Nog 1 dag
I
I
i
l
10 SPORT
PZC Familieloop
i
I
I Wouter Verstraate, de beste bij de 3 kilome
ter voor mannen.
3 kilometer
1
Wouter Verstraate
Westkapelle
9:46
2
Gino Haririck
Oost-Souburg
9:59
3
Roderiek Gaakeer
Nieuwdorp
10:19
4
Vincent de Bert
10:20
5
Joram Verhage
Vlissingen
10:21
6
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
10:40
7
Sergio Harinck
Oost-Souburg
11:12
8
Tim Vriezekolk
Vlissingen
11:35
9
Junior ten Bruggencate
Vlissingen
11:52
10
Dennis de Waal
Vlissingen
12:10
11
Mika van Belzen
12:24
12
Nikita de Lange
Middelburg
12:33
13
Nathalie Slabbekoorn
Kapelle
12:39
14
Robin van de Wege
Vlissingen
12:40
15
Mika Keijser
12:40
16
Jordy Roos
Arnemuiden
12:42
17
Martijn Meeuwsen
Krabbendijke
.12:46
18
Dennis Janse
Oost-Souburg
12:48
19
Rafael Zerbib
13:01
20
Remco de Baar
Wolphaartsdijk
13:11
21
Pepijn Hoogenen
13:19
22
Jan Davidse
Middelburg
13:19
23
Jaap Nooy
Middelburg
13:28
24
Michel Salverda
Middelburg
13:29
25
Niels Gillissen
Vlissingen
13:47
26
Kiet Mortier
13:48
26
Sam de Waal
13:48
28
Gerbol Hoogenen
13:48
29
Casper Hoogenen
13:49
30
Carmen Lievense
Middelburg
13:53
31
Corina Lievense
Middelburg
13:53
32
Tamar van Daalen
Goes
13:57
33
Danielle Waisapy
Vlissingen
14:01
34
Jasper Louws
Oost-Souburg
14:06
35
Lynn Sommeijer
Oost-Souburg
14:22
36
Nina de lange
Middelburg
14:25
37
Mart Wouters
Oost-Souburg
14:26
38
Nina Huiszoon
Arnemuiden
14:29
39
Marco van Duivenbode
14:31
40
Jim van Duivenbode
14:31
41
Tom Dees
Goes
14:32
42
Kevin Lievense
Middelburg
14:36
43
Helmie Lindhout
Oost-Souburg
14:39
44
Lisa Jane van de Ketterij Vlissingen
14:44
45
■Corrie Waisapy
Oost-Souburg
14:55
46
Darryl Broers
15:02
47
Jesse Sommeijer
Oost-Souburg
15:05
48
Hans Lievense
Middelburg
15:09
49
Renate Lievense
Middelburg
15:09
49
Lotte Evers
Middelburg
15:09
51
Kevin Hackenberg
Arnemuiden
15:10
52
Lune Swiers
Vlissingen
15:10
53
Mido Sandee
Goes
15:21
54
Jelysa de Klerk
Middelburg
15:22
55
Willem de Klerk
Middelburg
15:22
56
Sanne de Baar
Wolphaartsdijk
15:24
57
Mirja Maas
15:27
58
Allistair R. Francke
Middelburg
15:38
59
Margriet Sandee
Goes
15:43
60
Anne Adriaansens
Grijpskerke
15:46
60
Bert Willemse
Terneuzen
15:46
62
Jettie Geschiere
Grijpskerke
15:46
63
Jill Wielemaker
15:50
64
Marko Verkaart
15:50
65
Kim Jakobsen
Middelburg
15:59
65
Frans Koudijzer
Oost-Souburg
15:59
67
Christian Meeuwsen
Krabbendijke
16:01
68
Esther Geldof
Middelburg
16:03
69
Rubin Janse
Oost-Souburg
16:08
70
Esra Kloet
16:32
71
Anouk Marijs
Arnemuiden
16:33
72
Marlies van de Merwe
Goes
16:34
73
Marco Janse
Oost-Souburg
16:48
73
Corina Janse
Oost-Souburg
16:48
75
Ijzanna Janse
Oost-Souburg
16:48
76
Andrea van de Visser
Yerseke
17:00
77
Cisca van Vliet
Middelburg
17:04
77
Esmee Marijs
Arnemuiden
17:04
79
