Relyveld en Eversdijk bewaren beste voor laatst Broe"Err,yür,ü!c Roeiers zijn lopers te snel af SPORT 13 weg bij Sluiskil RUN-ROW CHALLENGE Dylan de Kok prolongeert in Waarde zijn titel bij de TMZ-tijdrit. Hij realiseert een gemiddelde van 48,5 kilometer per uur. Ik heb me helemaal gegeven, want ik wilde opnieuw winnen MAANDAG 24 JUNI 2013 BRUINISSE - De roeiers van Snoque Deux (links) zijn al op de weg terug, terwijl de lopers van Bru's Running Team het keerpunt nog moeten ron den. Uiteindelijk toonden de roeiers zich de snelsten in de eerste Run-Row Challenge in Bruinisse. Door de barre weersomstandigheden werd het parkoers aangepast. Er werd niet richting Grevelingenrestau- rant gevaren en gelopen, maar richting Zijpe waar bij de duikplek ge keerd werd. Snoque Deux had 1 uur en 38 minuten nodig om zes kilome ter te roeien en 6,5 kilometer te lopen. Bru's Running Team werd op twaalf minuten achterstand tweede en dertig tellen daarachter werd het Bootcamp-team derde, foto Dirk-Jan Gjeltema Kok doet net weer Dylan de door Wim de Vos WAARDE - Onmiddellijk na zijn fi nish viel hij zowat van zijn fiets. Dylan de Kok uit Steenbergen had zich zaterdag in de TMZ-tijdrit van Waarde meer dan honderd procent gegeven. Zo leek het althans, maar De Kok rea liseerde wel de beste tijd van het gehele deelnemersveld. Met een gemiddelde van meer dan 48,5 ki lometer per uur had hij de rit te gen het horloge in de winderige polder afgelegd. Dylan de Kok was een poosje niet aanspreekbaar, zo vermoeid was hij. Na enkele minuten pufte de geboren Zeeuw (afkomstig uit Hansweert) er enkele woorden uit. „Wat ben ik kapot zeg. Ik heb me helemaal gegeven, want ik wil de opnieuw winnen. Het kostte wel veel moeite hoor om dit hoge tempo te kunnen rijden en vooral ook vast te houden tot aan de fi nish." Het was niet niks wat hij gepres teerd had. Voor de.rit over 27 kilo meter en 600 meter had hij 34 mi nuten en zeven seconden nodig. Achteraf gezien had de Brabander (lid van wv Princenhage) het best iets rustiger aan kunnen doen. Bij de eindafrekening bleek hij meer dan één minuut voorsprong te hebben op de nummer twee, Axel Boland uit Haarlem. Dylan de Kok is een fervent tijdrij den Vooral de ritten over langere afstand, zoals die van zaterdag in Waarde, liggen hem uitstekend. Bovendien was hij zowel in 2006 als 2007 kampioen van Nederland bij de amateurs B in deze discipli ne en ook schreef hij al eens een monstertijdrit in Almere over 122,5 kilometer op zijn naam. Kort- Dylan de Kok om, de 43-jarige Dylan de Kok is niet zomaar een tijdrijder. Vorig jaar was hij op het traject tussen Waarde en Bath (en terug) ook de snelste. Toen reed hij een tijd van 35 minuten en 24 seconden, een verschil met nu van ruim één mi nuut. Bij de vrouwen was Mathilde Mat- thijsse uit Schore de enige deel neemster. De nummer zes van het Nederlands kampioenschap bij de elite-vrouwen, afgelopen woensdag verreden, reed een tijd van 37 minuten en 59 seconden. Daarmee eindigde zij in het over allklassement op de veertiende plaats. door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - Bianca Relyveld schreef zondag in de dressuurwed- strijd van de RV Sé-Ros in manege de Eendracht in Vrouwenpolder bei de proeven van de klasse Z1 op haar naam. In de tweede proef re kende de amazone uit Heinkens- zand meedogenloos af met de con currentie. Relyveld behaalde in de openings- proef met de ruin Bolero met 61,76 procent een nipte overwin ning. Elina Janse uit Koudekerke werd met de krachtpatser Unone- gro met 61,71 procent tweede. In de herhaling liep Relyveld met de ontketende Obelisk-zoon met 66,17 procent naar een afgeteken de overwinning. De combinatie sloeg daarmee een gat van vijf pro cent op Janse en de Negro-zoon. „Dit had ik niet verwacht", vertel de Relyveld. „Het was voor Bolero pas de tweede buitenwedstrijd van het seizoen. Met die harde wind zag ik er wel een beetje te gen op, maar hij keek nergens naar. Hij bleef netjes bij de les en reageerde super op mijn hulpen. Dat is ook een verdienste van mijn trainster Wilma Salm. Het klikt super tussen ons. Zij weet precies mijn zwakke punten. En belangrijk: zij weet ook hoe ik het moet oplossen." Patricia Reijnhoudt liep in de warmloopronde van de klasse L2 met Sorento-dochter Clair met 64 procent naar de overwinning. De combinatie uit Vrouwenpolder bleef daarmee Michelle Eversdijk met Dilana bijna drie procent voor. Eversdijk had met de vos- merrie kennelijk haar beste krach ten tot het laatst bewaard. In de herhaling boekte de amazone uit Kloetinge met de Gribaldi-doch- ter met 66,66 procent een overtui gende overwinning. SLUISKIL - Ali Eryürük vertrekt bij zondag-vierdeklasser Sluiskil. De Terneuzenaar vertelde zaterdag in gesprek te zijn met de Belgische club Olympia Gent, dat in de tweede klasse provinciaal uit komt. Ook Mevlüd Eryürük keert Sluiskil de rug toe. De middenvel- -, der, die eerder onder meer voor Terneuzense Boys uitkwam, stopt met voetballen. Wel blijft hij ac tiefin het beachsoccer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45