N O www.mensenlinq.nl I1lensenlinq.nl URN WINKEL. Zomer in Zeeuws-Vlaanderen digitaal tastbaar gedenken Alecto weerstation WS-3200 alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten 1 webwinkel voor gedenkmonumenten online assortiment urnen assieraden Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier. vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-urnwinkel.nl is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service. KRAS.NL Professioneel, draadloos! Lezersprijs 49,95 woensdag 26 juni 2013 41- 2 t/m 5 dagen Terneuzen inclusief verblijf, ontbijt en dagschotel nü vanaf 39,- In Zeeuws-Vlaanderen kunt u kennismaken met een uniek stukje Nederland dat het beste van België en Nederland combineert. De bruine kroegen, Belgische biertjes, chocola, mosselen, 'kaai'n' (kades) en 'frietkotten' zullen u het gevoel geven écht even weg van huis te zijn. Geniet en ontspan van de uitgestrekte duin en strandgebieden afgewisseld door prachtige natuurgebieden. U verblijft in het pittoreske Terneuzen, van waaruit u leuke uitstapjes kunt maken. U bent al in slechts 25 autominuten in Gent, binnen ca. 40 minuten in Brugge en in ca. 45 minuten in Antwerpen! Laat u verrassen door de Zeeuwse gastvrijheid! Hampshire Hotel - City Terneuzen*** Dit gastvrije 3-sterren hotel ligt op ca. 15 minuten lopen van het oude centrum van Terneuzen. Het hotel beschikt o.a. over een restaurant, hotel/bistro 'De La Ville', met hotelbar met poolbiljart en terras, comfortabele lounge, leeshoek, lift en gratis draadloos internet. Als gast mag u gratis gebruik maken van het binnenzwembad van het Hampshire Hotel Churchill Terneuzen (op 4 km). Uw kamer is voorzien van radio, telefoon, satelliettelevisie, balkon en een badkamer met douche en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Aankomstdata en prijzen Aankomst dagelijks van 7 juli t/m 30 september. Lezersprijs nu vanaf 39 nü vanaf 69 nü vanaf 89 nü vanaf 119 Normale prijs 2 dagen vanaf 49 3 dagen vanaf 79 4 dagen vanaf 99 5 dagen vanaf €-429 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 2 t/m 5 dagen (1 t/m 4 nachten) verblijf In het Hampshire Hotel - City Terneuzen met ontbijtbuffet en 1 x de dagschotel t.w.v. 13,50 p.p. in het hotel op de dag van aankomst. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaitijden, reis- en annuleringsverzekering, toeristenbelasting ca. 1,50 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR21294 Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR21294 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Voer bij 'stap 1de actiecode WEG40002 in en u ontvangt 10 korting pp. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21294 en actiecode WEG40002 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 17 juli 2013. 4*i waarom zou je meer betalen 5SK. WEBWINKEL Draadloos weerstation met regen- en windmeter Draadloze buitensensoren op robuuste mast Binnen-en buitentemperatuur Windsnelheid met alarm en regen neerslag Luchtdruk en luchtvochtigheid Weersvoorspellingfunctie Radiogestuurde klok met datum Weergave laagste en hoogste gemeten temperatuur Instelbaar op °Cen °F Geheugenfunctie en alarm voor temperatuur, luchtvochtigheid, hoeveelheid regen en luchtdruk Verlicht display (geschikt voor tafel ofwandmontage) Gelijktijdige weergave van: Tijd en datum, binnen-en buitentemperatuur, luchtdruk, regenhoe- veelheid, luchtvochtigheid binnen en buiten, luchtdrukhistorie 24 uur, windsnelheid, weersvoorspelling. Bon Alecto weerstation WS-3200 Hierbij bestel ik L x Alecto weerstation WS-3200 d€ 49,95* Exclusief 5,95 verzendkosten Voornaam: Achternaam: Straat: Plaats: Telefoon: E-Mail: Postcode: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Bankrekening: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: 1 Handtekening: PZC tsP pzc.nl/webwinkel Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41