Üi/srlaxlsn Pieternella Geuze dinsdag 25 juni 2013 (Hensenlinq.nl TANTE ELS Jacob van den Dool 3O I familieberichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze warmhartige, vrolijke tante en dorpsgenote. Wat blijft is een warme herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Andre en Marleen Louwerse Peter en Gerda van Tatenhove Bedroefd zijn wij door het overlijden van Els de Nooijer-Louwerse Haar behulpzaamheid en vriendschap zijn voor ons een blijvende herinnering. Jos Audenaert Jaap en Catrien Paauwe Alex en Judifh Vucic Jos van Gameren Adri en Tannie Gideonse Henk Ridderbos en Sabine Beckmann Johan en Bianca Schout Frank en Willie Bouman Maarten en Riet Wattel Wij wensen de familie veel sterkte toe. Gapinge, 23 juni 2013 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Els de Nooijer We zullen haar missen. We wensen de familie veel sterkte toe. Janny Blok Koos Louwerse Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Els de Nooijer Wij wensen kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Jaap en Riet de Visser Ina Wondergem Gaaf kapot, glad of gekarteld, alle schelpen van de kust, brengt die Hand naar eeuw 'ge stranden naar de wateren van rust. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en ouwe-oma Tannetje Pieternella Keukelaar-van den Berge sinds 1998 weduwe van Pieter Hendrik Keukelaar 's Heer Hendrikskinderen, 18 maart 1915 Goes, 22 juni 2013 Nieuwpoort: Hans en Leni t Keukelaar Koudekerke: Jack en Karin Keukelaar Goes: Toon en Yolande Keukelaar Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Driesprong 2 2965 AG Nieuwpoort Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op donderdag 27 juni om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Brugstraat 12 te Wilhelminadorp. Aansluitend begraven we haar op de algemene begraaf plaats te Wilhelminadorp. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Maar de Heer zal uitkomst geven, Hij die 's daags zijn gunst gebiedt 'k Zal in dit vertrouwen leven en dat melden in mijn lied. Psalm 42 vers 5 Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Lisse, 3 juli 1927 f Middelburg, 24 juni 2013 Middelburg: Clasien Corbijn-van den Dool in herinnering Co Corbijn in herinnering Huinen: Janie van Dam-van den Dool Piet van Dam in herinnering Middelburg: Margo Kasse-van den Dool Ad Kasse Heenvliet: Teun van den Dool Ina van den Dool-van Iwaarden Kapelle: Arie van den Dool Janna van den Dool-van Iwaarden Papendrecht: Leen van den Dool Ria van den Dool-Janse Neven en nichten Correspondentieadres: A. van den Dool De Grenadier 12 4421 HT Kapelle Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. vrijdag 28 juni in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.30 uur tot 11.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd geven wij u kennis, dat na een moeizaam leven, toch nog onverwacht is overleden onze geliefde dochter, zus, schoonzus en tante op de leeftijd van 36 jaar. "Sterke de Heere ons in dit verlies Middelburg: Je moeder, Hannie Boogaard Corine en Arjen Herman en Sophie Linda Anouk Marianne en Ramu Willemien en Pascal Ada en Harold Klaas en alle neefjes en nichtjes Middelburg: M.A. Geuze E.D. Geuze-Brik Kinderen en kleinkinderen Zuidweg Goes, 22 juni 2013 Correspondentieadressen Moeder, Kuipers Rietbergkwartier 24 4333 EL Middelburg Vader, M. Smallegangehof 14 4331 WG Middelburg Een speciaal wóórd van dank aan de betrokken hulpverlenersvoorde liefdevolle zorg het afgelopen jaar aan Pieternel verleend. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal ge houden worden D.V. donderdag 27 juni om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 12.30 uur tot 12.50 uur gelegenheid om afscheid van Pieternel te nemen. Geen toespraken en geen bloemen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer C.W. Walraven Wij zien terug op een periode van bijna 35 jaar, waarin hij, laatstelijk als kapitein bij de Provinciale Stoomboot diensten, in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Wij wensen de achterblijvenden veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman voorzitter A.W. Smit secretaris-directeur Middelburg, 24 juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30