0 (Henseniinq.nl Cornells Willem Walraven - Kees - Ko van de Weele en Jannie van de Weele-Verschrage Cornelis Willem Walraven - Kees - Kees Walraven Kees Walraven Antoine Gelderland echtgenoot van Annie Strijdonk Ina Nieuwelink Tonny Ryckaert maandag 24 juni 2013 I 23 Als een schip achter de horizon verdwijnt is het niet weg. We zien het alleen niet meer. Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze lieve, goede vader, schoonvader en opa 19 januari 1943 Rilland Bath 21 juni 2013 Zijn laatste woorden waren: Alles komt goed" Johnny en Els, Anouk Jan en Marja Walstraat 38, 4411 RM RILLAND BATH Kees is thuis. U kunt afscheid van hem nemen op maandag 24 juni en dinsdag 25 juni tussen 14.00 en 16.00 uur en tussen 19.00 en 21.00 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 26 juni om 13.00 uur in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te'Bergen op Zoom. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condole anceruimte van het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Geschokt en intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaten, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd hebben omringd, geven wij u kennis van het plotseling heengaan van onze lieve pa en ma, opa en oma Lid in de orde van Oranje Nassau *11 mei 1936 18 juni 2013 6 februari 1938 18 juni 2013 Wat zullen we jullie vreselijk missen! Blenheim (Nieuw-Zeeland): Jolande van de Weele en Gerard van Antwerpen Dagmar Niels Nieuwdorp: Margriet en Peter Baert-van de Weele Geoffrey Thomas Milan Nieuwkoop: Erik en Marieke van de Weele-Houdijk Isabel le Robbert Angelique Correspondentieadres: Ring 9A, 4455 AC Nieuwdorp Ko en Jannie zijn overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. We nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van hen te nemen op woensdag 26 juni om 13.30 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend begraven we hen samen op de algemene begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in dorpshuis 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. 4 V Na een kort ziekbed is vredig ingeslapen onze geliefde en sympathieke broer, zwager en oom Hanny Jansen - Walraven Piet Jansen t Piet Walraven Joop Walraven Thea Walraven - Akkerman Coby van de Griek - Walraven Gommert van de Griek Neven en nichten Nooit meer een biljartje, nooit meer een biertje en een hapje, nooit meer een woonboot... Wat zullen we je missen! Bedankt voor alles De woensdagclub Het Bestuur van de Stichting Buurthuisbelangen Bath heeft met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Kees was een der grondleggers van het buurthuis De Tobbe. Mede door zijn enthousiaste inzet en zijn niet aflatende betrokkenheid kon het buurthuis zijn sociale functie vervullen voor velen. Wij hebben Kees gekend als een trouwe en vriende lijke persoon binnen onze gemeenschap. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Het bestuur. Het leven Lyaly meeuw, Je/ kunt het niet bewaren. Troost is datje/er way, dagen, maanden, jaren. (Herman van Veen) Dankbaar dat hij in ons leven wasrmaar verdrietig dat we toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, zorgzame vader, schoonvader en altijd vrolijke opa *13-09 -1932 t 22-06-2013 Sas van Gent Temeuzen Sas van Gent: Horgen (CH): Purmerend: Tilburg: Mallorca (ES): Annie Gelderland - Strijdonk Bert Gelderland, in liefdevolle herinnering Ellen en Hans de Vos - Gelderland Fleur en Arco Herrebout - de Vos Fabian de Vos Jordi Villart en Tim Wirth Familie Gelderland Familie Strijdonk Sas van Gent, 22 juni 2013 Kennedy straat 2,4551 TW De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 28 juni om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Twan ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u op donderdag 27 juni om 18.30 iTur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aan kondiging als zodanig te beschouwen. A Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen isdelen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op bewonderswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve vrouw, moeder, oma en dochter echtgenote van in de leeftijd van 63 jaar. Terneuzen: Tonny Ryckaert Terneuzen: Yolanda en Michiel Phéline Lenthe Terneuzen: Fabian Terneuzen: Ria Nieuwelink - Smit 20 juni 2013 Willem de Zwijgerlaan 23b 4532 BB Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 27 juni om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen van Ina voor de crematieplechtigheid in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 12.45 tot 13.20 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 23