Flexibele werkplekken te huur bij Roterij 15 Een-na-laatste smartphones tegen superscherpe prijzen Speciale zomerlessen dansschool Geelhoed SCHOUWEN-DUIVELAND 23 Haagse Kappen Goudhandelaar meert dagje af in Hotel Zierikzee Beeldhouwen Reis door chakra DUURZAAM LICHT Telfort Smartpakkers F SI O Samsung Galaxy S Advance 300 min 500 MB Werkt in je voordeel DINSDAG 25 JUNI 2013 ZIERIKZEE - De onoplettende passant ziet het er niet aan af, maar sinds kort is het Havenplein in Zierikzee deels voorzien van groen gelakte Haagse Kappen (replica's van 19de-eeuwse gaslampen) met indirecte ledverlichting. De conventionele lantaarns verbruiken 61 watt, de nieuwe lampen slechts 23 watt voor dezelfde lichtopbrengst. Is het donker dan wordt het verschil wel duidelijk. „Het is een heel andere beleving", zegt beheerder openbare ver lichting Jan Dalebout. De lampen zijn gemaakt door het Middelburgse bedrijf De Nood. foto Dirk-Jan Gjeltema zierikzee - In Hotel Zierikzee aan de Driekoningenlaan in Zierikzee houdt vandaag, dinsdag, hande laar in goud en zilver F. Meinhard een inkoopdag. Oude, niet meer gebruikte gou den en zilveren voorwerpen kun nen deze dag worden omgeruild voor cash geld. Taxeren is gratis en vrijblijvend. Voor goud betaalt de handelaar (afhankelijk van gaafheid, soort en karaatgewicht) tot 38,50 euro per gram. Voor zil ver per kilo tot 580 euro. Mein hard zit er van 10.00 tot 17.00 uur. Zijn telefoonnummer is 06 - 29106655. door Esme Soesman burgh-haamstede - Zzp-ers en an dere ondernemers die op zoek zijn naar een flexibele werkplek kunnen vanaf begin september te recht aan de Roterij 15 in Burgh-Haamstede. Daar, op de bo venverdieping van tuincentrum westenschouwen - Bij de Excur- sieschuur in de Boswachterij Wes- terschouwen geeft atelier De Bak kerij op 29 en 30 juni een twee daagse workshop 'beeldhouwen in het bos'. Er wordt gewerkt van 10.00 tot 17.00 uur, zodat van een flink stuk speksteen een beeld kan worden gemaakt. Zowel voor beginners als gevorderden. Zie: www.atelierdebakkerij.nl. en hoveniersbedrijf Blue Green, wordt een kantoortuin in gericht waar ondernemers naar wens - vanaf 150 euro in de maand - ruimte kunnen huren. „Zodat ze in een niet-thuissitua- tie zakelijke contacten kunnen ontvangen en kunnen werken", vat Chantal Brockhus het concept zierikzee - Via een serie van ze ven workshops laten Anita Flik- weert en Ina Korenhof mensen kennismaken met de zeven hoofd- chakra's en leren hoe deze met be hulp van edelstenen in balans kunnen worden gebracht. De eerstvolgende avond staat op 21 augustus in Zierikzee gepland en is gewijd aan de derde chakra of zonnevlecht. Meer info: info@prana-bodhi.nl. samen. Huurders kunnen gebruik maken van gratis wifi, koffie en thee en toiletten. „En van het aan wezige GLS-systeem", wijst Brockhus op de mogelijkheid spullen te verzenden via de pak ketdienst waarvan ook de web shop van Blue Green zich be dient.' Gebruik kunnen maken van zon voorziening is één van de voordelen die de concentratie van bedrijvigheid kan opleveren. „Het is leuk om samen met ande re ondernemers te kunnen spar ren en eventueel dingen samen op te pakken." Hóe de 'sa- men-werk-plekken' precies wor den ingevuld, is deels aan de huurders. Tussenwandjes, een af gesloten spreekkamer, opslag ruimte of flexplekbureaus voor deeltijdbedrijfjes: het kan alle maal. „Eens kijken waar behoefte aan is. Er valt over alles te praten." Donderdag 27 juni wordt een in formatieavond gehouden aan de Roterij 15. Aanvang om 20.00 uur. door Esme Soesman dreischor - Pilates en bodymove, peuter- en kleuterdans en jazz met klassiek ballet. Elly Geelhoed verzorgt in de maand juli speciale zomerlessen in de gymzaal van Dreischor. De lessen die zij geeft zijn zowel te volgen door leerlingen van haar dansschool als door 'niet-leden'. „In de vakantie ligt alles stil. Ieder een die zin heeft om iets te doen of die wil doorsporten in de zo mer is welkom", licht Geelhoed toe. Het zomerrooster is flexibel van opzet. In plaats van aparte pi lates- en bodymovelessen heeft de dansdocente deze lessen sa mengevoegd. Ook de lessen jazz- dance en klassiek ballet zijn een combinatie van stijlen. Belangstel lenden kunnen alle lessen volgen, maar ze kunnen ook gedurende een enkele of een paar lessen inha ken. Pilates en bodymove wordt op 2, 9,16 en 23 juli gegeven, van 19.30 tot 21.00 uur. Klassiek ballet en jazzdance op 3,10,17 en 24 juli van 10.15 tot 11.45 uur. Beide kos ten 10 euro per les. De peuter- en kleuterdans is op 3, 10, 17 en 24 juli van 9.30 tot 10.15 uur. Kosten: 5 euro per les. Zie: www.ellygeelhoedballet.nl. 3-W licht twwoln TT i.c.m. Telfort ToestelLease telfort.nl 08001707 Telfort winkels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45