Alice, Siarl Wijnand en Laura Marjo Kapelle, 24 juni 2013 Correspondentieadres M. Kanaar, Boomweidelaan 6,4423 AP Schore Wij nemen afscheid van haar op vrijdag 28 juni om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Personeel en vrijwilligers van Cederhof willen wij bedanken voor de fijne tijd die onze moeder bij jullie heeft gehad - Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van 15-08-1922, Hulst t 24-06-2013, Axel Axel: H.J. Polfliet - van Bendegem St. Jansteen: Kees en Monique Polfliet - de Maertelaere Alphen aan de Rijn: José en Elly Polfliet - Goedhart Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van Verzorgingshuis "De Vurssche", "De Weistede" en groepspraktijk van dr. Hoefman. De Weistede 99 4571 KX Axel Er is gelegenheid om van Leon afscheid te nemen vrijdag 28 juni van 12.15 tot 12.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en bent u uitgenodigd in de koffieruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zorgzaam tot het laatst.. Met verdriet in ons hart, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is onverwacht overleden onze lieve moeder en trotse oma ~Riet~ echtgenote van Jan Wisse Nijssen 14-3-2002 16-10-1923 t 25-6-2013 Kapelle: Dick en Marianne Kristy Kenny Wemeldinge: Ad Bonzijweg 19B 4424 AN Wemeldinge Onze moeder en oma is thuis. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op vrijdag 28 juni om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42