Remon van Oosten
Grijpskerke
17:04
80
Anouk van Vliet
Middelburg
17:05
81
Ezra Buijck
Grijpskerke
17:15
82
Karin Bartels
Grijpskerke
17:16
83
Natascha de Lange
Middelburg
17:40
84
Jacqueline Meijers
Hoedekenskerke
17:43
85
Manon Jansen
Terneuzen
17:46
86
Annelie Smits
Vlissingen
17:58
87
Gwen van der Linden
Vlissingen
17:58
88
Rob Snoek
Kruiningen
18:00
89
Liesbeth Pouwelse
Westkapelle
18:02
90
Adriaan van Ouwerkerk
Lelystad
18:10
91
Ancfuk Helbers
Vlissingen
18:12
92
Cindy Helbers
Vlissingen
18:14
93
Angela Velkers
Heinkenszand
18:16
94
Janine Bauer-Weijland
Kruiningen
18:38
95
Quin Bos
Heinkenszand
18:44
96
Carin Willemse
Terneuzen
18:44
97
Gerry Trimpe
18:45
98
Anita Fransooi-knuijt
Middelburg
18:51
99
Maartje Meijers
Middelburg
19:01
100
Judie Westdorp
Nieuwdorp
19:05
101
Sharina Davidse
Middelburg
19:07
102
Daisy van den Hummel
Koudekerke
19:20
103
Britt Jonkers
Eerbeek
19:22
104
Nadja Jonkers
Eerbeek
19:29
105
Anouk Boonman
Nieuwdorp
19:40
106
Mirjam Geldof
19:42
107
Krista Pluijmers
Nieuwdorp
19:44
108
Annelies 't Hoen
Kamperland
19:46
109
Jeroen van Ouwerkerk
Lelystad
19:50
110
B. van Ouwerkerk
Wilhelminadorp
19:51
111
Gert Zweedijk
Zierikzee
20:05
112
Delphine van Poelje
Vlissingen
20:14
112
Jetty Hendrikse
Vlissingen
20:14
114
Tonny van Poelje
Vlissingen
20:17
115
Shenaas Quite-ldoe
Vlissingen
20:18
116
Bo Hoogestege
20:20
117
Miranda Hoogesteger
Vlissingen
20:20
118
Timon Kok
Arnemuiden
20:35
118
Jitske Kok
20:35
120
Matty Davidse
Middelburg
20:58
121
Tabitha van Boxtel
Vlissingen
20:59
122
Mirella v.d. Muil
Vlissingen
21:01
123
Gerando Sinke
22:38
124
Annette van Ouwerkerk
Lelystad
25:42
125
Juli Ridderbos
Biggekerke
25:46
126
Bas van Hese
Bigg'ekerke
25:46
127
Barteline Wattel
Biggekerke
25:53
0 kilometer
1
Jorim Scheele
33:49
2
Ruud Hoosemans
Vlissingen
35:45
3
Jethro ten Bruggencate
Vlissingen
35:46
4
Erik de Witte
36:34
5
Aart Joziasse
37:31
6
Bart de Visser
37:41
7
Rian van den Broeke
Vlissingen
37:57
8
Henk van der Bal
38:28
9
Sven Vermeulen
Vlissingen
38:29
10
Ivar van den Bos
Koudekerke
38:33
11
Jan-Willem Roelse
Middelburg
38:48
12
Martin Pruijsers
Middelburg
38:57
13
Salim Achoui
Goes
39:07
14
Pieter A.C. Wisse
Biggekerke
39:09
15
John Nieuwenhuizen
39:30
16
Pieter H.A. Wisse
Biggekerke
39:33
17
Remi van den Broeke
Vlissingen
39:36
18
Monique Verschuure
Yerseke
40:10
19
Jos Meeuwse
Arnemuiden
40:25
20
Ivo van den Broeke
Vlissingen
40:26
21
Carolien van de Kreeke
Serooskerke
40:59
22
Rinus van de Woestijne
41:32
23
Jos Melse
Vlissingen
41 ;32
24
Maurice Steketee
Middelburg
41:39
en dan gaan we weer van start met onze Lezers
tour! Vanaf 25 juni kunt u zich inschrijven op onze
website www.pzc.nl/lezerstour
I Nikita de Lange, de beste bij de 3 kilometer
voor vrouwen.
