Wunderland Kalkar 3 dagen aan de kust Vanaf (J| (11ensenlinq.n{ 3 dagen all-inclusive onbeperkt genieten Voel je Vrij Uit l6 I familieberichten pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek nu deze lezersreis Zomers uitwaaien tussen het strand en de bollenvelden 3 dagen genieten aan de kust Boek nu deze lezersreis "ASüf pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen dinsdag 25 juni 2013 Wunderland Kalkar, net over de grens bij Arnhem, is hét ideale hotel- en attractiepark voor jong en oud. In Wunderland kun je onbeperkt met z'n allen genieten van gezellige restaurants, knusse barretjes en spetterende events. Het hotel, waarin u verblijft op basis van all inclusive, beschikt over tweepersoons- en familiekamers. Ook in Kernie's Familiepark is alles all-in; alle attracties, frietjes, ijs, frisdrank, koffie en thee zijn'bij de entree prijs inbegrepen. Wunderland Kalkar is het ideale uitstapje voor het hele gezin en vooral geschikt voor kinderen van 3 t/m 12 jaar. Kortom het meest complete all-in aanbod van Duitsland! Inbegrepen 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet lx lunchbuffet 2x uitgebreid dinerbuffet in het buffetrestaurant alle drankjes en hapjes Kernie's Caféstraat entertainment gebruik van diverse sport-en spelfaciliteiten 2,5 dagen Kernie's Familiepark o.b.v. all-in indien geopend geldt voor Adventure Plaza een toeslag Niet inbegrepen reserveringskosten 15,- per boeking verplichte bijdrage Calamiteitenfonds €2,50 per boeking eventuele reis- en/of annuleringsverze kering Informatie en boeken U kunt dit arrangement uitsluitend recht streeks boeken bij Vrij Uit, via internet www.vrijuit.nl/wegener of telefonisch: 0900 - 874 58 48 (15cpm), o.v.v. reiscode DRNH87E. De reserveringsafdeling van Vrij Uit is geopend van maandag tot en met vrij dag van 09.30 tot 18.00 uur en op zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur. Op reizen met Vrij Uitzijn de ANVR/SGR-voorwaarden van toe passing. Prijzen per persoon Aankomst op zondag 14 juli en zondag 18 augustus 119, Aankomst op zo-ma-di-woe €129,- Aankomstopdo-vr-za €149,- Periode Aankomst dagelijks mogelijk van 28 juni tot en met 28 augustus 2013, aankomst en inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken van de kamer om 10.00 uur, hierna kunt u nog naar Kernie's Familiepark van 10.00-18.00 uur inclusief frietjes, ijs en frisdrank. Kihderen van 0 t/m 2 jaar verblijven gratis. Kinderen van 3 t/m 12 jaar betalen de helft van de prijs (ook indien kinderen op een eigen tweeper soonskamer verblijven). Toeslag 1-persoonskamer 30,- per verblijf. pzc Adviesprijs 139,- Lezerspiijs* €109,- aankomstjuni t/m augustus 95,- aankomst september t/m december Prijzen zijn per persoon o.b.v. een standaard tweepersoonskamer. Toeslag alleengebruik is €25 per nacht. Toeslag op vrijdag- en zaterdagnacht €5 p.p.p.n. Toeristenbelasting €2 p.p.p.n. Reserveringskosten €5 per boeking. Fletcher Badhotel Callantsoog Op slechts 10 minuten van het strand vindt u Badhotel Callantsoog. Dit hotel beschikt over ruime kamers, waarvan de meeste een schitterend uitzichtoverdeduinen bieden. Het gezellige la carte restaurant met goede keuken laatugenieten van heerlijkegerechten. Het hotel biedt verschillende mogelijkheden tot ontspanning, zoals de sauna, het solarium en de squashbanen. Bij het hotel is een gratis parkeergelegenheid en u kunt gebruik maken van wifi. Meer informatie en boeken Ga naar de website: www.badhotelcaliantsoog.nl/wegener Of bel naar het hotel: +31(0)224-582222 Inhoud: Ontvangst met verfrissende sorbet 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx dagschotel op de dag van aankomst Informatiepakketje van de omgeving inclusief fiets-en wandelroutes Gratis wifi Gratis parkeren Dit arrangement is te boeken t/m 31 december 2013 m.u.v. feestdagen. FLETCHER HOTELS Bent u wel eens in de kop van Noord-Holland geweest? In de zomer vindt u hier bruisende stranden en prachtige uitgestrekte natuurgebieden. In de charmante badplaats Callantsoog, aan de rand van de duinen, ligt Fletcher Badhotel Callantsoog. Gelegen op slechts 500 meter afstand van het Noordzeestrand, er is dus voor iedereen wel iets leuks te doen! Paardrijden, zonnen, zwemmen, golfen, vliegeren, surfen, fietsen of wandelen. Callantsoog ligt in het grootste bollengebied van Nederland en nabij natuurgebied het Zwanenwater. Een prachtige omgeving die u zeker zal verrassen. Voor een echt leuk dagtochtje moet u in Den Helder zijn. Hier zijn het Nationaal Reddingmuseum, Fort Kijkduin en de Marinebasis met het museum aanraders. Opeen klein half uur rijden ligt Alkmaar met de beroemde kaasmarkt. In deze leuke stad kunt u heerlijk winkelen, maar ookgenieten van cultuur en historie. Noord-Holland is een echte ontdekking! Grijp deze mooie kans voor een paar heerlijke dagen weg. w_l.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16