25
Jurjen Swiers
Vlissingen
41:45
26
Remie Openeer
42:06
27
Arnoud Stok
Vlissingen
42:15
28
Eva Boonman
Middelburg
42:22
29
John Overweel
Middelburg
42:30
30
Wim van de Plasse
Yerseke
42;47
31
Bob van Gent
Heinkenszand
42:49
32
Marco van 't Westeinde Arnemuiden
42:50
33
Sicco Jongema
43:10
34
Enrico Kraak
43:17
34
Joost Harmsen
's-Heer Hendriksk.
43:17
36
Pietjan Reijnierse
Koudekerke
43:45
37
Dennis de Nooijer
43:48
38
Joost Polderdijk
Goes
43:51
39
Hubert van Sabben
Lewedorp
44:01
40
Mohamed Zombra
Vlissingen
44:02
41
Kees van Haveren
Vlissingen
44:10
42
Frans Kolijn-
Oost-Souburg
44:11
43
Jeroen Gillissen
Vlissingen
44:18
44
Jack Smits
Oost-Souburg
44:28
45
Arno Willemse
Zoutelande
44:29
46
Johan de vlieger
44:29
47
Jolanta Stepkowska
Oost-Souburg
44:31
48
Jacky Luitwieler
Vlissingen
44:31
49
Nicky Jansen
Terneuzen
44:41
50
Ron Verkerk
Vlissingen
44:47
51
Marco Schurink
Vlissingen
44:49
52
Thomas Arendts
Vlissingen
44:51
53
Marco Moerland
Arnemuiden
44:53
-54
Daisy Verkerk
Vlissingen
45:01
55
Daaf Dokman
45:06
56
Johan Dekker
45:12
57
Denise van Weelden
Goes
45:17
58
Michiel Bouman
45:21
59
Richard Hollebrands
Vlissingen
45:34
60
Daan Dagevos
Rotterdam
45:35
61
Fred de Bruijne
Vlissingen
45:36
62
Tom Ingelse
Middelburg
45:38
63
Willem de Witte
45:39
64
Stefan van den Dries
Heinkenszand
45:40
65
René Florussen
Terneuzen
45:42
66
Gertrud van Noorden
Goes
45:44
67
Sander de Lange
Middelburg
45:44
68
Sander Vriezekolk
Vlissingen
45:50
69
Bianca de Regt
Middelburg
45:58
70
Lennart de Kam
Arnemuiden
45:59
71
Adrie Flipse
Westkapelle
46:04
72
Jan de Jager
Wolphaartsdijk
46:06
73
Frans van der Linden
Vlissingen
46:13
74
Roy Wattel
Serooskerke
46:15
75
Youri Warns
Nieuwland
46:16
76
Joost Janse
46:18
77
Willem Jan Manten
's-Gravenpolder
46:19
78
Jacob Wilskerke
46:24
79
Katja Botman
46:32
80
Mitchell Minnaard
Yerseke
46:33
81
Kristan de Meulmeester
Arnemuiden
46:35
82
Peter Schurink
Vlissingen
46:35
83
Arjan Koole
Arnemuiden
46:38
84
Marcel Grozema
46:45
85
Elbert Simonse
Aagtekerke
46:47
86
Walter Plessius
Kattendijke
46:49
87
Michel de Blaeij
Terneuzen
46:50
88
Aart van Luijk
Vlissingen
46:58
89
Robert Kloek
Middelburg
47:06
89
Lionel Sooijs
Oost-Souburg
47:06
91
Harriette Houmes
Middelburg
47:21
92
Nicolaas Moes
Oost-Souburg
47:23
93
Richard Brouwer
Oost-Souburg
47:23
94
Cardina Veringa
47:30
95
Maarten Peene
Vlissinge'n
47:30
96
Kevin Savonije
47:32
97
Raymond Arratoon
Vlissingen
47:32
98
Chris van der Poel
Yerseke
47:43
99
Andy Tazelaar
47:43
100
Andre Meijers
Hoedekenskerke
47:45
101
Marcel van der Hart
47:46
102
Marian van Dijk
Middelburg
47:47
103
Amanda van de Ketterij
Arnemuiden
47:48
104
Marlou Eckhardt
Kruiningen
47:55
105
Bastian Boogaard
Breda
47:56
106
Richard Helbers
Vlissingen
47:57
107
Anders Ooms
Nisse
48:01
108
Casper Baas
Goes
48:04
109
Wendy Theune
48:11
110
Niels van Vliet
Vlissingen
48:17
111
Maurice-Eppings
Middelburg
48:19
112
Luc Minderhoud
Sint-Oedenrode
48:19
113
Rob Eppings
Middelburg
48:19
114
Rolf Brouwer
Vlissingen
48:19
115
Bill Stegers Jan Brink
Vlissingen
48:23
116
Jannie de Vries
48:23
117
Nine Postma
Middelburg
48:24
118
Bouwe Postma
Middelburg
48:27
119
Wim Focke
Middelburg
48:32
120
Chiel van den Dorpel
Yerseke
48:32
121
Leo Riemens
48:33
122. Jack Perdon
Vlissingen
48:37
123
Lex van Zuilen
Vlissingen
48:45
124
Kees Willemsen
48:47
125
Levy vd Boomgaard
Middelburg
48:48
126
Frank de witte
48:50
127
Arwin Schot
Zierikzee
48:55
128
Jessica Hill
's-Heer Hendriksk.
49:07
129
Lorenz Vader
Vlissingen
49:13
130
Bennie Daniëise
Middelburg
49:19
131
Bennie Zalm
49:20
132
Helmi Wattel
Serooskerke
49:20
132
Joost Hirdis
49:20
134
Marieke Nelis
49:22
135
Marco van Duivenbode
49:22
136
Tonny de Ruijter
Vlissingen
49:25
137
Koos Bierings
Vlissingen
49:25
138
Leander Jante
49:26
139
Miriam van Damme
49:38
140
Bennie de Jonge
Kapelle
49:42
141
Kees van Belzen
Ritthem
49:44
142
Martijn Fraus
49:45
143
Francoise Koole
49:54
144
Léanne de Vos
Arnemuiden
49:55
145
Bennie van Belzen
50:02
146
Henk Willemsen
50:02
147
Henk Sandee
Kamperland
50:04
148
Lex Vermazen
Oostburg
50:10
149
Mariska de Kroo
Nieuwland
50:13
150
Jean Wilem Huiszoon
50:13
151
Peter Verlaan
Wolphaartsdijk
50:13
152
Peter van Houte
Waarde
50:13
153
Wilma Salm
Yerseke
50:14
154
Sergé van der Pol
Vlissingen
50:14
155
Vincent Mulder
Koudekerke
50:22
155
John van Nuneh
Middelburg
50:22
157
Johan van Gelder
50:23
158
Chayenne Wiskerke
Kruiningen
50:24
159
Xander Slecht
50:26
160
Donnie Mulder
Vlissingen
50:28
161
Jacqueline Baas
Oost-Souburg
50:29
162
Piet van Vaardegem
Westkapelle
50:41
163
Kim van Vaardegem
Middelburg
50:42
164
Remco van de Waart
Bergen op Zoom
50:47
165
Jacky Janse
Vlissingen
50:48
166
Bram Brasser
Vlissingen
50:50
167
Patrick van Hofwegen
Vlissingen
50:51
168
Niek Spiljard
Middelburg
50:53
169
Willem Huiszoon
Middelburg
50:59
170
Stephan Farnoux
Vlissingen
51:03
171
Mitchell Broers
51:04
172
Mart-Jan Delzenne
Krabbendijke
51:06
173
Muriel Jongepier
51:09
;74
Rubert Eerland
51:12
175
Richard Goris
Koudekerke
51:13
176
Kees van der Heijden
Vlissingen
51:14
177
Michel van der Hulst
Terneuzen
51:17
178
Jack van Aspert
Middelburg
51:21
179
Melanie Bos
Middelburg
51:23
180
Kenneth van Belzen
Vlissingen
51:25
181
Gerard Rommers
Vlissingen
51:26
182
Erik Reijnhout
Vlissingen
51:35
183
Coby Coppoolse
Grijpskerke
51:39
184
Rianne Kok
Wemeldinge
51:40
185
Adrie de Kam
Arnemuiden
51:40
186
Franny van lersel
Goes
51:45
187
Peter Osté
Ritthem
51:47
188
Pauline Stelwagen
Vlissingen
51:52
189
Cees Joosse
Arnemuiden
51:53
190
Ernst-Dick Meyjes
Vlissingen
51:54
191
Myrthe Geldof
Middelburg
51:57
192
Rob Geldof
Middelburg
51:58
193
Stephanie Vermeulen
Vlissingen
51:58
194
Evelien Capello
's-Heerenhoek
51:59
195
Ron van Giesen
Middelburg
52:06
196
Leo van Driel
Vlissingen
52:08
197
Peter Gerritse
Vlissingen
52:10
198
Hans Wisse
52:10
199
Raymon Oosterveen
Vlissingen
52:13
200
Willem Adriaansens
Grijpskerke
52:19
201
Sylvia Bosga
Vlissingen
52:21
202
Jaap van der Endt
Vlissingen
52:27
203
Richard vd Boomgaard
Middelburg
52:28
204
Jeantien van den Dries
52:29
205
Sebastiaan Schipper
52:35
206
Marije de Potter
Middelburg
52:36
207
Martine Westmaas
's-Heer Hendriksk.
52:41
208
Hans van Dalen
Yerseke
52:43
209
Anniek de Rijck
Sint Jansteen
52:44
210
Cornelleke Blok
Middelburg
52:45
211
Alexander Glansbeek
Terneuzen
52:57
212
Daphne van Giesen
Goes
52:58
213
Max Jonkers
Eerbeek
53:06
214
Willeke de Meulmeester Leiden
53:10
215
Corne Haverhals
Heinkenszand
53:12
216
Tonnie van der Maale
Oost-Souburg
53:14
217
Mirjam Sturm
Middelburg
53:19
218
Ferry Tadema
53:19
219
Lukas Minderhoud
Middelburg
53:25
220
Erik Hofmeester
Öostburg
53:38
221
Ros van der Zwaag
53:39
222
Jan Knol
Oost-Souburg
53:41
223
Fred Peelen
's-Gravenpolder
53:43
224
Arno Poleij
Kruiningen
53:45
225
Merel Hogeweg
53:52
226
Niek Tramper
Middelburg
53:53
227
Jan Kamerling
Veere
53:55
228
Eric Zerbib
Middelburg
54:00
229
Anja van Leerdam
Arnemuiden
54:04
230
Jos Overes
Castricum
54:27
231
Evert van den Hummel
Koudekerke
54:28
232
Ina Willemse
Zoutelande
54:34
233
Nancy Hajos
Middelburg
54:38
233
Jean-Paul Vereecke
Vlissingen
54:38
235
Peter-Paul Lobbezoo
Middelburg
54:40
236
Olaf Braun
Oost-Souburg
54:42
237
Arian de Visser
Middelburg
54:49
238
Martijn de Visser
Arnemuiden
54:50
239
Joyce Palm
Vlissingen
55:00
240
Andries den Hollander
Hansweert
55:01
241
Taco Joosse
Vlissingen
55:01
242
Elly van den Broeke
Oost-Souburg
55:04
243
Marie-Louise van Mierio
Vlissingen
55:06
244
Ellen Stegeman
Vlissingen
55:07
245
Kim Hoogestege
55:11
246
Rinus Vermue
Lewedorp
55:12
247
55:12
248
Karin van Eenennaam
Middelburg
55:12
249
Marjoien Bouwense
55:12
250
Erik Frederiks
Oost-Souburg
55:13
251
A van der Velde
55:14
252
Jolanda Kolijn
Oost-Souburg
55:14
253
Daniëlle van den Heuvel
Terneuzen
55:15
254
Ronald v Overbeeke
Vlissingen
55:15
255
Petra Stroo
Middelburg
55:16
256
Andre Wouters
Oost-Souburg
55:17
257
Erna de Landmeter
Oost-Souburg
55:18
258
Willem Kreemers
Goes
55:18
259
Jacqueline Willemsen
Middelburg
55:21
260
Karin de Beule
55:25
W